Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 21:21
Autor Wiadomość
FootballandBetting 
Blogger.Klub


Wiek: 41
Dołączył/a: 17 Sie 2012
Posty: 37

Wysłany:    Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii

W związku z rozpoczynającymi się eliminacjami do MŚ w Brazylii chciałbym trochę rozruszać dział sportowy. ;)
Ja jak zawsze będę kibicował naszej reprezentacji i mimo, że nie grają najlepiej, że dużo kibiców się odwróciło od naszej drużyny, że trzeba zapłacić za ich oglądanie to jednak nasze Polski Orły i uważam że trzeba byc z nimi na dobre i na złe.
A oprócz tego jak zawsze będę kibicował Brazylii i Holandii.
Będziecie też wspierać naszych? Może jakąś inną drużynę? Na kogo stawiacie?

Moje typy możecie zobaczyć na blogu jeśli chcecie...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-07, 15:25   

Nigdy nie kibicuję Polakom w żadnej dziedzinie sportu. Wiem, że to nieładnie, ale jestem realistką (ale przegranej też im nie życzę, po prostu nie kibicuję ot i tyle). Poza tym z brytyjką się na mózgi pozamieniałam bo ja kibicuję zawsze i wszędzie Anglikom ;)
Anglia, Hiszpania, Niemcy - tym reprezentacjom kibicuję od kilku lat i się to nie zmieni :)

Kto ma odpaść jako pierwszy? Portugalia za C. Ronaldo :dobani:
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
azakarsan 
WordPress.Klub

Wiek: 34
Dołączył/a: 20 Sie 2012
Posty: 25

Wysłany: 2012-09-07, 15:26   

Owszem kibicuję naszej kadrze, ale raczej unikam oglądania jej jakiś czas już. Głównie ze względu na sporą dozę nerwowości ;) W sumie i dlatego też przestałem oglądać mecze polskiej ligi i tylko śledzę wyniki. Poza tym mecz straci wielu widzów, bo podejrzewam, że mało kto będzie miał ochotę oglądać tą bądź co bądź słabiutką drużynę w systemie pay per view ;)
______________________________________________________
http://only-anime.blog.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
FootballandBetting 
Blogger.Klub


Wiek: 41
Dołączył/a: 17 Sie 2012
Posty: 37

Wysłany: 2012-09-07, 15:33   

Alabastrowa - odpowiedź z Portugalią mi się bardzo podoba :D Już Cie lubię ;)
A co Anglii to ponad 3 lata spędziłem w UK więc z sentymentu też im kibicuję.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-09-07, 15:45   

FootballandBetting napisał/a:

Już Cie lubię ;)


Dopiero teraz? hm :( / ;)

żeby nie było off-topa ;)

Ostatnio oglądałam statystyki najbardziej nielubianych piłkarzy na świecie i oczywiście mój 'ulubieniec' zajmuje pozycję pierwszą ;P >>
Natomiast tych prawdziwych ulubieńców na liście nie ma ;) ma sie oko! Fernando Torres, Cesc Fabregas oraz Steven Gerrard, za którego wyszłabym za mąż nawet dzisiaj - tak, wiem że ma żone ;P Bardzo lubię też Rooneya, Terrego i Lamparda, którzy na liście się pojawili, no ale uroku nie można im odmówić ;)
Już się nie mogę doczekać ich występów na murawie bo ja mecze oglądam rzadko (nie mam tv w mieszkaniu o_O), skupiam się na większych imprezach jak Liga Mistrzów, Euro czy MŚ.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
FootballandBetting 
Blogger.Klub


Wiek: 41
Dołączył/a: 17 Sie 2012
Posty: 37

Wysłany: 2012-09-08, 13:56   

No i nie było tak źle. Pierwsza połowa słaba, druga już lepsza i uważam że sprawiedliwy remis.
Choć mało już brakowało do zwycięstwa poprzez przerwanie meczu :)

[ Dodano: 11-09-2012, 10:43 ]
Dzisiaj kolejny mecz w eliminacjach ( z Mołdawią ) więc chciałbym dodać małą ciekawostkę.
Może nie każdy wie ale nasza reprezentacja w meczu o punkty nie wygrała już od 3,5 roku. A dokładnie od 1259 dni :kwasny:
Chyba czas najwyższy się przełamać i wygrać. Przeciwnik jest kiepski więc licze na 3:0 albo i lepiej :super:

[ Dodano: 09-10-2012, 12:44 ]
Już za kilka dni gramy towarzysko z RPA a potem o punkty z Anglią. Niestety bez Błaszczykowskiego, który jest naszym motorem napędowym ;( Ciekawe jakie będzie zakończenie tego meczu. Co sądziecie?
http://football-i-betting...ykowskiego.html
 
  podziel si� tym postem na:
D4 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Paź 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-10-28, 11:21   

Chciałbym widzieć lepszą Holandię niż za euro oraz mocną Argentynę. A na samych mistrzostwach będę kibicował nam i gospodarzom.
 
  podziel si� tym postem na:
razdwatrzy 
WordPress.Klub

Dołączył/a: 15 Gru 2012
Posty: 30

Wysłany: 2012-12-17, 16:48   

Oczywiście będę wspierał Polaków, jestem wielkim fanem piłki nożnej i mimo, że gra Polaków nie zawsze jest efektywna i efektowna zawsze wspieram naszych :)
Co do reszty zespołów życzę im szczęścia, z wyjątkiem Hiszpanii i Niemców, których nie darze sympatią.
 
  podziel si� tym postem na:
Ximena 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-10-14, 16:00   

Kolumbia i Belgia. Ależ te reprezentacje wyglądają pod względem personalnym! Dlatego cieszy mnie fakt, że już awansowały do finałów MŚ. Co więcej prawdopodobnie będą losowane z pierwszego koszyka. Jednak nie wydaje mi się żeby po tak długiej przerwie zdołały powalczyć o medale. Belgia na poważnej imprezie ostatni raz grała w 2002 r. Kolumbii zaś nie widzieliśmy na mundialu od 1998 roku.

Ćwierćfinał to myślę, że będzie maks na co będzie stać obie te drużyny.

Chociaż Kolumbii z sentymentu zawsze życzę wszystkiego najlepszego:)
 
  podziel si� tym postem na:
sieah 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-10-14, 22:18   

Popieram Belgię, mają świetną drużynę w końcu, dawno nie osiągnęli żadnego sukcesu, modelowo pracowali z młodzieżą- czas, by dostali miejsce na podium, byłoby to sprawiedliwe.
A jako że futbol nie jest sprawiedliwy, to stawiam, że tytuł weźmie znowu drużyna z Europy, albo Hiszpanie albo Niemcy, którzy już chyba nie powtórzą blamażu z Euro, kiedy to zlekceważyli Włochów.
 
  podziel si� tym postem na:
Ximena 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-10-15, 01:32   

sieah napisał/a:

albo Niemcy, którzy już chyba nie powtórzą blamażu z Euro, kiedy to zlekceważyli Włochów.


Niemcy nigdy nie wygrali z Włochami na turniejach rangi Mistrzostw Świata i Europy więc to raczej nie chodzi o lekceważenie.

Zresztą jak można lekceważyć czterokrotnych Mistrzów Świata?
 
  podziel si� tym postem na:
sieah 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-10-15, 09:10   

Pewnie, że nie wygrali, ale po katastrofalnych dla Italii mistrzostwach świata 2010, w których w grupie wyprzedziły ich takie potęgi jak Słowacja i Nowa Zelandia (Niemcy doszli do półfinału) i po marnej grzej na Euro 2012 (dwa remisy, nieprzekonujące zwycięstwo z Irlandią i wygrana w karnych z Anglią) w porównaniu do Niemców, którzy rozjeżdżali wszystkich jak chcieli- w mediach był nastrój taki, że finał Hiszpania-Niemcy to tylko kwestia czasu. Stąd mój wniosek, że Włosi zostali zlekceważeni.
Cóż, zagrali na maxa w meczu z Niemcami, przyznam im to, zadziwiała niemoc podopiecznych Loewa, ale tak czy siak w finale zebrali solidny oklep.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz