Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:50
Autor Wiadomość
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany:    Godzina policyjna dla nieletnich.

Mowili dzis w wiadomosciach, ze Giertych chce ustanowic godzine policyjna dla nieletnich do godziny 22.00. Co o tym sadzicie?



Ja si enei ebde wypowiadal bo musialbym sobie warna pozniej dac... :krzeslem: :htsz: :fuck: :uciekam:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

moron 
Administrator
Forum God


Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 714
Miasto: litwini wracali?

Wysłany: 2006-11-03, 16:56   

Artur napisał/a:

Mowili dzis w wiadomosciach, ze Giertych chce ustanowic godzine policyjna dla nieletnich do godziny 22.00
bylo juz to wprowadzone przez jakies miasto - decyzja zostala uniewzniona ze wzgledu na lamania praw konstytucyjnych
______________________________________________________
jestem moron i uzywam painta :wstyd:
a ty
?
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-11-03, 21:12   

No i dobrze, a po co maja latac po ulicy? Tacy dorosli? Uwazam, ze ponizej 17 roku zycia nie powinno sie lazic w nocy bo to niebezpieczne. Ja jak zawsze wracalam z jakiejs imprezy urodzinowej (jak byly osiemnastki) to brałam taksę. Nigdy nie wiadomo na jakiego czuba sie natrafi w nocy i co moze sie stac, a poza tym duzo mlodocianych gdy wypije to za duzo kozacza i zaczynaja sie akty wandalizmu.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-11-03, 21:17   

Ciekawe czy tak samo myslalbys majac przykladowo 16 lat, moim zdaniem jest to nie normalne. Czyli po 22 to nawet do sklepu nie mozna wyjsc?
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-11-03, 21:27   

Cale szczescie to dorosli ustanawiaja prawa dotyczace nieletnich, bo gdybyscie sie sami rzadzili to nikt nie dozylby trzydziestki :P

Ale sam wiesz, na czym plolega godzina policyjna - jedzie policja, widzi nastolatka. Podjezdza, legitymuje go, jezeli jest podejrzany to jedzie albo na komisariat, albo odwoza go do domu, a przeciez jak dom ma za rogiem to nic sie nie dzieje. Nie macie sie czym martwic, nikt was w obozach nie zamknie jak sie wam zdarzy do sklepu pojsc wieczorem.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-11-03, 21:34   

Giertych powiedzial ze za peirwszym razem rodzice dostaja pouczenie a za drugim maja byc kary pienieżne
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-11-03, 21:37   

a za trzecim razem co ? zamkną ich wszystkich w kiciu ? ten koleś to stołki pomylił...
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-11-03, 21:40   

Nie wiem jak ktos kto ukonczyl prawo karne stal sie ministrem edukacji :| nie powinien przypadkiem pedagogiki albo psychologi konczyc? Zreszta w Polsce wszystko mozliwe, politycy bez matury itp
 
  podziel si� tym postem na:
moron 
Administrator
Forum God


Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 714
Miasto: litwini wracali?

Wysłany: 2006-11-03, 22:40   

Frozen Lust napisał/a:

No i dobrze, a po co maja latac po ulicy? Tacy dorosli? Uwazam, ze ponizej 17 roku zycia nie powinno sie lazic w nocy bo to niebezpieczne. Ja jak zawsze wracalam z jakiejs imprezy urodzinowej (jak byly osiemnastki) to brałam taksę. Nigdy nie wiadomo na jakiego czuba sie natrafi w nocy i co moze sie stac, a poza tym duzo mlodocianych gdy wypije to za duzo kozacza i zaczynaja sie akty wandalizmu.
i to ma byc rozwiazanie problemu?
a teraz policja pijanych mlodocianych zwinac niby nie moze?
jest niebezpiecznie to nie wychodzic z domu - zaje***te k**** myslenie
zamiast zrobic tak zeby mozna bylo bezpiecznie wychodzic z domu po 22 to wprowadzaja zakaz

Artur napisał/a:

Nie wiem jak ktos kto ukonczyl prawo karne stal sie ministrem edukacji
a jak ktos kto skonczyl prawo moze nie wiedziec co to jest VAT i czym rozni sie od akcyzy? (podczas debaty u lisa udowodnil ze nie ma o tym pojecia :padam: )

Artur napisał/a:

nie powinien przypadkiem pedagogiki albo psychologi konczyc?
idz do begier - ona ci zalatwi :super:
______________________________________________________
jestem moron i uzywam painta :wstyd:
a ty
?
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-11-03, 23:10   

Wiecej patroli by sie przydalo. Najlepiej zakazac wychodzic po 22 to wtedy bedzie bezpiecznie ;/ ogladalem wiadomosci i spodobala mi sie wypowiedz jedne z osob ze jak sie cos takiego wprowadzi to wrewcz przeciwnie, zbuntuje nieletnich do lamania tego zakazu i wywola odwrotne skutki
 
  podziel si� tym postem na:
moron 
Administrator
Forum God


Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 714
Miasto: litwini wracali?

Wysłany: 2006-11-03, 23:14   

Artur napisał/a:

wywola odwrotne skutki
niekoniecznie ale na pewno bedzie bardziej niebezpiecznie niz bylo
jak nikogo nie ma to chulaj dusza
______________________________________________________
jestem moron i uzywam painta :wstyd:
a ty
?
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-11-03, 23:57   

moron napisał/a:

jest niebezpiecznie to nie wychodzic z domu - zaje***te k**** myslenie

Jest niebezpiecznie, ale ludzie dorosli sami sa sobie winni, a za mlodych odpowiadaja jeszcze ich rodzice i przynajmniej teoretycznie powinni miec wplyw na poczynania swoich pociech gdy sa poza domem. Ja nie szalalam jak mialam 15 czy 16 lat. Jak zaczelam chodzic na imprezy to zawsze w towarzystwie 7 lat starszej ode mnie kuzynki.

moron napisał/a:

zamiast zrobic tak zeby mozna bylo bezpiecznie wychodzic z domu po 22 to wprowadzaja zakaz

No to w takim razie jak to zrobic, dac patrol na kazdym rogu? Zmniejszyc ilosc mlodocianych chuliganow na ulicach mozna tylko robiac taki zakaz, on pozwala policji na wiekszy swobode manewru, w koncu trzeba jakos postepowac z takimi ludzmi. A ciebie to juz chyba nie dotyczy wiec po co sie burzysz?
Jak masz lepszy pomysl odnosnie tego, to slucham.

Oni musza patrzec realnie na swoje mozliwosci, nie ma kasy by nagle powiekszyc patrole i wszystko inne, chwytaja sie mozliwosci ktora wydaje im sie najlepsza w tym momencie.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz