Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Inez
2007-08-14, 18:22
Autor Wiadomość
ewunia_burza
[Usunięty]



Wysłany:    Avatary z teledysku - proszę o pomoc

Bardzo prosze o pomoc!! Chciałabym założyc bloga z dodatkami (tzn. avatary,szablony),ale po pierwsze - nie umiem robic szablonów i wklejać ich na bloga,aby ktoś inny mógł je pobrać,po drugie - bardzo chciałabym nauczyć się robić avatary z teledysków. Jak narazie umiem robić tylko ruchome avatary. Szukałam i chodziłam po rozmaitych forach,lecz... nic!! Albo posty były napisane niejasno,albo... ehh... Bardzo proszę o kontakt na nr gg 7792530,na email - ewcia.burza@interia.pl,lub o post tutaj,który mi wszystko wytłumaczy. Z góry bardzo dziękuję i prosze o pomoc :( :( :(
P.S.:
Głównie zależy mi avatarch-teledyskach,więc prosze o instrukcję właśnie do nich :*
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-07-22, 00:24   

Jest taki program, który nazywa się Animation Shop Pro (chyba tak :P ), w każdym razie on jest dołączony do programu Paint Shop Pro, którego trial możesz sobie ściągnąć stąd: http://dobreprogramy.pl/i...z=2&id=810&t=12

I w tym Animation Shop Pro otwierasz sobie dany plik avi, wycinasz odpowiedni fragment i zapisujesz go w formacie gif. Nie pamiętam dokładnie jak to się robiło, ale program jest tak przejrzysty, że powinnaś zrozumieć co i jak.

W każdym razie dam Ci droga Ewuniu jedną radę... Nie ma sensu zabierać się za coś, o czym nie ma się zielonego pojęcia.

ewunia_burza napisał/a:

ale po pierwsze - nie umiem robic szablonów i wklejać ich na bloga,aby ktoś inny mógł je pobrać


Lepiej najpierw się tego naucz SAMA lub poszukaj tutoriali na ten temat, bo gwarantuję Ci, że nie znajdzie się nikt, kto mógłby Ci na bieżąco tłumaczyć jak się tworzy szablon, bo to nie ma najmniejszego sensu. Wszyscy najlepsi "szabloniści" zapewne uczyli się tego fachu sami, dlatego teraz są tak dobrzy w tym, co robią. I Tobie to radzę.

Życzę wobec tego owocnej pracy ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-22, 13:21   

nie trzeba jej było mówić o animation shop ;P Niech sobie porobi "focie" z filmików w movie maker, a później zanimuje to w badziewnym gifacie (w którym jest w cióla trojanów!) i po sprawie
 
  podziel si� tym postem na:
ewunia_burza
[Usunięty]



Wysłany: 2007-07-22, 13:29   

a która opcja jest lepsza... ?
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-22, 13:42   

powiem Ci tylko, że gifat odpada. Najprostsze rozwiązanie to giffy :P
 
  podziel si� tym postem na:
ewunia_burza
[Usunięty]



Wysłany: 2007-07-22, 13:56   

ok,dzięki... mam nadzieje,ze mi sie uda :P

[ Dodano: 22-07-2007, 14:03 ]
aha,jeszcze jedno. jeśli chce zgrac teledysk z youtube to czy wejdzie mi to w ten program "paint shop pro"?? jesli tak,to w jakim formacie mam go zapisać?? avi?? bo na jednym blogu znalazłam instrukcję do zapisania teledysku na dysku i tam zalecane było zapisanie go w formacie flv... Ale w takim nie wchodzi mi w żaden program.. :( :(
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-22, 14:16   

Kochanie moje, ty sobie już za dużo pozwalasz :P Są programy, które pozwalają ściągać filmy z jutuba. Ale Ci nie powiem! Naucz się czegoś. Masz do dyzpozycji programy typu eMule i Bear Share.
 
  podziel si� tym postem na:
ewunia_burza
[Usunięty]



Wysłany: 2007-07-22, 14:27   

już ściagnełam!! :P dzieki za pomoc tak czy siak =*
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-22, 14:29   

No proszę "=)"

Zamykamy wątek?
 
  podziel si� tym postem na:
ewunia_burza
[Usunięty]



Wysłany: 2007-07-22, 14:38   

mam nadzieje heh :P
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-07-22, 16:02   

Wpisujesz piękna w GOOGLE: "jak ściągnąć filmy z youtube" i już :) Ja do matury ustnej w ten sposób ściągałam koleżance filmiki i działały. Filmy najlepiej zapisać w formacie AVI i wtedy sobie je otworzyć w animationie i już. Tylko uprzedzam, że wtedy się zacina. A tak w ogóle to... Po cholerę Ci takie animowane gify? :P
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-22, 16:30   

Zzielona, to jest na topie xD Przypatrz się blogowi http://www.winx-candy-witch.mylog.pl/ ( cóż za beznadzieja!) i luknij sobie w dział linki albo notki.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz