Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:33
Autor Wiadomość
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-06-26, 12:49   

Powiewa mi to kolo maszt, nawet nie czytalem nazwisk tych ludzi.
Nie widze tu, zadnych powodow do wstydu, potrafie obslugowac sie tego typu programami i jest to program w ktorym moge sie naprawde rozwinac i korzystac z niego w 80%.
Dla mnie to gupota, posiadac umiejetnosci i nie korzystac z ich, juz nie mowie o rozwijaniu.
Jezeli tak was to boli, to prosze, czekam, mozecie mi kupic oryginalke, a tak to tylko mozecie zamilknac, bo to bezsensowny belkot i samo gadanie.
Obudzcie sie, chyba zapomnieliscie w jakich czasach zyjecie, to nie jest jakis konkurs na podlizywanie sie i wykazwywaniem swojego "szacunku", chcecie to umowcie sie i idzcie sobie gdzies poszpanowac i pochwalic sie, ile wy to macie oryginlek a kompie.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-06-26, 13:47   

m@tarci, nie chodzi o chwalenie się. chodzi o cudzą pracę.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-06-26, 13:57   

Nie raz widzialem mojego avka gdzies w necie i nie czuje, bym zostal okradziony.
Wisi mi to, choc sam go zrobilem, oni tez musza to przezyc.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-06-26, 14:02   

:D porównałeś prackę, którą się robi max. 15 minut. do programu nad którym ludzie siedzą miesiącami, a nawet i latami. to się robi wręcz komiczne.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-06-26, 15:26   

m@tarci napisał/a:

Powiewa mi to kolo maszt, nawet nie czytalem nazwisk tych ludzi.
Nie widze tu, zadnych powodow do wstydu, potrafie obslugowac sie tego typu programami i jest to program w ktorym moge sie naprawde rozwinac i korzystac z niego w 80%.
Dla mnie to gupota, posiadac umiejetnosci i nie korzystac z ich, juz nie mowie o rozwijaniu.
Jezeli tak was to boli, to prosze, czekam, mozecie mi kupic oryginalke, a tak to tylko mozecie zamilknac, bo to bezsensowny belkot i samo gadanie.
Obudzcie sie, chyba zapomnieliscie w jakich czasach zyjecie, to nie jest jakis konkurs na podlizywanie sie i wykazwywaniem swojego szacunku, chcecie to umowcie sie i idzcie sobie gdzies poszpanowac i pochwalic sie, ile wy to macie oryginlek a kompie.

m@tarci napisał/a:

Nie raz widzialem mojego avka gdzies w necie i nie czuje, bym zostal okradziony.
Wisi mi to, choc sam go zrobilem, oni tez musza to przezyc.

Człowieku, ten program jest rozwijany od 20 paru lat. Porównujesz robienie avatarów do produkcji profesjonalnego programu graficznego. To jest kompletny idiotyzm. Weź nie pisz takich głupot, bo tylko kompromitujesz się. :rotfl:

[ Dodano: 26-06-2008, 16:34 ]

teneniel napisał/a:

m@tarci, Tobi - dziwni jesteście.
wolicie sobie zrypać programy niż przyoszczedzić i zakupić oryginał.
To był mój sarkazm.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-06-26, 18:26   

Tobiasz napisał/a:

To był mój sarkazm.

Łal, Tobiasz ty miszczu ironii.

Tobiasz, Amira jak zwykle wy blyskacie swoja inteligencja, gratulacje dla was, forumowy duet.
Moze wy nie pojmujecie takich terminow jak dzielo, stworca etc., ale to juz wasz problem.
C*uj mnie obchodzi, czyja i jaka praca, ale jesli ja napracowalem sie nad czyms i uwazam to za moje dzielo, to dla mnie ma to o wiele wiecej znaczenia niz jakies gowno/czyjes dzielo.
Moze jestescie na tyle zacofani by nie potrafic stworzyc jakiejs profesjonalnej i czasochlonnej pracy lub poswecic jej wiecej niz "15 minut", ale to swiadczy wylacznie o was, jesli jestescie na tyle glupi, by wasze prace traktowac jak nic i byle gowno, a stawiac sobie ponad zycie czyjes prace/dziela, to nawet nie warto komentowac was i waszej inteligencji, mozna cos podziwiac i doceniac, ale moje prace, sa dla mnie najwazniejsze, ale ludziom o takim poziomie, najwidoczniej bardzo trudno to pojac, chyba zbyt duzy wysilek intelektualy, lepiej sie nie wysilajcie za bardzo, bo mozg wam juz calkiem siadzie i nie bedziecie zdolni nawet do wlaczenia waszych szrotow, tfu komputerow chcialem.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2008-06-26, 18:52   

m@tarci, no teraz to sam siiebie skompromitowałeś. Pisałem długi post na Twój temat i odświeżyłem stronę, ale widzę że nie ma już sensu pisać o tym, jak kształtowały się ceny oprogramowania i gier na przestrzeni 10 lat oraz mentalności ich producentów (a dane mam wiarygodne).

I jeżeli dla Ciebie "czyjeś dzieło" to to samo co "jakieś g*wno", to wybacz, ale kto tu nie pojmuje znaczenia słów "twórca" i "dzieło"?
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-06-26, 19:22   

m@tarci napisał/a:

Tobiasz, Amira jak zwykle wy blyskacie swoja inteligencja, gratulacje dla was, forumowy duet.
Ty w szczególności.

Cytat

Moze wy nie pojmujecie takich terminow jak dzielo, stworca etc., ale to juz wasz problem.
Eh.

Cytat

C*uj mnie obchodzi, czyja i jaka praca, ale jesli ja napracowalem sie nad czyms i uwazam to za moje dzielo, to dla mnie ma to o wiele wiecej znaczenia niz jakies gowno/czyjes dzielo.
No i co z tego. Twoja praca też nas nie obchodzi.

Dobra, nie ma sensu dalej odpisywać, skoro zostało powiedziane kilka postów wcześniej.
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-06-26, 19:28   

No to wracając do TEMATU :chytry: ...
PSa da się zastąpić programami darmowymi, o podobnych zaletach. Może nie zawsze są te programy odpowiednie do profesjonalnych prac, ale z drugiej strony znam ludzi, którzy się naprawdę znają na tym i tworzą oni swoje prace w GIMPie na przykład. Mówię oczywiście o pracy w domu. Jak się chce i umie, to można.


idę dalej bo komentować pewnych zachować nie zamierzam.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-06-26, 19:47   

No tak, moglbym rozpoczac dyskusje i zacytowac czyjegos posta, piszac samemu niecale dwie linijki, juz to o tobie swiadczy, Tobiaszu.

Zle mnie zrozumiales Lukem, po prostu dawno sie nie wyzylem i pnajwodoczniej, pisalem to pod lekkim wplywem impulsu, ale jesli ktos mialby zniszczyc w jakikolwiek np. moja race, to bez wachania powiedzialbym by czepil sie tego czy tamtego, w tym przypadku PhotoShopa, a moja prace(program czy cos innego) zostawil w spokoju, moglbym zadac ci oryginalne pytanie, ale chyba jest to pewne ze prowadziles kiedys bloga i bazujac na twojej wypowiedzi, to wlasnie to byloby dla ciebie gownem i niczym wiecej, czyms na czym ci nie zalezy.

Teraz ja wam radze zastanowic sie nad tym co piszecie, bo chyba nie zdajecie sobie sprawy z kilku rzeczy.
Moze wasze zyciowe osiagniecia, sa dla was niczym i nic dla was nie znacza, ale np. tekie moje wypociny po kilku dniach, nad ktorymi pracowalem wylacznie sam ze swiadomoscia ze jest to wszystkim, a nawet mi, zbedne i ze zadnego zysku i nic innego, procz wlasnej satysfakcji nie bede z tego mial.

Moze troche ci ludzie sie wysilili nad tym, ale tyle kasy co za to dosatli i caly czas zbieraja to moglbym sbie wycierac dupe prawdziwymi banknotami, to zwykla komercha i nic wiecej i to wy sie osmieszacie, dostajecie oragzmu i podniecanie sie, jakby to bylo dzielo jakiegos znanego artysty np. Pabla Picassa.
Jakby ci ludzie nie mieli zysku z tego, to na pewno nie istanialby Photoshop, zreszta przy tym pracowalo kilka set ludzi, choc tych glownych programistow, jest troche mniej, ale tez nie malo.

Moze po prostu macie jakies kompleksy i za niska samoocene, by docenic swoje prace, ale wisi mi to, wasz belkot jest prawie ze zabawny.

[ Komentarz dodany przez: Amira: 26-06-2008, 20:56 ]
m@tarci koniec. pisz na temat albo wcale się nie wypowiadaj.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2008-06-26, 20:47   

m@tarci, powiem szczerze, że muszę chyba przeczytać wszystkie Twoje wypowiedzi jeszcze raz i na spokojnie. Na razie ni cholery (sorry!) nie mogę zrozumieć niektórych fragmentów Twojej wypowiedzi, a bardzo chcę. Zrobię to jutro albo pojutrze, na razie idę oglądać mecz.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-06-26, 23:43   

Jeśli jeszcze raz ktokolwiek wypowie się nie na temat otrzymuje ode mnie WARNA!

A co do Photoshopa. Teraz każdy student czy uczeń może sobie zakupić Photoshopa CS 3 w wersji polskiej (lub jakiej chce) - Expanded Pack za jakieś 175 zł. I proszę mi nie mówić, że to majątek. Jak na Photoshopa to całkiem tanio, prawda? Moim zdaniem już lepiej wydać te pieniążki niż korzystać z GIMPa. Oczywiście nie neguję tego programu tylko tak do PSa się przyzwyczaiłam, że nie umiałabym chyba pracować na innym programie ;) .
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz