Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-16, 14:25   

no słuchaj - masz mak.

z maku robisz makowiec, leki przeciwbólowe dla cierpiących, opium, heroinę i papawerynę - lek pomagający przy kolkach nerkowych.

rozumiesz?

ćpun sobie kupi maku, i wyciśnie z tego mleczko, żeby się naćpać. ćpun wygrzebie z pojemnika na zurzyte leki opakowania poltramu i zeżre to.

chory weźmie jedną kapsułkę poltramu i będzie czuł ulgę.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-17, 23:53   

nevada menthol, tym tokiem rozumowania można stwierdzić, że każda substancja może być źle użyta.
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-18, 14:44   

bo tak jest. kiedyś kolega zażyczył sobie, żebym zrobiła mu mocną herbatę. wypił siekierę jaką mu zrobiłam i zasłabł...

ale przyznam, że alkohol i dragi potrafią zniszczyć każdy związek.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-10-18, 19:43   

Herbata podnosi ciśnienie?! :zdziwko:
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-10-19, 07:07   

Cytat

Herbata podnosi ciśnienie?!


Zzielona, o kurde, co ja właśnie wypiłam :szok:

[ Dodano: 19-10-2007, 08:14 ]
*zaczęłam się ksztusić*
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-10-20, 22:38   

no a jak?!
nie wiedziałyście? :hyhy:

czy sobie jaja robicie :D
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2007-10-21, 17:43   

a ja myslalem ze to kawa moze zabic :P
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-01-18, 18:24   

temat stary ale jary;P
nie biore , nie pale , nie wciagam itp. itd.
Moim zdaniem z tego latwo wyjsc a jak ktos nie potrafi to jest cienias i lajza , trzeba miec silna wole , palilem maryske na te wakacje ale po 8 godz. w kiblu z glawa w sedesie(zygalem) odechcialo mi sie tego i nie mam zamiaru znow probowac.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2008-01-18, 19:36   

no to jak nie umiałeś ćpać, to nie dziwota, że ci to nie podeszło, nie jest sztuką zjarać się do zerzygania, jak ktoś nie umie pić czy brać, to niech się za to wcale nie zabiera.

ale nie będąc uzależnionym, nie możesz innym mówić, że tylko lenie i łajzy z tego nie umieją wyjść.

nie wciągałeś, więc nie wiesz jak to jest, co daje białe, jak człowiek się po tym czuje, i dlaczego potem tak trudno bez tego żyć. nie brałeś tablety więc nie wiesz, jak to miło się potem bawi. ale też nie znasz ciemnych stron tych rzeczy i jak bardzo ta ciemna strona jest ciężka.

o dragach łatwo pisać, gdy ich nie znasz. nie zachęcam do brania - a jedynie do zabierania głosu we właściwy sposób.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-01-18, 20:17   

nevada menthol napisał/a:

no to jak nie umiałeś ćpać, to nie dziwota, że ci to nie podeszło, nie jest sztuką zjarać się do zerzygania, jak ktoś nie umie pić czy brać, to niech się za to wcale nie zabiera.

to to przeciesz wiem i kto powiedzial ze nie umiem?? no cpac nie i nie zamierzam umiec po co mi takie skille?? jak ty potrafisz to mnie to nie interesuje bo to twoja prywatna sprawa , ja nie umiem i nie bede...no i do cpania sie nie zabieram , a tak w ogole ktos moze sie zabierac jak nie umie , bo przeciaz moze sie nauczyc(w tym caly ''myk'' , w tym zabieraniu sie)

nevada menthol napisał/a:

ale nie będąc uzależnionym, nie możesz innym mówić, że tylko lenie i łajzy z tego nie umieją wyjść.

wlasnie ze moge bo palilem dwa lata(papierosy) moze tylko fajke dziennie ale to tez byl nalog(??) ale juz nie pale z pol roku moze troche mniej , nawet jak mam idealna okazje do tego to daje rade sie powstrzymac i tak bede dawal rade dopoki to mnie nie calkiem nie zlamie;)

nevada menthol napisał/a:

nie wciągałeś, więc nie wiesz jak to jest, co daje białe, jak człowiek się po tym czuje, i dlaczego potem tak trudno bez tego żyć
wiesz nie pisalem ale probowalem tez , ale tez tylko raz i nie mam zamiaru wiecej.

nevada menthol napisał/a:

nie brałeś tablety więc nie wiesz, jak to miło się potem bawi.

nie ale to zaden problem moge sprobowac , ale nie mam zamiaru wiec nie sprobuje.

nevada menthol napisał/a:

ale też nie znasz ciemnych stron tych rzeczy i jak bardzo ta ciemna strona jest ciężka
znam znam moze nie wszytkie i na moj pech(w sumie szczescie) nie dokonca te o ktorych pisze ale co po niektore znam nawet zbyt dobrze(niech cie bedzie... ...oprocz narkotykow).

nevada menthol napisał/a:

o dragach łatwo pisać, gdy ich nie znasz
znam moze nie tak dobrze ale jak pisalem powyzej cos tam juz znam i sie opieram bez problemu(no nie wszystkim ale to nie ten temat chyba)

nevada menthol napisał/a:

nie zachęcam do brania

oj ja tez nie i sam nie mam zbytniego zamiaru probowac.

nevada menthol napisał/a:

zabierania głosu we właściwy sposób

no w sumie to dobrze wyrazilem ale z drugiej strony to wszystko(ta mroczna tajemnica :szok: ) sie wyjasnia dopiero po drugim poscie , wiec pierszy nie byl... no nie weim nie byl dobrze sprecyzowany(??)
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Happek
[Usunięty]



Wysłany: 2008-01-19, 11:12   

Hmm... używki coś troche paliłem ale potem jakoś tak przestałem i nabrałem zajebistego wstrętu do tego nie wiem czemu. Hm.. narkotyki nie brałem nie biorę i nie zanosi się. Hmm co do picia to owszem ale raczej małe ilości chyba że jakieś wesele itp to zdarza się przegiąć.
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-02-06, 22:08   

Happek napisał/a:

to zdarza się przegiąć.


Taki młody a już pije :help: heh... ale tak na serio do jednak ciągnie do tego aby spróbować. Lubie być na fazie... wiadomo luźna gadka itd. ;]
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz