Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Inez
2007-08-14, 18:22
Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-11, 22:35   

iksiks, Kutwa, to nie jest naśmiewanie się z kogoś, tylko z samego bloga. Ja nie mówię, że prowadząc coś tak kretyńskiego byłam mądra i inteligentna, bo sama z siebie się w tym momencie śmieje i widzę swój błąd. O to w tym wszystkim chodzi, a nie o wymądrzanie się.

iksiks, dlatego jeśli łaska przejrzyj więcej tematów i oceń nasz intelekt na ich podstawie a nie wyciągając "wnioski" z tego wątku, a jeśli Ci się nie podoba to nikt Cię tu na siłę nie trzyma.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Brom 
WordPress.Klub
vel. Kutwa


Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 399
Miasto: Dom

Wysłany: 2007-08-12, 12:46   

@Zzielona, przynajmniej nie powinnaś się naśmiewać z bloga, za kilka lat autorka, pomyśli to samo, co Ty teraz powiedziałaś. Na pewno kiedy Ty prowadziłaś bloga i ktoś by tak pisał o Twoim blogu nie wiedziała byś oco chodzi. Ona też nie wie, i może się tak zdażyć, że to czyta, bo forum blogowicza jest sławne. Pomyśl sobie, jak Ty byś była na jej miejscu.
______________________________________________________
[you], nie czytaj moich postów, są bez sensu...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-12, 13:09   

Kutwa, uwierz, że aż tak nie krzywdziłam moich czytelników. U mnie przynajmniej było widać, gdzie jest księga gości i wszystko były elegancko i czytelnie zrobione. Nawet nOwOmOwY nie stosowałam. Tylko w samej nazwie jej użyłam.
A jak ja byłabym na jej miejscu? Gdybym przeczytała coś takiego odnośnie swojego bloga to doszłabym do wniosku, że widocznie coś jest nie tak skoro kilka osób mówi coś na ten temat. Co z tego, że ma jedenaście lat? Już nawet w tym wieku dzieci wiedzą co to jest estetyka i czytelność... :|
 
  podziel si� tym postem na:
Brom 
WordPress.Klub
vel. Kutwa


Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 399
Miasto: Dom

Wysłany: 2007-08-12, 23:15   

Teraz tak mówisz, ile razy pisali do mnie (bo ejstem w support team, na blogowicz.info) i pytali sie, dlaczego smieją sie z ich blogów, bo w komentach piszą to samo co wy wyżej, ile razy dostawałem emotki '';('' Bo śmieją się z ich blogów, uwierz mi, oni nie rozumieja.
______________________________________________________
[you], nie czytaj moich postów, są bez sensu...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-13, 01:11   

Trochę czasu minie... Jeśli poważnie pomyślą o webdesignu zrozumieją co jest nie tak.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-08-14, 13:27   

iksiks, świat jest bardzo mały :) Ja też się naśmiewałam z mojego pierwszego bloga z koleżankami, bo mogło się zdawać, ale każda coś napisała i był git :) Poza tym naucz się czytać ze zrozumieniem; Ja się nie nabijam z Wery, czy jak jej tam, tylko z jej bloczka.
 
  podziel si� tym postem na:
Brom 
WordPress.Klub
vel. Kutwa


Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 399
Miasto: Dom

Wysłany: 2007-08-14, 13:45   

Nie chodzi o Were, czy jak jej tam, tylko o właścicielkę bloga :)
______________________________________________________
[you], nie czytaj moich postów, są bez sensu...
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-08-14, 15:51   

właśnie o niej mowa
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-14, 17:24   

Wery nie znamy osobiście, ale znamy jej bloga (osobiście :P ) i to właśnie jego krytykujemy, ale ja to mówiłam. W każdym razie z racji tej, że na swojej stronce ma możliwość komentowania i dodawania wpisów do księgi gości upoważnia nas do konstrultywniej krytyki.
 
  podziel si� tym postem na:
iksiks
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-14, 18:00   

Cashee napisał/a:

Dałam jej nieco dłuższy komentarz. Może zrozumie, kim właśnie jest.

Bez obrazy Cashee, to się nauczyć czytać ze zrozumieniem to co sama napisałaś. "Kim właśnie jest" napisałaś, a nie czym jest jej słitaśny blog. Nawiasem mówiac ona też Ci tam dosyć umiejętnie odpowiedziała ;)

Zzielona napisał/a:

Ja nie mówię, że prowadząc coś tak kretyńskiego byłam mądra i inteligentna.

No dajcie spokój, oceniacie swoją inteligencję po kolorze, jakiego użyłyście do zrobienia szablonu? Chyba jesteście dla siebie zbyt surowe ;)
Ja nie sądzę, że wszystkie dzieci które lubią kolorowe obrazki są nieinteligentne. Chyba można mieć inny styl niż Wy, prawda? Czy nie można?
Poza tym widziałam różne blogi młodych panienek i ten akurat jest chyba jednym z najmniej kiczowatych. No i jak na taki kiepski blog to jest nawet bardzo popularny.
Jesli mogę coś dodać od siebie, to Twój blog Cashee jest bardziej nieczytelny.
I na pewno mniej popularny ;)
A jeśli chodzi o te wszystki blogi które krytykujecie za ich plecami, to po co to robić? Niech każdy żyje tak jak chce.

Poza tym, to jest chyba forum "Pomoc blogowa" a nie "odstraszmy wszystki dzieci".
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-14, 18:22   

Ok, w takim razie, żeby dalej nie ciągnąć tego tematu - zamykam go, bo zrobił się niezły offtopic. Autorce już ktoś pomógł, wobec tego skończmy tą dyskusję, kłóćcie się prywatnie ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz