Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-10, 01:27
Autor Wiadomość
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-07-06, 23:39   

Htsz napisał/a:

nie są to wodotryski, ale zawsze coś

Nieprawda. Jezeli nigdzie nie wyjezdzasz to mozesz tak samo spedzic czas jakbys wyjechal. Bo czym sa wyjazdowe wakacje? Tylko element nowosci jest najwazniejszy, bo najczesciej wyjezdzasz tez do miasta, albo przynajmniej tam gdzie mialbys podobne atrakcje jak w swoim miejscu zamieszkania. Co wiecej, jezeli wyjezdzasz do takiego Karpacza albo nad morze to szybciej ci sie wszystko nudzi, bo ilez mozna lazic po gorach albo wylegiwac sie na plazy. Tam po prostu nic innego nie da sie robic, bo miasta takie sa skupione na jednym co moga zaoferowac i wszystko co tam sie dzieje jest oscyluje wokol jednego tematu.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-07-06, 23:46   

jakby było tak jak piszesz to by nikt z domu nie wyjechał nigdy, bo i po co :wstyd:

po części ty Agniesiu masz rację a poczęści jest tak, że są rzeczy, których nie dają w Erze a dają nad morzem czy w górach ;) - jak otworzą 1km ode mnie największy aquapark wtedy będę mógł mieć wątpliwości co do wyjazdów, byłem już z 25 razy nad morzem i jeszcze mi się nie znudziło, taka odskocznia od szarej codzienność ;)

mam nadzieje, że to co opisywałem spełni się, a widząc dzisiejsze wiadomości troche kiepska mina mi się robi.

może się wymienimy pomysłami na temat: jak można spędzić wakacje niekoniecznie nad morzem czy gdzie indziej :> ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-07-06, 23:49   

Htsz napisał/a:

jakby było tak jak piszesz to by nikt z domu nie wyjechał nigdy, bo i po co

Ale nie rozumiesz, ja chce zeby ludzie odpoczywali od codziennosci, ale to ze sie nigdzie nie jedzie nie powinno byc traktowane jak koniec swiata i zlosliwe fatum. Trzeba znalezc dobre strony i docenic co sie ma na miejscu, zwlaszcza ze wiele rzeczy mozna jeszcze odkryc i czerpac z tego radosc.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
mi3dzi4k
[Usunięty]



Wysłany: 2006-07-08, 12:08   

a ja na wakacjach już byłem u babci :wstyd: ale mam nadzieje, że w sierpniu na jakiś obozik wyskoczę. Tylko trzeba rodziców przekonać :wstyd: :wstyd:
 
  podziel si� tym postem na:
madziana
[Usunięty]



Wysłany: 2006-07-08, 12:21   

Moje wakacje rozpoczną się dopiero 1 sierpnia, bo teraz praca i oczekiwanie na wyniki matur, jeżdżenie z papierami na studia i takie tam męczące sprawy... :/ A im blizej tym wiekszy stres (wtorek będzie pamiętnym dniem :P ), więc nie da się narazie ruszyć i robic cokolwiek.
Dobrze, że mieszkam w takiej okolicy gdzie do wielu miejsc mam niedaleko, no, nie licząc morza :P I zgdzam się z Frozen, nawet nie wyjeżdżając nigdzie, lub jadąc niedaleko można się nieźle zabawić :)
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-07-08, 14:02   

tez mam wyniki matur we t\wtorek :) ale ja sie jakos nie przejmuje :P
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-07-08, 14:21   

jutro jadę nad jeziorko :)
trochę się pochlupać, trochę poopalać :)
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-07-08, 17:29   

właśnie jestem u ciotki na 'wsi' :P opaliłam się ;}} nareszcie.. ale popracuję nad tym jeszcze, mam czas do 11.07 ;dd
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz
[Usunięty]



Wysłany: 2006-07-11, 16:53   

Zaliczyłem morze, a teraz do Słowacji w góry i na kąpieliska termalne.
 
  podziel si� tym postem na:
madziana
[Usunięty]



Wysłany: 2006-07-11, 18:59   

A ja zaliczam codziennie okoliczne zalewy (a jest tego trochę :P ) spaliłam się, ale jest ok i nie potrzba mi morza :) Jak bylam mlodsza to były kolonie itp, a teraz jako opiekun nie chce jeździć i się stresować :D
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-07-11, 21:34   

Ja tak samo jak madziana , nie chcialam nigdzie jechac do tej pory bo czekalam na wyniki pisemnych matur a teraz juz jest wolnosc :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
madziana
[Usunięty]



Wysłany: 2006-07-12, 00:26   

Po co się stresować, liczę na to, że warszawskie UKSW otworzy dla mnie swoje ramiona :hyhy: Wyniki mam przecietnie dobre, jak wiekszość w tym roku niestety, ale mam nadzieję, że wystarczy :)

A tak do tematu to chyba sobie jutro zrobie odpoczynek, bo właśnie z kolejnej imprezki wróciłam :D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz