Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-05-20, 19:09   

smykusmyk napisał/a:

Nietykalni

muszę obejrzeć, bo co się spotykam z jakąś opinią, to wszystkie właściwie takie same: totalny zachwyt. :)
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-05-20, 20:08   

Ostatni film na jakim byłem w kinie to polska produkcja "Big Love", namówiła mnie na niego znajoma. Niestety nie wiem co mam o nim sądzić. Dużo scen rozbieranych, fabuła jakaś dziwna. Chyba mi się nie podobał jako całość, ale była to jakaś odskocznia od "Karolaków" (ostatnio wszędzie te same twarze w polskich filmach).

W ostatnich 2 tygodniach zrobiłem sobie sporo seansów w kinie domowym. Odpaliłem iPlex i wybrałem z najczęściej oglądanych takie filmy:

"Babylon A.D." (2008) - głównie z uwagi na to, że grał Vin Diesel. Taka mroczna wizja końca Świata. Podobał mi się, chociaż zakończenie było takie sobie.

"Underworld" oraz "Underworld 2 - Ewolucja", lubię filmy tego typu, vampiry, akcje a la matrix. Nie wiem czy lepszy/gorszy od Blade, ale podobał mi się, dlatego oglądnąłem obie części.

"13 dzielnica - Ultimatum" - takie filmy też lubię, ale pierwsza część podobała mi się bardziej, tutaj jakby nieco odgrzewane pomysły z 1.

"Święci z Bostonu (The Boondock Saints)" (1999) - jakoś pod koniec filmu okazało się, że już go kiedyś widziałem (ale właśnie końcówkę). Podobał mi się, polecam.

"Zło (Ondskan)" (2003) - ten film mnie bardzo zaciekawił (wciągnął). Jest to produkcja skandynawska, gatunek: dramat. Chłopak, którego bije ojczym wyładowuje agresję w bójkach przez co zostaje wydalony ze szkoły i wysłany przez matkę do innej, prywatnej z internatem - "opowieść o przemocy i stawianiu jej czoła, ale również o prawdziwej przyjaźni i początkach miłości."

"Obrońca (Warrior King)" (2003) - tutaj niestety jedyne co warto oglądnąć to sceny walk. Sama fabuła jest dla mnie bardzo słaba (poszukiwania porwanego słonia).

"K-PAX (2001)" - świetny, przynajmniej dla mnie. Oglądałem go już z dwa razy w telewizji. Jak zobaczyłem go na iplexie to postanowiłem obejrzeć jeszcze raz. Polecam. W rolach głównych Kevin Spacey i Jeff Bridges. Ten pierwszy uważa się za kosmitę i ląduje u czubków, ten drugi próbuje go z tego przekonania wyleczyć zagłębiając się coraz bardziej w jego przypadek.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
smykusmyk 
Blogger.Klub

Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Kwi 2012
Posty: 31

Wysłany: 2012-05-20, 21:24   

Ach, i zapomniałabym, że mam też za sobą Avengersów. Niestety tylko w 3D, co mnie mocno mierzi. Wolę stare, dobre 2D. Przy trójwymiarze bolą mnie oczy. A co do samego filmu - jak dla mnie przednia zabawa. Co prawda preferuję trochę inne kino, ale nie zaszkodzi czasem odchamić się przy produkcjach ze szczytów Box Office'u :) Cudowna postać Hulka! Dla niego warto obejrzeć ten film :)
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-05-20, 22:34   

Htsz napisał/a:

Zło (Ondskan) (2003)

Dobry film, też niedawno oglądałam. Lubię w ogóle kino skandynawskie, ma taki inny, charakterystyczny klimat, który bardzo mi odpowiada.
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
A. Monteprata 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 15 Maj 2012
Posty: 171

Wysłany: 2012-05-21, 09:36   

Wczoraj - "Spadkobiercy" z Clooneyem.
Sam aktor nie zachwyca, jak na swoje umiejętności , po prostu jego gra jest dobrą rzemieślniczą robotą.
Film , za to ma inny cenny wymiar/wartość, mianowicie; doskonale oddaje drugą, mniej znaną stronę życia na hawajskich wyspach: z filmu wyłania się obraz mikrokosmosu powstałego z sieci ludzkich zależności, działań, z kontaktów miedzy wyspami i oddziaływań gospodarczych na Archipelagu.

Film polecam , dla tych którzy lubią zagłębiać się w fabułę szukając tam dodatkowych treści powierzchownie ledwie zaznaczonych.

PS
W moim blogu co jakiś czas zamierzam publikować TAKIE WŁAŚNIE krótkie teksty o filmach, A POTEM z komentującymi dyskutować o tym co napisałem i jak oni widzą wspominany film.
______________________________________________________
'
Miejsca które inspirują zdumiewającym pięknem.
https://www.facebook.com/MILIONPIEKNYCHMIEJSC
Ostatnio zmieniony przez A. Monteprata 2012-05-24, 18:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
emm 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 156
Miasto: Zamość

Wysłany: 2012-05-24, 17:05   

ostatnio byłam w kinie na filmie Shame. poruszył mnie niesamowicie, ponieważ ukazuje problem człowieka, który jest uwikłany w świat erotyzmu. sceny czasami są drastyczne, odrzucają, ale dają do myślenia. poza tym, to co najbardziej podoba mi się w filmie - jest mało słów, więcej gestów i właśnie to sprawia, że odbiorca jest zmuszony do zastanowienia się nad sobą i nad własnym życiem. polecam :)
______________________________________________________
p o r t f o l i o
 
  podziel si� tym postem na:
smykusmyk 
Blogger.Klub

Imię: Patrycja
Dołączyła: 28 Kwi 2012
Posty: 31

Wysłany: 2012-05-25, 14:25   

emm napisał/a:

ostatnio byłam w kinie na filmie Shame. poruszył mnie niesamowicie, ponieważ ukazuje problem człowieka, który jest uwikłany w świat erotyzmu. sceny czasami są drastyczne, odrzucają, ale dają do myślenia. poza tym, to co najbardziej podoba mi się w filmie - jest mało słów, więcej gestów i właśnie to sprawia, że odbiorca jest zmuszony do zastanowienia się nad sobą i nad własnym życiem. polecam :)


Ojj, "Shame" to arcydzieło.
Niezwykła rola Fassbendera. Widz przeżywa każdy upadek głównego bohatera. Przegenialne zdjęcia. Wyjątkowo odważne ujęcie tematu, przez co - niestety - film został pominięty w wyścigu po Oscara. Trzeba zobaczyć.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-06-11, 00:47   

znowu kino domowe:

"Koniec z Hollywood" 2002 - Woody Allen, dla mnie komedia. Znany reżyser - po wielu latach kręcenia byle czego - dostaje szanse na wyprodukowanie wysokobudżetowego filmu. Nieoczekiwanie traci wzrok jednak nie zdradza tego szefostwu i postanawia nakręcić film mimo wszystko.

"Human Traffic" 1999 - Już to oglądałem kilka razy, polecam. Niektórzy piszą, że słaby i nieudana kopia Trainspotting, ale według mnie to trochę inne podejście do tego samego tematu (narkotyki). Tutaj mamy grupkę młodzieży, która po całym tygodniu pracy czeka na weekend podczas, którego ostro się zabawi. Angielski humor, trzeba taki lubić.

"Drobne cwaniaczki" 2000 - Ray (Woody Allen) wraz z kilkoma nieudacznikami i swoją żoną (sceptycznie podchodzącą do pomysłu) próbują zrobić podkop i obrabować skarbiec w banku. Przykrywką jest sklep z ciasteczkami. Od prawdziwych pieniędzy dzieli ich tylko krok...

"Labirynt Fauna" 2006 - Dziewczynka wraz z matką przybywają do domu jej nowego męża. Dziewczynka nie przepada za swoim nowym ojcem. Przez przypadek odkrywa tajemniczy labirynt w pobliskim ogrodzie. Tam natrafia na Fauna (baśniowego stwora), który zdradza jej kim jest na prawdę - księżniczką magicznej krainy. Zleca jej trzy zadania, które sprawdzą jej nieśmiertelność. // Dziwny, ale warto obejrzeć.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
laucian1987 
Blogger.Klub


Imię: Grzesiek
Dołączył/a: 03 Cze 2012
Posty: 25
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-06-11, 10:17   

ostatnio byłem na Królewnie Śnieżce i Łowcy. Musze powiedzieć że spodziewałem się gorszego filmu. Kolejnej wersji tej samej baśni. Jednak film mnie zaskoczył, troche zmieniona fabuła no i świetna gra Charlize Theron. Film godny polecenia :)
______________________________________________________
ROWER!
 
  podziel si� tym postem na:
Dr.Agon 
WordPress.Klub


Imię: Marcin Górski
Wiek: 33
Dołączył/a: 10 Cze 2012
Posty: 32
Miasto: Łódź

Wysłany: 2012-06-11, 11:13   

Przez kilka ostatnich tygodni mam fazę, na przypominanie sobie filmów, które mi się podobały. Zaliczyłem od nowa cała trylogię Władcy Pierścieni, kilka animacji, między innymi Gdzie jest Nemo, męczę również Harry'ego Pottera, wszystko w jakości BluRay. Okazuje się, że 720p robi różnicę ;p
______________________________________________________
I'm dancing with myself
 
  podziel si� tym postem na:
Fraa 
Blogger.Klub

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 113

Wysłany: 2012-06-12, 07:16   

Ja ostatnio wzięłam się trochę ostrzej do nadrabiania zaległości filmowych, więc w ciągu ostatnich dni poszło:

Żółty szalik - polski film o biznesmenie-alkoholiku, który jedzie na święta do matki. Bardzo polecam, fan-tas-tycz-na rola Gajosa.

Drużyna A - ta nowa wersja, ofkoz. O matko z córką, jaka kijowa. Absolutna tragedia, słaba komedia i wyjątkowo durne jak na zwykły film sensacyjny, a bohaterowie zupełnie bez polotu, tacy nijacy. Blah.

1920: Bitwa Warszawska - ot, po prostu bardzo zły film. Naciągana fabuła, nieprzekonujący bohaterowie, tendencyjna wizja historii, spartaczone sceny batalistyczne. Ferency trochę ratował, ale film i tak wyszedł o kant zadka potłuc. Szczególnie zawiedziona jestem Olbrychskim, którego uwielbiam, a któremu - mam wrażenie - po prostu się nie chciało. :(

Maczeta - rzeź i rąbanka, Danny Trejo skacze na jelicie, a De Niro odstrzeliwuje Meksykańców z pogranicza. :D Dla mnie bomba. :rotfl:
______________________________________________________
– A fella I knew in El Paso took all his clothes off and jumped on a cactus. I asked him same question: „why?”.
– And...?
– He said: „It seemed to be a good idea at the time”.

[Vin, "The Magnificent Seven"]
 
  podziel si� tym postem na:
Makubczak 

Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył/a: 26 Sie 2012
Posty: 25
Miasto: Olszew

Wysłany: 2012-08-28, 20:15   

Byłem ostatnio w kinie z dziewczyną na Zakochani w Rzymie Allena i powiem szczerze, że to bardzo słaba komedia, która zamiast śmiechu nudzi i skłania do opuszczenia sali. Ja byłem na pierwszym seansie dnia premiery i akurat miałem pecha, bo poczekałem sobie godzinę na start filmu, gdyż napisy się zawieszały i coś naprawiali. Nie polecam bardzo tego filmu.
______________________________________________________
http://sportowymokiem.blox.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz