Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 01:40
Autor Wiadomość
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-09-28, 13:30   

Tia, a pozniej w gimnazjum maja dzieci i zamiast na zajecia chodzic, zostaja w domu by zajac sie nimi.
Przydalby sie powrot niektorych starodawnych zasad moralnych, autentycznie. Niby mamy 21 wiek, ale co z tego, skoro coraz wiecej ludzi pragnie powrotu dawnych zasad. I wcale nei chodzi mi o fanatyzm LPRu, ale o proste sprawy, takie jak szacunek, kultura, dobre zachowanie. Przeciez to jest podstawa :/
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-09-28, 13:35   

żeby dało się wymieszać to... :niepewny:
ale zgadzam się z Frozen Lust. teraz nie ma mowy o czymś takim jak zasady moralne, kultura osobista. większość ma w głębokim poważaniu szacunek do siebie i innych... może niektórym tak dobrze, ale czy za parę lat nie obudzą się i nie będą żałować?

moja koleżanka w 2 klasie gimnazjum urodziła dziecko. z dużo starszym facetem, rozwodnikiem... teraz robi jakieś szkoły weekendowe, ale już wie, że nic w życiu nie osiągnie. to jest straszne. współczuję jej, ale z drugiej strony, nie chcę mieć z nią jakiegokolwiek kontaktu.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Hytyszowa
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-28, 13:46   

Amira napisał/a:

współczuję jej


ja rowniez ... bo dochodzi do tego ze dzieci wychowuja dzieci...
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-09-28, 16:03   

wiecie co? kiedy ja się cięłam żyletkami w wieku dwunastu lat, moje koleżanki wiedziały już co to jest tusz do rzęs, i co to jest seks... sądzę, że mimo wszystko są jakieś personalne granice, jedni wolą się interesować piłką nożną, inni czymś innym (np byciem seksi)

ale muszę wam jedną rzecz powiedzieć, odnośnie przykładów niezaradności życiowej. uwaga!!!! historia prawdziwa!!!! oto, do czego potrafią doprowadzić rodzice!!!!

poznałam Kasię jak miała dwadzieścia lat. kasia całe życie wiedziała, że ona ma być mądra i się dobrze uczyć, skuttkiem czego w końcu dostała się na prestiżowe studia humanistyczne i miała wspaniałe wyniki, ale jest jedno ALE:

- Kasia nie umiała ugotować makaronu, potrafiła spieprzyć sos z torebki. wrzucała makaron do zimnej wody i tak gotowała. nie wiedziała jak to się robi. spieprzenie sosu z torebki - nie wiedziała, że te grudki się w zimnej wodzie rozbija i że są jakieś proporcje wody względem proszku.

- Kasia nigdy nie piła alkoholu, rodzice nawet na sylwestra nie dawali jej szampana lampki symbolicznej skutkiem czego raz na*ebała się połową szklanki cienkiego wina i narobiła strasznych głupot.

- miała ponadto konflikty z ludźmi, skoro całe życie tylko się uczyła i nie wychodziła z domu, to skąd miała poznać relacje między ludzkie? efekt - ciągle płakała i przejmowała się, "bo ktoś jej coś powiedział"

- nie wiedziała, że ludzie mogą żyć "inaczej" przrażało ją wszystko, zamykała się w swoim świecie i miała swojego chłopaka, którego przedstawili jej rodzice.

krzywdzić dzieci można na różny sposób.
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-09-28, 16:07   

co się z nią stało? co się dzieje z nią teraz?
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-28, 19:49   

Biedna Kasia... Wiecie... Mi rodzice też wpajali, że muszę się dobrze uczyć i takie tam szmery - bajery, ale w końcu postawiłam na swoje, mam własne życie i oni chyba to rozumieją, że niezawsze muszę robić tak, jak oni chcą, a mimo tego... Chyba wychodzę na ludzi.
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-09-29, 15:37   

ja powiem tak - nie wiem, urwał mi się z nią kontakt, ale podejrzewam, że z nauką nie idzie jej źle, bo zawsze się dobrze uczyła i te studia humanistyczne były dla niej pasją. w używki czy złe towarzystwo jej nie groziły, bo za bardzo się bała nietrzeźwych ludzi i miejsc z głośną muzyką. pewnie mieszka sobie spokojnie, jest niepalącą i nieimprezową studentką, która preferuje galerie sztuki i recytację wierszy nad głośną muzykę i wcale się z tym źle nie czuje, a konaktów z ludźmi pewnie też się mogła już przez ten czas nauczyć... ale naprawdę przykro było na to patrzeć, jak się miotała z tym wszystkim. gotować się nauczyć pewnie musiała, żeby nie jeść już tylko samych kanapek.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-10-07, 13:13   

Cytat

Cashee, ale taka prawda, że mając trzynaście lat jest się dzieckiem! Każdy i każda z nas miał lub miała lub będzie mieć trzynaście lat Niektóre dzieci zachowują się mniej lub bardziej dojrzale... Ale najczęściej jest tak, że im bardziej chcą być dojrzałe tym bardziej im to nie wychodzi... Taki wykres bym narysowała z chęcią Haha.
- przecie nie pisałam, że mając 13 lat czuję się dorosła :P
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2007-11-20, 09:27   

nikt kto ma 13 lat nie moze sie czuc dorosły! Nawet jeśli postępuje jak dorosły.

Ja mam 16(no prawie 17 lat, 01 styczeń 1991) i wcale nie czuje sie dorosły. Wrecz przeciwnie,uważam że jestem dziecinny bo ciesza mnie bajki w TV,glupkowate kawały i dokuczanie dziewczynom :rotfl:
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-11-20, 13:52   

a mnie bajki dalej cieszą :) i w dodatku mam w domu pretekst do oglądania smerfów i gumisiów, bo mam ośmioletnią siostrę.
 
  podziel si� tym postem na:
tymcia_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2007
Posty: 86

Wysłany: 2007-11-20, 15:56   

no i git ja tez jestem dziecinna :D
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2007-11-20, 21:12   

ja z ogladaniem bajek musze sie kryc ;-) Bo zaraz matka by mnie wysmiala :rotfl:
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz