Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2013-01-22, 11:02   

Od 2stycznia jestem na diecie. Ściśle przestrzegam porad endokrynologa, mam nawet kilka plansz z propozycjami posiłków. Zmieniłam 80% produktów żywieniowych. Prawie nie sięgam po pieczywo (razowego nienawidzę, a białe ograniczyłam do minimum), mniej słodzę, unikam smażonego... a waga?:) szał! pół kilograma w 3tygodnie.

weź mnie ktoś zabij albo zakop żywcem.

ps. słodyczy nie jadam bo nie lubię, a czekolada to dla mnie kara. Nienawidzę słodkiego.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-01-22, 19:53   

Alabastrova napisał/a:

Od 2stycznia jestem na diecie. Ściśle przestrzegam porad endokrynologa, mam nawet kilka plansz z propozycjami posiłków. Zmieniłam 80% produktów żywieniowych. Prawie nie sięgam po pieczywo (razowego nienawidzę, a białe ograniczyłam do minimum), mniej słodzę, unikam smażonego... a waga?:) szał! pół kilograma w 3tygodnie.

weź mnie ktoś zabij albo zakop żywcem.

ps. słodyczy nie jadam bo nie lubię, a czekolada to dla mnie kara. Nienawidzę słodkiego.


Życzę Ci powodzenia i wytrwałości :) Z ciekawości - ile chcesz zrzucić?

Ja nie lubię w ogóle słowa 'dieta', wolę 'zdrowe odżywianie' i ku temu staram się dążyć. Zamieniam produkty zbożowe na pełnoziarniste (pieczywo, makaron), jem mniejsze porcje, więcej warzyw i owoców, staram się pić więcej wody, teraz dodaję zieloną herbatę...

Jedyne z czym mam problem to motywacja do ćwiczeń. Pracuję z domu przy komputerze więc ruchu mam mało. Za to planujemy z TŻ kupno atlasu i orbitreka więc będę miała trochę mniej wymówek ;)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2013-01-22, 20:09   

Basia napisał/a:

Z ciekawości - ile chcesz zrzucić?

14kg, chciałabym wazyć 60kg :) wydaje mi się, że przy 170cm wzrostu i w wieku 24 to nawet głupio ważyć mniej ;)

Basia napisał/a:

Życzę Ci powodzenia i wytrwałości

a dziekuję Piękna Milejdi, przyda się ;)

Basia napisał/a:

Jedyne z czym mam problem to motywacja do ćwiczeń.

o! to samo mi dolega :P więc Tobie również wytrwałości i jednak odpowiednich motywacji do działania ;D
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-01-22, 20:43   

Alabastrova napisał/a:


14kg, chciałabym wazyć 60kg :) wydaje mi się, że przy 170cm wzrostu i w wieku 24 to nawet głupio ważyć mniej ;)


W takim razie jeszcze bardziej trzymam kciuki :) i z całego serca wierzę, że Ci się uda :)

Alabastrova napisał/a:


o! to samo mi dolega :P więc Tobie również wytrwałości i jednak odpowiednich motywacji do działania ;D

dzięki :) przyda się na pewno :D
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
kalinka 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 31

Wysłany: 2013-02-15, 11:48   Re: Dieta i te sprawy.

tymcia_ napisał/a:

Czy to, że jemy słodycze ma związek z jakimi kolwiek komplikacjami w naszym organiźmie czy cos takiego?? No np.... Czekolada. Kżdy ją przecież lubi.. Czekolada niby bardzo tuczy, ma dużo kalorii [535-600 kcal] ale czekolada poprawia samopoczucie, i ma jakies wartosci odżywcze.. Jak ja jem czekoladę, to potem nie widzę żadnych komplikacji hehe.. :D Ale też nie można się faszerowac samu warzywami. Dla dziewczyn, które chcą wiedziec co ma najmniej kalorii, podam 10 składników. :
1. Cykoria [10kcal]
2. Kapusta kwaszona [15kcal]
3. Cukinia [18kcal]
4. Buraczki [27kcal] :P
5. kalafior gotowany i kapusta mają [30kcal]

P.S. Spośród wszystkich słodkosci i tak dalej, czekolada ma najwiecej kalorii :( :(:(



Zupa buraczkowa mogłabym ją jeść i jeść aż by mi zbrzydła.
 
  podziel si� tym postem na:
kateglory 
Blogger.Klub

Imię: Kasia
Dołączyła: 27 Lut 2013
Posty: 25
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-03-12, 13:31   

Alabastrova napisał/a:

Od 2stycznia jestem na diecie. Ściśle przestrzegam porad endokrynologa, mam nawet kilka plansz z propozycjami posiłków. Zmieniłam 80% produktów żywieniowych. Prawie nie sięgam po pieczywo (razowego nienawidzę, a białe ograniczyłam do minimum), mniej słodzę, unikam smażonego... a waga?:) szał! pół kilograma w 3tygodnie.

weź mnie ktoś zabij albo zakop żywcem.

ps. słodyczy nie jadam bo nie lubię, a czekolada to dla mnie kara. Nienawidzę słodkiego.


Może warto trochę ruchu dorzucić :)
______________________________________________________
www.runtheworld.pl - bloguję o moim bieganiu
 
  podziel si� tym postem na:
redhead-kushina 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Mar 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-03-25, 17:36   

Alabastrova napisał/a:

ps. słodyczy nie jadam bo nie lubię, a czekolada to dla mnie kara. Nienawidzę słodkiego.


oo mamo, ja jak nie zjem niczego słodkiego w ciągu dnia to mam delirke... Już startuje enty raz z dietą ale nie mogę się powstrzymać od słodyczy :/
 
  podziel si� tym postem na:
ngnails 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączyła: 28 Mar 2013
Posty: 9

Wysłany: 2013-03-28, 16:11   

ja na szczęście nie muszę się męczyć z dietami za to mam inny problem - nie mogę przytyć
nie jestem anorektyczką ale przydałoby mi się kilka kilogramów ;)
 
  podziel si� tym postem na:
tandem 

Dołączył/a: 22 Sty 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-04-02, 08:59   

ngnails napisał/a:

ja na szczęście nie muszę się męczyć z dietami za to mam inny problem - nie mogę przytyć
nie jestem anorektyczką ale przydałoby mi się kilka kilogramów ;)


To na taki problem najlepiej kupić odżywkę węglowodanową w sklepie sportowym, pij takiego szejka 2 razy dziennie i zobaczysz że przytyjesz ;)
Ja diety żadnej specjalnej nie mam, jem co chce i kiedy chcę, ale sporo ćwiczę wiec źle nie wyglądam, ale powoli zaczynam wrzucać trochę więcej białka, dobre na schudnięcie i budowę mięśni..
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2013-04-02, 14:51   

kateglory napisał/a:

Może warto trochę ruchu dorzucić


Niestety, nie jest to za bardzo możliwe. To co mogę to wykonuję (skłony, brzuszki...) wiadomo, że nie porażam ilością ale nie dam rady zrobić więcej jak 2serie po np 10-20 brzuszków czy skłonów. I mimo tygodni ćwiczeń ta liczba nie zwiększa się bo mój organizm kompletnie jest niewydolny a każde ćwiczenia kończą się niemiło. Jestem poważnie chora, nie można mi żadnych sportów uprawiać bo ryzykuję wózkiem. A sory, logika podpowiada że chuda dupa nie jest warta zdrowia.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Claude91 
Blogger.Klub

Imię: Claude
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 6

Wysłany: 2013-04-09, 21:44   

Może to dziwnie zabrzmi ale po pewnych problemach z kręgosłupem przytyłam 20 kilogramów te liczby wyglądają astronomicznie biorąc pod uwagę mój wzrost 157... Obecnie moja waga się waha koło 65 kg od około 2 lat... I niestety taka już pozostanie, ponieważ dla bezpieczeństwa nie powinnam biegać, a diety zmienić nie potrafię... ponieważ cały mój świat kręci się wokół kuchni... tak wiem bardzo przyziemne podejście... Alabastrova trzymam kciuki, ponieważ podziwiam ludzi są w stanie zmienić nawyki żywieniowe...
 
  podziel si� tym postem na:
Sparkle 
Blogger.Klub

Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 16

Wysłany: 2013-06-23, 10:46   

Ostatnio dużo obserwuję osób które są na diecie. Rozumiem jak ktoś rozsądnie do niej podchodzi ale przecież nie można się tak katować. Albo chce się coś dla siebie zrobić i faktycznie przejść na zdrowe odżywianie albo lepiej poszukać innych metod.
Czytałam w tym wątku na temat chudych na których mówi się wieszaki, szczerze niektóre osoby po prostu tak wyglądają. Nie chiałabym być ani mega chuda ani gruba, chciałabym mieć wyćwiczone ciało bo moim zdaniem takie wygląda najładniej;) No ale każdy lubi co innego;)

Każdej dziewczynie która chce coś zrobić ze swoim ciałem polecam wybrać się do dietetyka, nawet gdy tylko chce się ćwiczyć. Ja przez moje ćwiczenia tylko sobie pogorszyłam niż pomogłam;D Szczerze mówiąc poszłam do znajomej dietetyczki tylko po to zeby zobaczyć jak ta dziwna waga wygląda.. i się okazało, że mam same niedobory a mój organizm nie ma z czego spalać więc jak ćwiczyłam zamiast wyrabiać sobie mięscnie tylko je spalałam.. robię aktualnie stertę badań i wpierdzielam białko aby móc za jakiś czas znowu zacząć ćwiczyć tylko tym razem efektywnie. Przede wszystkim pod kontrolą osoby która się na tym zna!:))
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz