Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Lern2Ern 
Blogger.Klub


Imię: Dawid
Wiek: 28
Dołączył/a: 03 Sie 2014
Posty: 27

Wysłany: 2014-08-03, 18:46   

Ja jak tylko mi zostanie np. trochę makaronu z obiadu, a mam w lodówce trochę warzyw, lubię sobie zrobić taką mieszankę.

Warzywa w kostkę i na patelnie, trochę podsmażyć, następnie wrzucić makaron, do tego dorzucić jedno czy dwa jajka i jeżeli ktoś lubi, to polecam zrobić szybki sosik z przecieru, trochę soku z cytryny, do tego przyprawy, np. oregano, bazylia lub zioła prowansalskie, pieprz i sól. Wszystko na patelnie, podsmażamy jeszcze chwilkę i jest gotowe.

Danie w 10 minut z takich 'resztek', a zaspokaja apetyt :d
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

goshka 
Blogger.Klub


Imię: Gosia
Dołączyła: 25 Sie 2014
Posty: 60
Miasto: Bydgoszcz

Wysłany: 2014-09-02, 08:20   

Mnie jak najdzie na coś na szybko to biorę kuskus, tuńczyka w oleju z puszki (zawsze mamy zapas) kukurydzę (z puszki)
Kuskus zalewam taką samą ilością gorącej wody, ile sam zajmuje. Potem dorzucam tuńczyka i kukurydzę. Doprawiam do smaku i gotowe.
Części rodziny ten wariant nie pasuje, więc najczęściej robię to sobie, gdy jestem sama. A jak jem z kimś, troszkę zmieniam proporcje na te na blogu (tytuł "kuskusowy misz masz"). Można też tuńczyka w oleju zmienić na tuńczyka w sosie własnym, albo wymienić na inny puszkowy cud.
______________________________________________________
zapraszam na Moje Pyszne Siódme Niebo i na fanpage na Facebooku
 
  podziel si� tym postem na:
almer 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 39

Wysłany: 2015-06-10, 13:56   

Zawsze coś wymodzę z resztek w lodówce. Najważniejsze, żeby był SER. Uwielbiam ser. Szynka albo troszkę miesa i da się zrobić super danie :luka:
______________________________________________________
www.coslychacwinternetach.blogspot.com NIE KLIKAĆ
 
  podziel si� tym postem na:
Maritra Films 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 13 Lut 2015
Posty: 87
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-06-10, 16:03   

Haha z jedzeniem, to zawsze są ciekawe przygody na wypadach rowerowych. W zeszłym roku w czasie powrotu zatrzymaliśmy się w jedynym otwartym sklepie. W sumie była już późniejsza godzina, więc zrozumiałe, że sklepy pozamykane szczególnie na wsi. Niestety zostały tylko resztki, więc kupiliśmy, co było. Nasza kolarska kolacja wyglądała następująco:
- kołoczek (sorka, ale nie wiem jak to się nazywa po Polsku, u nas na śląsku tak na to mówią. W skrócie bardzo słodkie ciastko z marmoladą bądź serem, itp. :P ) - kolega to jeszcze jakimś sosem polał :)
- kiełbasa
-coca-cola i jeszcze coś mieliśmy do tego ale niestety nie potrafię sobie przypomnieć, muszę pogadać z ekipą ;)
Jednym słowem nie wiem jak nasze organizmy przetrzymały taką próbę bo w normalnych warunkach jakoś sobie tego nie wyobrażam :D
Szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia.
______________________________________________________
www.maritrafilms.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Gohan 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Maj 2015
Posty: 14

Wysłany: 2016-01-03, 23:31   

ja ostatnio mam fazę na serek wiejski! Staram się z niego robić rzeczy na słodko jak i słono! Polecam! :)
 
  podziel si� tym postem na:
so_sonia 
Blogger.Klub

Dołączyła: 12 Cze 2016
Posty: 3

Wysłany: 2016-06-25, 21:10   

A ja polecam naleśniki z niczego. Niby w oryginalnym przepisie do naleśników potrzeba mąki, jajka, mleka i wody, ale w studenckich warunkach wypróbowane, że wystarczy tylko mąka i woda. Szklanka mąki, troche ponad szklanki wody i gotowe :D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz