Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2008-05-22, 19:46   

Dobra. To ja w końcu napiszę od siebie.

A właściwie to nie wiem co napisać.

Zmiana designu byłaby całkiem wskazana. Nie mam jakichś szczególnych propozycji, ale dobrze byłoby porzucić wreszcie ten domyślny skin phpBB na rzecz czegoś innego. Nawet w tej samej kolorystyce. Jeżeli tylko będzie estetyczne, to już sam fakt zmiany powinien dać rezultaty.

Dalej...

Ujednolicić i sformułować nieco inaczej regulamin. Obecny jest rozwalony na kilka postów, z czego każdy jest zakazem czegoś - generalnie nie wygląda to zbyt dobrze. Wydaje mi się, że dobrze byłoby napisać go w nieco przyjaźniejszy sposób, przede wszystkim zwracając się bezpośrednio do użytkownika. Ot, taka psychologia.

Jeżeli będziecie zainteresowani, to mogę napisać draft.

Częściowa integracja serwisów byłaby fajnym pomysłem. Już teraz na Ocenach i Szablonach są topiki z forum - to czemu nie na odwrót? Widzę to tak: wspomniany przez Arka pasek boczny, a w nim panel z pięcioma ostatnimi ocenami lub/i najnowszymi szablonami.

No i na razie tyle mi przychodzi do głowy, jakby co to będę dopisywał pomysły.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

juan 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 05 Lis 2007
Posty: 48

Wysłany: 2008-05-22, 20:44   

Zrobić coś z logowaniem, żeby nie trzeba było tego przechodzić kilkanaście razy podczas jednej wizyty.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-05-29, 14:29   

Nie wiem, chyba juz gorzej byc nie moze, a przynajmniej tak myslalem, bo jest, nie dosc ze forum przypomina mi jakis burdel, to przez to jak teraz wyglada, to kojarzy mi sie z wymiocinami.

Ale pominmy ta zwalona, nieudana i zalosna kolorystyke, chyba cos to forum pier*****lo, bo nie moge niczego zmienic w tym poj*****m profilu, dlaczego sie tak wyrazam? bo nie moge kompletnie nic zmienic, po tych ''ulepszeniach'', ktorych w rzeczywistosci nie ma, ciagle jak probuje cos zmienic wyskakuje ze nie prawidlowy adres e-mail albo ze haslo nie pasuje, ale ja do cholery nie zmieniam ani hasla, ani tego przekletego meila.
Nawet jesli probuje zmienic to tez sie nie da.

Przed calkowitym ztoczeniem sie forum, moglem bez problemu zmienic czego dusza zapragnie, teraz nawet nie ma cmoknij mnie w dupe.


Zaraz wyskoczy grupka cwaniaczkow, z txtami ze jak sie nie podoba to moge wyjsc i beda mieli racje, mi to nie przeszkadza, jest tu krotko i nie mam nic do stracenia, ale dlaczego mam zostawic moj profil, ktos go usunie?
Moze nie ma tam, nie wiadomo jak poufnych danych, ale chce wywalic te smieci, ktore sam kiedys napisalem.

I nie, nie chce ich zmienic jutro czy kiedys tam, chce do cholery teraz zrobic z tym porzadek.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-05-29, 16:16   

rzeczywiście, próbowałam na próbę zmienić hasło i wyskoczył mi komunikat, że email jest nieprawidłowy...

m@tarci, nie bulwersuj się tak. złośliwość rzeczy martwych, musiał się gdzieś pojawić błąd. a wygląd forum jest tymczasowy. dosłownie tymczasowy. mam nadzieję, że wytrzymasz jeszcze z nami jakiś czas ;)
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-05-29, 16:24   

forum zostało wgrane od nowa i skopiowano pliki z bazą i modami, nie wiem dlaczego dzieje się tak jak piszecie, jedyna możliwość to mogę przekazać to info do morona ;) niech się pan techniczny wypowie :P
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-05-29, 16:41   

W sumie, przeczuwalem ze albo moglbyc serwer zmieniony np. albo cos innego, w sumie wychodzi na jedno i to samo, ale jak nie dzialalo, tak dalej nie dziala, eot.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-05-30, 15:51   

Lukem napisał/a:

Zmiana designu byłaby całkiem wskazana. Nie mam jakichś szczególnych propozycji, ale dobrze byłoby porzucić wreszcie ten domyślny skin phpBB na rzecz czegoś innego. Nawet w tej samej kolorystyce. Jeżeli tylko będzie estetyczne, to już sam fakt zmiany powinien dać rezultaty.
Myślę, że warto wyjść od designu stronu głównej i pod ten typ dopasować szablony i forum, ewentualnie zacząć od szablonów i zrobić pozostałe podstrony :) mam już wizję, muszę to tylko naszkicować.

Cytat

Ujednolicić i sformułować nieco inaczej regulamin. Obecny jest rozwalony na kilka postów, z czego każdy jest zakazem czegoś - generalnie nie wygląda to zbyt dobrze. Wydaje mi się, że dobrze byłoby napisać go w nieco przyjaźniejszy sposób, przede wszystkim zwracając się bezpośrednio do użytkownika. Ot, taka psychologia.
Masz na forum wewnętrznym pewien zarys niedokończonego regulaminu, warto by do trochę zaktualizować..

Lukem napisał/a:

Częściowa integracja serwisów byłaby fajnym pomysłem. Już teraz na Ocenach i Szablonach są topiki z forum - to czemu nie na odwrót? Widzę to tak: wspomniany przez Arka pasek boczny, a w nim panel z pięcioma ostatnimi ocenami lub/i najnowszymi szablonami.
dobry pomysł :)


ja dodam jeszcze pewnie już po raz któryś no ale to dość istotne - nie bójcie się dodawać nowych tematów, działów jest tyle, że codziennie w którymś może pojawić się nowy temat, prosty przykład to reklamy czy filmy, seriale, do Hyde parku to można na pęczki dodawać tematów.. nie fajnie móc wypowiedzieć się w nowych sferach niż tylko drążyć 15 stronę ten sam topic ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-05-30, 16:14   

:O nie mam avatara, ale jakos mi to nie robi i nie ujmuje.
Wytrzymac, wytrzymam, nie jest az tak zle, ale to jest ''oczojebne'', na szczescie siedze z metr od monitora.

Btw. adminie drogi, zeby jeszcze ktos sie wypowidala, nawet w zwyklych i sensownych topicach o byle czym, to byloby fajnie.

Co do zmian, to nie mam zdania, ani opinii, nawet jesli, to jest to nie wazne, po prostu co bedzie to bedzie, moze troche mi sie znudzil stary wystroj, ale mogl zostac, tyle ze jak juz cos, to moze nie przesadzac z kolorystyka, jak teraz, bo nawet mnie to rusza, choc zwykle nawet brak przecinka mnie rusza.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-05-30, 17:17   

Htsz napisał/a:

forum zostało wgrane od nowa i skopiowano pliki z bazą i modami, nie wiem dlaczego dzieje się tak jak piszecie, jedyna możliwość to mogę przekazać to info do morona ;) niech się pan techniczny wypowie :P
Może powinieneś umieścić forum na innym serwerze?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-05-30, 17:19   

Tobiasz napisał/a:

Może powinieneś umieścić forum na innym serwerze?
a po co ? forum znajduje się na dedyku nie na zwykłym hoście ;) poza tym błędy na forum nie wynikają z jego lokacji.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-05-30, 17:28   

Moze dac tez jeszcze jakis inny zestaw emot, te sa ciut za duze jak na me slepe oko.
A na tym cholernym ff, strasznie glupio wygladaja i pikselascie.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-05-30, 17:30   

Htsz napisał/a:

a po co ? forum znajduje się na dedyku nie na zwykłym hoście ;) poza tym błędy na forum nie wynikają z jego lokacji.
Bo jak za dużo jest napchane na dysku to potem tak jest.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz