Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Eisen 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 29 Sty 2013
Posty: 61

Wysłany: 2013-02-02, 19:05   

Htsz napisał/a:

Eisen napisał/a:

A teraz premiera Dextera 30 czerwca, szybciej niż zwykle
To się chyba rzadko zdarza, że serial startuje z nowym sezonem przed wakacjami? ale to może kwestia tej większej liczby odcinków, o której wspominałem wyżej?


Ale jak przed wakacjami, 30 czerwca to już wakacje :P Ogólnie w Ameryce są różne daty emisji pierwszych odcinków sezonu. najpopularniejsze są właśnie wrzesień/październik, ale niektóre (np. breaking bad) wracają z początkiem roku; ostatnio w wakacje

co do większej ilości odcinków - nie słyszałem o tym, zawsze myślałem, że twórcy wychodzą na przeciw widzom (w końcu rok czekania to spory kawałek czasu)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Xenox 

Imię: Adam
Dołączył/a: 07 Lut 2013
Posty: 4

Wysłany: 2013-02-07, 15:29   

A ja właśnie zaczynam 5ty sezon :) Ogólnie pierwsze 2 były jak do tej pory najlepsze. Trochę dużo schematów już się robi. Ale muszę przyznać, że zakończenie 4-tego sezonu było zaskakujące....
 
  podziel si� tym postem na:
Ugf 
Blogger.Klub

Dołączyła: 15 Mar 2013
Posty: 19

Wysłany: 2013-03-15, 21:45   

W ogóle, ja nawet nie wiedziałam, że będzie nowy sezon, oglądałam ten ostatni z myślą, że jest juz w ogóle ostatni ... I trochę boję się co będzie w najnowszym, bo już dość mocno naciągali rzeczywistość, szczególnie jeśli chodzi o końcówkę... Trochę na siłę pokomplikowali, potem chyba nie ze wszystkiego umięli wybrnąć, robiąc przy tym trochę naciągane i żenujące zakończenia. Scenariusz był jakby dopracowany przez jedną osobę do połowy, która potem strzeliła focha i ktoś inny za nią musiał dokończyć, a nie umiał. Tak ja to widzę :P
 
  podziel si� tym postem na:
a.wroclaw 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 25
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-03-21, 01:15   

A ja uwielbiam nie tylko Dextera, ale też jego siostrę (byłą żonę w realu) :D Nie wiem jak możecie pisać, że jest aseksualna. Jestem w prawdzie kobietą i to w pelni hetero, ale jakbym była facetem to właśnie z taką kobietą chciałabym się umówić :) Może faktycznie nie spelnia wymogów bycia typową podkolryzowaną... tu przychodzi mi na myśl wulgarne słowo, więc go nie napiszę ;) Ale ma to coś: urodę, siłę spojrzenia... wiadomo, że jako policjantka z charakterem nie może chodzić w nie wiadomo jak eleganckich, kobiecych ciuchach - zwyczajnie by ją to ośmieszało ;) Kocham jej styl bycia i wulgaryzmy, moment, w którym wyśmiała w pewnym odcinku Quinna był po prostu genialny. Taka prosta ale jednocześnie nieprzeciętnie odważna dziewczyna z sąsiedztwa, która w dzieciństwie bawiła się raczej z chłopakami :) Sorki, że się rozpisałam, ale ktoś musiał ją obronić ;) Co nie znaczy, że musicie się ze mną zgadzać :)
 
  podziel si� tym postem na:
paliatyw 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 16 Mar 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-03-21, 20:39   

Oglądałem kilka pierwszych odcinków Dextera. Spodobał mi się, pewnie dlatego, że lubię psychopatów :D Główny bohater jest niezwykle intrygujący. Zresztą, polubiłem tego aktora. Gość dostał chyba jakieś nagrody za rolę w tym serialu. Miałem obejrzeć kolejne epizody, ale wyleciało mi z głowy. Zrobię to w najbliższym czasie.
 
  podziel si� tym postem na:
Zorann 
Blogger.Klub

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 30 Kwi 2013
Posty: 44

Wysłany: 2013-04-30, 20:13   

Jeden z nielicznych seriali, który mimo wielu sezonów trzyma poziom. Mało tego - sama postać Dextera, nieco dynamiczna, zawodzi właśnie wtedy, gdy się zmienia. Widz oczekuje od niego stałości w poglądach, bo takiego zdążył go polubić i eksperymenty nie są mile widziane. I z ulgą przyjmuje powrót Dextera do wcześniejszych przekonań. No... nie tyle "widz", co po prostu "ja", bo to tylko moja opinia - Dexter nieco się zmienił i o to "nieco" uważam serial za gorszy w stosunku do pierwszych sezonów. ale mimo wszystko - trzyma poziom jak żaden inny i polecam wszystkim antyfanom prawa mówiącego "podwójne morderstwo = 2 lata w zawieszeniu na 5 lat" ;)
 
  podziel si� tym postem na:
djcargo 
WordPress.Klub

Imię: Łukasz
Dołączył/a: 08 Sie 2010
Posty: 4
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-05-13, 13:39   

Dla mnie niestety formuła Dextera już się wypaliła. Ale w sumie nie miało prawa być inaczej. Być może w kolejnym sezonie dołączy do jego morderstw siostra, a może scenarzyści zostawią to na jeszcze kolejny sezon :)

Zorann napisał/a:

Jeden z nielicznych seriali, który mimo wielu sezonów trzyma poziom. Mało tego - sama postać Dextera, nieco dynamiczna, zawodzi właśnie wtedy, gdy się zmienia. Widz oczekuje od niego stałości w poglądach, bo takiego zdążył go polubić i eksperymenty nie są mile widziane. I z ulgą przyjmuje powrót Dextera do wcześniejszych przekonań. No... nie tyle widz, co po prostu ja, bo to tylko moja opinia - Dexter nieco się zmienił i o to nieco uważam serial za gorszy w stosunku do pierwszych sezonów. ale mimo wszystko - trzyma poziom jak żaden inny i polecam wszystkim antyfanom prawa mówiącego podwójne morderstwo = 2 lata w zawieszeniu na 5 lat ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-05-13, 14:08   Dexter sezon 8 - trailer

djcargo napisał/a:

a może scenarzyści zostawią to na jeszcze kolejny sezon :)
nie zostawią, bo ósmy będzie ostatnim. Potwierdza to chociażby napis na początku zapowiedzi wideo.
Dexter Season 8: First Sneak Peek


Co dokładnie będzie się działo? dowiemy się za 6 tygodni :D tytuł pierwszego odcinka to "A Beautiful Day".

p.s. Zwróciliście uwagę na takie rzeczy: http://www.filmweb.pl/Dexter/trivia ? Pytałem w zeszłym roku o potknięcia a tutaj mamy całą listę błędów i ciekawostek w serialu :-D

//edit

trailer z 17 maja:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Ximena 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-06-02, 20:52   

Podobnież bardzo ciekawy i fajny serial. Musze kiedyś go zobaczyć bo znajomi zachwalają ze warto.
 
  podziel si� tym postem na:
Dorka 
Blogger.Klub


Wiek: 44
Dołączyła: 11 Cze 2013
Posty: 27
Miasto: lublin

Wysłany: 2013-07-13, 12:27   

Światny serial , nic tu nie jest czarno białe (morderca budzi naszą sympatię ), a monologi Dextera wymiatają .Bardziej podoba mi się od czasu kiedy Dexter jest sam ( Rita działała mi mocno na nerwy ) :)
______________________________________________________
http://doriariver.blogspot.com/ - kobiecy blogg
 
  podziel si� tym postem na:
witmirek
[Usunięty]



Wysłany: 2013-07-18, 09:47   

I jak po ostatnich odcinkach wrażenia? Bo szczerze mówiąc po pierwszym z nowego sezonu miałem spore obawy ale sądzę, że ostatecznie jednak może trzymać wyższy niż sezon 7. I w sumie dobrze, że już ostatni bo formuła serialu już się trochę wyczerpała...
 
  podziel si� tym postem na:
conner 
Blogger.Klub


Imię: Dawid
Wiek: 30
Dołączył/a: 18 Paź 2012
Posty: 42
Miasto: Zielona Góra

Wysłany: 2013-07-21, 19:00   

Ja obejrzałem pierwszy odcinek i jakoś mnie nie zaciekawił
______________________________________________________
http://ikupasi.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz