Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-11-25, 21:30
Autor Wiadomość
rqp 
Blogger.Klub


Dołączyła: 01 Lis 2014
Posty: 29

Wysłany: 2014-11-01, 10:36   

Kiedyś się bałam pająków, ale teraz już nie. Nadal mnie obrzydzają, ale jeśli nie znajdę na sobie tarantuli albo z zaskoczenia mi coś nie spadnie na rękę, to nie zacznę krzyczeć. Nie mam problemu ze znalezieniem pajączka i zabiciem go z zachowaniem zimnej krwi :) . Natomiast przerażają mnie gady. Jak widzę jaszczurkę, to zaczynam krzyczeć, płakać, uciekać, kopać nogami i szarpać rękami wszystko i wszystkich dookoła. Boję się bardzo, nawet kiedy na lekcjach omawiamy krokodyle albo chociaż cokolwiek takiego przewinie się przez temat w jednym zdaniu - zgon. :zdziwko:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

anielka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 33

Wysłany: 2014-11-17, 01:43   

Moja "pająkowa" fobia polega na tym, że jak widzę pająka to uciekam z pokoju. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Mati 
Blogger.Klub


Imię: Marta
Wiek: 24
Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 12
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-11-22, 18:23   

Niczego nie boję się bardziej niż pająków. Wile osób próbowało mnie już do nich przekonać, ale ja jestem w stanie się wydrzeć, nawet, jak widzę zdjęcie pająka >< to jest dla mnie naprawdę masakra. A pamiętam jeszcze, jak kiedyś, gdy jechałam sobie na koniu w lesie to wjechałam twarzą prosto w sieć pająka :kwasny: tak strasznie się wydarłam, że koń zaczął galopować xD
 
  podziel si� tym postem na:
Crystal 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Wiek: 30
Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 11
Miasto: Katowice

Wysłany: 2014-11-28, 09:44   

Jak diabli!!
A pamiętam, że będąc dzieckiem w ogóle się nie bałam .. na starość dopiero mi się pozmieniało ;-) Aż mną wstrząsa jak jakiegoś widzę. Brrr.
 
  podziel si� tym postem na:
LadyJ 
Blogger.Klub


Dołączyła: 09 Lis 2014
Posty: 6
Miasto: UK

Wysłany: 2014-11-29, 19:58   

ja boje sie pajakow nawet tych najmniejszych :wstyd: brzydza mnie :mad:
 
  podziel si� tym postem na:
Tova 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Gru 2012
Posty: 61

Wysłany: 2014-11-30, 23:25   

Zależy od pająka i jego położenia. Jeśli jest to wielki, włochaty, czarny pająk i akurat znajduje się na moim ciele to tak :przestraszony:
 
  podziel si� tym postem na:
xolinqa 
WordPress.Klub


Dołączyła: 31 Sty 2015
Posty: 18

Wysłany: 2015-02-01, 18:38   

Jak idzie obok po ścianie nie panikuje, chyba że faktycznie ma z 3 cm i jest włochaty. Ale zazwyczaj mnie zbytnio nie ruszają. Ale jak idzie po mnie i to jeszcze krzyżak to zaczynam machać rekami, wyginać się na wszystkie strony żeby go zrzucić i pewnie jeszcze przy tym piszczę - wtedy pewnie wyglądam jak żywcem wyjęta z domu wariatów ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Martin222 


Wiek: 37
Dołączył/a: 02 Lut 2015
Posty: 32
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2015-02-03, 12:27   

Zależy jakich - generalnie te co są w naszym kraju nie są niebezpieczne. Co innego gdybym mieszkał w Australii i znalazł bym w piwnicy jakieś wielkiego jadowite bydle - myślę że bym się bał :D
 
  podziel si� tym postem na:
Lewandowicz 


Dołączył/a: 14 Kwi 2015
Posty: 19
Miasto: Ustka

Wysłany: 2015-04-15, 14:28   

Nie, nawet hodowałem. Kiedyś spotkałem jednego z nich w wannie i powiedziałem mu:
- Nie zabije cie, oszczędzę ci życie ale za to przynieś mi szczęście,
______________________________________________________
http://klewandowicz.pl/blog/
 
  podziel si� tym postem na:
Efa 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2015
Posty: 35
Miasto: Poznań/Gorzów

Wysłany: 2015-05-15, 13:17   

Ja się boję tylko tych, które się czają za łóżkiem żeby mnie zaatakować jak śpię ;)
A tak poważnie to boję się tylko krzyżaków, bo parę lat temu na grzybach zostałam ugryziona przez jednego takiego. Rana długo nie chciała się goić, a blizna mi została do dzisiaj...
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-05-16, 00:29   

Efa napisał/a:


Ja się boję tylko tych, które się czają za łóżkiem żeby mnie zaatakować jak śpię ;)
ja mam łóżko pod oknem a tam niezabezpieczony parapet od spodu (po wymianie okien) i ostatnio kładłem się jak było jasno, odwróciłem głowę a tam pajączek :yay: - nic do niego nie miałem, ale przypomniało mi się, że - podobno - ileś tam w ciągu życia tych pająków zjadamy - a że akurat nie byłem głodny, więc go pogoniłem.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Efa 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2015
Posty: 35
Miasto: Poznań/Gorzów

Wysłany: 2015-05-16, 14:28   

Htsz napisał/a:

ale przypomniało mi się, że - podobno - ileś tam w ciągu życia tych pająków zjadamy


O tym też pomyślałam, jak pisałam swój komentarz tutaj :D
Ja mam mieszkanie na poziomie piwnicy (kiedyś tu było jakieś biuro), więc pająki bywają u mnie często. Właśnie wczoraj zza mojego łóżka wylazła olbrzymia tarantula - kątnik domowy (brrr) - natychmiast zarządziłam mu eksmisję ;)
______________________________________________________
http://www.prostejakdrut.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz