Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-03, 00:32
Autor Wiadomość
Lomuelle
[Usunięty]



Wysłany: 2006-07-24, 23:30   

Ja metal kocham... :D

Pani M. o_O? napisał/a:

Ostatnio mam manię na Slipknota [słyszał ktoś?] i Sepulturę. A tak poza tym to szczerze mówiąc nie lubię Metallici o_O.

Dokładnie, mam to samo ^^

A ja lubię jeszcze Bullet For My Valentine <3, Therion, Children Of Bodom, Nightwish...
A Lordi może być, byle nie w nadmiarze :oczami:

PS. Indy, masz rozbrajającą sygnaturkę xD
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-07-24, 23:53   

Ja też kocham :P W ubiegłym tygodniu przeżyłam serie ok 40 koncertów (ale w tym kilka reggae - np. habakuk). Bozie, uwielbiam wakacje :rotfl:

[ Dodano: 25-07-2006, 00:02 ]
Apropos, zachęcam do przesłuchania bardzo przyjemnej piosenki "I do" z repertuaru October Light na http://www.myspace.com/octoberlight Reszta udostępnionych piosenek moim zdaniem jest trochę badziewna.
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz
[Usunięty]



Wysłany: 2006-08-17, 23:10   

Ja kocham ten gatunek. Bez tego nie da się żyć! :D
Metallica, Nirvana, SOAD rlz!

m!s!3k napisał/a:

wydaje mi się że Metallica :) bo jest jeszce takie coś jak hard metal i tu podobno jest taki zespół jak Vader


Nie ma hard metala, tylko heavy metal. Jak cos to hard rock.
 
  podziel si� tym postem na:
ama
[Usunięty]



Wysłany: 2006-09-25, 20:52   

hm.. cóż ja raczej słucham ostrzejszych brzmień niż wcześniej wypowiadający się...


WIELBIĘ Bluesowego Chrystusa z Polski Ryszarda Riedla

duma polskiego black metalu: Behemoth
duma polskiego death metalu: Vader

poza tym:

Myslovitz, TSA, Hunter, Moonlight, Cree, Artrosis, Kaczmarski, Closterkeller, O.N.A, Perfect, AION, Naamah, Via Mistica, Kult, Moonspell KAT
Metallica, Black Sabbath, Led Zeppelin, HIM, Nirvana, Tool, Apocalyptica, Within Temptation, Rammstein, Nightwish, Iron Maiden, Marilyn Manson, Children Of Bodom, Gorgoroth, Nickelback, Pink Floyd, SlipKnot, Rhapsody, Sisters Of Mercy, Therion, After Forever, Theatres des Vampires, Slayer
 
  podziel si� tym postem na:
Aagatka
[Usunięty]



Wysłany: 2006-09-28, 18:03   

hmm... wole punka i rocka ale czasami sobie poslucham In flames czy metallici :D
 
  podziel si� tym postem na:
mika
[Usunięty]



Wysłany: 2006-10-06, 09:33   

Hmmm... Ja ostatnio byłam na koncercie shizmy:P i było zajefajnie.Ale i tak bardziej wole punk rock.
 
  podziel si� tym postem na:
klejnot
[Usunięty]



Wysłany: 2006-11-03, 15:10   

Teoretycznie lubie i punk rock, i metal, i rock zwykły (chociaż z nastawieniem na dwa pierwsze). Zespoły: SOAD (słucham ostatnio na okrągło - po prostu ich ubóstwiam :) ), Korn, Nirvana, Metallica, Rammstein, Bad Religion, Cool Kids of Death i często to co znajduje się u mojej siostry na dysku (wszystkie ma najbardziej znane zespoły metalowe i rockowe :P ). Trochę też słucham lżejszych kawałków (głównie Green Day, Gorillaz).

P.S. Z chęcią pogadam z każdym o Systemie ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-11-03, 16:07   

Nie moje klimaty :dobani: ostatnio u mnie na osiedlu byl koncert zespolu Odzdzial zamkniety (nie wiem co to za rodzaj muzyki dokladnie) ale oczywiscie nie poszedlem
 
  podziel si� tym postem na:
madz
[Usunięty]



Wysłany: 2006-11-03, 19:32   

ja na przykład nienawidzę metalu (sama nie wiem czemu ;P) ale sapać na innych z tego powodu nie bede ;]
 
  podziel si� tym postem na:
Piranha
[Usunięty]



Wysłany: 2006-11-14, 20:52   

Słucham metalu, uwielbiam tą muzykę. Fajne metalowe zespoły to : KoRn, Soulfly, Sepultura, Slipknot, Cradle of filth. Przy tej muzyce moge się zrelaksować, zabija złość, uspokaja mnie.
 
  podziel si� tym postem na:
Exodus
[Usunięty]



Wysłany: 2007-04-09, 18:37   

Ja to raczej goth-rock, czasem jakiś fiński metal np. Children Of Bodom [choc z tego co wiem różnie są kfalifikowani :oczami: ] Zależy od nastroju ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Mat
[Usunięty]



Wysłany: 2007-05-08, 14:28   

Georgiana napisał/a:

Z bardziej popularnych zespolow ktore skojarzyc mozecie, a graja metal (...) bad relgion

BR nie gra metalu.

m!s!3k napisał/a:

bo jest jeszce takie coś jak hard metal

wiem co masz na mysli, ale taki termin nie istnieje.

Htsz napisał/a:

a to określenie 'metal' to od czego tak wogóle ?

na poczatku byl rock [skala], potem muzyka stwala sie coraz ciezsza, i kiedy wszyscy juz grali mocniej od hardrocka, zaczeto uzywac okreslenia metal [jakoby mocniejszego od skaly].

Artur napisał/a:

Nie moje klimaty :dobani: ostatnio u mnie na osiedlu byl koncert zespolu Odzdzial zamkniety (nie wiem co to za rodzaj muzyki dokladnie) ale oczywiscie nie poszedlem

gratuluje inteligencji, nawet nie wiesz co kto gra, a unikasz.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz