Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Anulaa89 
Blogger.Klub

Imię: Anka
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 25
Miasto: Dębica

Wysłany: 2013-05-05, 11:03   

Bardzo dobry serial. Uwielbiam go. I wcale nie jest jak ktoś napisał "pro". Zgadzam się w 100% z wypowiedzią chillsoundsgoodmusic.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Ximena 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-06-03, 14:24   

Jeden z najlepszych seriali jakie widziałam, a widziałam już sporo. Może też dlatego, że łączy w sobie wiele gatunków, a więc serial obyczajowy (niektóre odcinki były przegadane niestety), dramat, wartką akcję i coś o zabarwieniu komediowym. No i ta historia, przemiana bohatera, super fabuła.

Jedynym minusem jest chyba tylko żona głównego bohatera. Strasznie irytująca baba :P
 
  podziel si� tym postem na:
skrzatix 
Blogger.Klub

Imię: Kaśka
Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 56

Wysłany: 2013-07-03, 19:34   

Podpisuję się pod dwoma ostatnimi zdaniami. :P Serial również uwielbiam, byłam pod wrażeniem przemian, jakie zachodziły w głównym bohaterze i przyznam szczerze, że niekiedy irytował mnie bardziej niż jego żonka...
Cóż, nie mogę się doczekać wznowienia emisji - ale nie mogłam przeboleć zakończenia ostatniego odcinka. Akurat o TYM Walt nie pomyślał? :(
______________________________________________________
http://www.skrzatowisko.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
kulten 
Blogger.Klub


Imię: Marcin
Wiek: 45
Dołączył/a: 02 Lip 2013
Posty: 25
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-07-04, 11:48   

Ze swej strony sądzę, że wznowienia nie będzie. Dlaczego? Dlatego, że jednym z głównych elementów filmu jest/było nieustanne pozostawanie w ukryciu głównego bohatera. Czyli nowa seria musiałaby przyjąć zupełnie inną kanwę. Byłoby to ciekawe ale nie wydaje mi się by autorzy chcieli właśnie to zmienić czyli pójść tą drogą.

Abstrahując od tego czy będzie kontynuacja czy nie te 5 serii tego serialu to dla mnie jest to znakomite studium ludzkich zachowań w obliczu zagrożenia własnego życia i tego co człowiek jest w stanie zrobić w jego obronie i dalej jak w miarę sympatyczny i normalny facet przeistacza się w wyrachowanego potwora. Pierwotnie budzący sympatię główny bohater znacząco traci na wizerunku choć jest jedno "ale". Jestem przekonany, że wielu z ans poszło by podobną drogą niestety ponieważ taka jest właśnie ludzka natura. Zawsze kryje się w nas drapieżnik i tylko potrzeba nam silnego bodźca by tego zwierza uwolnić.

Znakomity serial.
 
  podziel si� tym postem na:
skrzatix 
Blogger.Klub

Imię: Kaśka
Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 56

Wysłany: 2013-07-31, 13:03   

Kulten, przez "wznowienie" miałam na myśli wyczekiwane przeze mnie dokończenie tego sezonu - jeszcze trochę! Nawet nie chciałabym, żeby serial został na siłę kontynuowany zupełnie po innej myśli.
______________________________________________________
http://www.skrzatowisko.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-08-20, 00:21   

Zabrałem się za ten serial niedawno. Wciągnął mnie. Jestem obecnie przy końcu 4 sezonu, mr. White zostaje 'zwolniony' ;-) Pierwsze odcinki też mnie jakoś nie porwały, ale po chwili zaczęło się rozkręcać i kręci się w każdym z sezonów. Czasem mam wrażenie, że ludzie nie dostrzegają pewnych oczywistości (jak Clarka Kenta w Supermanie) albo postępują zupełnie nielogicznie, ale nie przeszkadza to aż tak bardzo.

Seria ciekawa, większość odcinków kończy się tak, by z chęcią sięgać po następny.

kulten napisał/a:

Jestem przekonany, że wielu z ans poszło by podobną drogą niestety ponieważ taka jest właśnie ludzka natura. Zawsze kryje się w nas drapieżnik i tylko potrzeba nam silnego bodźca by tego zwierza uwolnić.
bardzo możliwe, każdy musi się przekonać na własnej skórze do czego jest zdolny. Dodam tylko, że mamy tutaj dwie kwestie. Pierwszy wybór odbył się z troski o rodzinę po wyroku u lekarza. Kolejne (aktualne) są podejmowane w innych okolicznościach. Teraz wie, że to nie rak płuc go zabije a wiele aktualnych spraw to konsekwencje pierwszego wyboru.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-08-24, 00:22   

Wiecie jakie były prawdziwe powody tego, że Jesse Pinkman (Aaron Paul) zaczął produkować metę? bo nie wygrał kilka lat wcześniej 26500 dolarów w programie The Price is Right :yay:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
sage19 

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 27

Wysłany: 2013-10-06, 10:30   

Właśnie zaczęłam oglądać. Po 3 odcinkach mogę powiedzieć, że się wciągnęłam :)
 
  podziel si� tym postem na:
Justek 
WordPress.Klub


Imię: Justek
Wiek: 34
Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 54
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-10-06, 22:02   

Zaczynam właśnie 4rty sezon.
Uwielbiam! Za poczucie humoru ;D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-10-08, 21:49   

Chciałem obejrzeć ostatni odcinek 'na żywo', ale się okazało, że w hotelu nie mieli amc :< Dopiero dzisiaj się to niego dorwałem. Szkoda, że już koniec, ale z drugiej strony ciężko to było ciągnąć dalej po tym co się wydarzyło w ostatnim sezonie.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Ximena 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-10-15, 02:53   

Jaka postać była dla was najbardziej irytująca, a którą najbardziej lubiliście?
 
  podziel si� tym postem na:
Me From Mars 
Blogger.Klub


Imię: Patrycja
Wiek: 30
Dołączyła: 16 Paź 2013
Posty: 32

Wysłany: 2013-10-16, 21:32   

Jestem dopiero na drugim sezonie, a zastanawiam się, czy "Breaking Bad" nie przebija mojego ulubionego, jak dotąd, "Dextera" :D podoba mi się ta równowaga pomiędzy scenami komicznymi a poważnymi. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Czy jestem jedyną osobą, która lubi Skyler :D ? Ma czasami denerwujące zachowania, ale w tym cały jej urok. Jest taka bardzo... kobieca. W sensie stereotypowym, tak myślę.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz