Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 01:40
Autor Wiadomość
mo. 
.xxx.

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Lis 2007
Posty: 84

Wysłany: 2007-12-10, 11:00   

nie rozumiem nastek, które tak szybko chcą wkroczyć w świat dorosłych.
ja nigdy nie chciałam być dorosła.
do tej pory nie chcę x P
______________________________________________________
.amwhoam.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

truscava
[Usunięty]



Wysłany: 2007-12-11, 22:10   

A ja mam czasem wrażenie, że teraz nastały takie czasy. Jak ja miałam 13 lat to tylko sporadyczne osoby paliły papierosy czy piły, na imprezy raczej nikt nie chodził. No ale wiadomo, to wieś...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-12-11, 23:19   

truscava napisał/a:

No ale wiadomo, to wieś...

Jakimś dziwnym trafem u mnie było bardzo podobnie a ze wsi nie jestem. Po prostu czasu się zmieniają i tyle. Co wcale nie jest takie fajne.
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-12-12, 00:15   

wszystko leci szybko do przodu... kiedy ja byłam w wieku 13 lat to też było dość spokojnie... a teraz? koleżanki zaledwie kilka lat młodsze żyją całkowicie inaczej.. dlaczego tak jest? cofamy się trochę. kilkaset lat temu dziewczynki w wieku 12 lat uznawano za dorosłe... czuję się, jakby świat ponownie do tego zmierzał. :/
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2007-12-16, 15:11   

I zmierza wlasnie do tego! Ale tak to juz jest z ta mlodzieza (bo to glownie ich wina)
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-12-16, 23:37   

Pudi, no tak właśnie jest... cały ten świat za bardzo przyspiesza, trzeba przyswajać coraz więcej informacji, żyć szybciej i w ogóle. kiedyś jak się dostawało pracę, to człowiek pracował w jednej robocie całe życie, nie? a teraz zmienia się prace jak rękawiczki, jeśli trafi się coś lepszego, podnosi i zmienia kwalifikacje. młodzi muszą szybciej dorastać, człowiek jest bombardowany największą chyba w historii świata ilością informacji!

kiedyś to taka Jańcia jak ja, to musiała wiedzieć jak krowy wydoić, ziemniaki posadzić, wykopać, musiała umieć pacierz zmówić itp, a teraz muszę - obsługiwać skomplikowane różnorodne urządzenia, zamiast jednego języka muszę umieć mówić w innych językach plus znać choćby podstawy htmla i javy, można by wyliczać w nieskończonośc, łapiesz?
 
  podziel si� tym postem na:
Aduś 
Ownlog.Klub


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2007
Posty: 38
Miasto: Wieluń

Wysłany: 2007-12-25, 20:57   

Wchodząc na fotke.pl widzę prężące się laski które może nie mają i tych wymaganych 15-tu lat. Jeżeli chcą być dorosłe to w porządku. Tylko ludzie dorośli biorą odpowiedzialność za to co robią i za co co mówią. Samodzielna 13 latka? Słyszał ktoś? Te dziewczynki, są dorosłe kiedy wyrywają starszych gości i upijają się do nieprzytomności. Później gdy narobią bagna, to nie są już dorosłe. I rodzice świecą oczami.
Sorry, jedno wyklucza drugie.
Mam raptem to zaszczytne 14 lat, ale nie czuję się dorosła. Wiem, ze jestem zależna od rodziców i wiem, że na wszystko jest w życiu czas: na seks, na upijanie się.
Moja siostra w moim wieku bawiła się w "dom" i uczyła się, a znalazła też czas na rozbijanie sie po barach i upijanie. A teraz ma pracę i dopiero teraz się maluje pomimo tych 25 lat na karku.
Nie trzeba się spieszyć. Co te niedomorosłe trzynastolatki będą robiły w wieku 18, 20 lat, jeśli teraz piją, palą i Bóg wie co jeszcze?
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2007-12-26, 09:11   

Zgadzam sie. Te "glupie: malolaty robia wszystko zeby zostaly zauważone. Ile to ja już takich widziałem u siebie na imprezach ... same się pchaja żeby cosik wypic itd.
Ja nawet nigdy ich nie zapraszalem,ale one przylegaly do moich kumpli i same przychodzily ;-)
Powiem jedno ... jesli chcesz byc doroslym to trzeba myslec jak dorosły =>
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-12-27, 23:16   

trzeba myśleć jak dorosły, mieć doświadczenie życiowe dorosłego! małolata przyklejająca się do faceta nie myśli w ten sposób, że może stać jej się krzywda - a może, i to wielka.

dzieciarnia, która w wieku nastu upija się i ćpa też robi sobie z mózgu robi sobie krzywdę na przyszłość...
 
  podziel si� tym postem na:
P Joanna
[Usunięty]



Wysłany: 2008-01-09, 15:27   

Taka 13-latka tylko myśli, że zachowuje się jak dorosła, a to całe upijanie się, palenie i ćpanie dla szpanu jest po prostu dziecinne.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-01-13, 13:33   

Cytat

palenie i ćpanie dla szpanu jest po prostu dziecinne.
- zdecydowanie. Ja to zawsze tak: "nie palę, bo nie chcę wyglądać jak stara szmata", "nie piję bo piwo śmierdzi".... Idę na terapeutkę dziecięcą XD
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz