Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
madfork 
Blogger.Klub


Dołączyła: 09 Cze 2013
Posty: 7

Wysłany: 2013-06-11, 20:09   

Bardzo często kupuje takie produkty. Biedronka czy inna stonka, nie ma znaczenia. Ważny jest skład. Kiedy pojawiły się duże hipermarkety ze swoimi produktami jak w przypadku Auchan produkty z "paluchem" :ok: o takim, lekko mnie odpychały. Jednak ten sam market uświadomił mi, że nie odbiegają specjalnie jakością od tych "firmowych". Wiadomo nie każdy jak np czekolady. Warto spoglądać na skład.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

kcal 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 14 Sie 2013
Posty: 29

Wysłany: 2013-08-16, 22:07   

Tak samo jak poprzednicy kupuję produkty "alternatywne", patrząc głównie na skład (np. im więcej mięsa w "mięsie" tym lepiej). Kwestia producenta jest dla mnie sprawą drugorzędną, chociaż miło się czasem przekonać, że mój ulubiony produkt wytwarza znana firma. Na przykład jogurt kawowy z Biedronki produkuje Bakoma, ale np. kiełbasę Krakowską z Lidla wytwarza bodajże 3 różnych producentów, jeśli mnie pamięć nie myli, i najbardziej podchodzi mi ta ze Stastnika (czy jakoś tak).
______________________________________________________
Moje przepisy kulinarne:

...i fanpejdż: http://www.facebook.com/bombakalorycznapl
 
  podziel si� tym postem na:
Martyncia 
Blogger.Klub


Imię: Martyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-08-19, 22:08   Re: [jedzenie] kupujesz produkty wyprodukowane dla ... ?

Htsz napisał/a:

Czy kupujecie (i jecie) alternatywne produkty spotykane najczęściej w sieciach typu Biedronka, Lidl, carrefour czy Tesco ?[/b


od siebie polecam serek ze szczypiorkiem. W Biedronce nazywa się "Puszysty" czy jakoś tak. (ma kubeczek taki jak Almette, a produkuje go Piątnica).
 
  podziel si� tym postem na:
T0lkingF
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-19, 11:55   

Różnie to bywa - czasem kupuję firmowe, czasem tańsze marketowe. Myślę, że różnica między nimi jest niewielka. Może podam jakiś przykład, żeby było ładnie ^^ - w Lidlu kupuję sok pomarańczowy, zawsze 100% - do wyboru są dwa po 1l z jedną, prawie małą różnicą - jakiś tam Fitness kosztuje prawie 4 zł, a drugi nie-fitness nieco ponad 2 zł. Smakują identycznie.
 
  podziel si� tym postem na:
yoohoo 

Dołączyła: 20 Sty 2014
Posty: 91

Wysłany: 2014-01-20, 09:48   

Kupuję, przeważnie w Lidlu albo w Biedronce. Chociaż pewne rzeczy zawsze kupuję 'markowe' :)
 
  podziel si� tym postem na:
elizavetka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Mar 2014
Posty: 25

Wysłany: 2014-03-02, 12:35   

Oczywiście, że tak. Najczęściej robię zakupy w Biedronce :) Tanio, sporo produktów jest bdb jakości.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-03-02, 21:52   

elizavetka napisał/a:

Oczywiście, że tak. Najczęściej robię zakupy w Biedronce :) Tanio, sporo produktów jest bdb jakości.
a jakieś przykłady? Ten wątek to nie tylko pytanie w tytule, ma rozwinięcie w pierwszym poście ;-)

W mojej biedronce zauważyłem zniknięcie serka wiejskiego produkowanego przez Piątnicę.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Efa 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 05 Maj 2015
Posty: 35
Miasto: Poznań/Gorzów

Wysłany: 2015-05-15, 18:25   

Ja mam blisko Biedronkę, nie chce mi się ganiać na zakupy gdzieś dalej, więc siłą rzeczy większość produktów kupuję właśnie tam. I nie narzekam - jedyne, czego nie lubię kupować w Biedrze to pieczywo.

Co do reklam oryginalnych produktów, to nie jestem na bieżąco, bo nie mam telewizora ;)
______________________________________________________
http://www.prostejakdrut.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz