Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-11-09, 06:00

Kiedy Pierwszy raz spróbowałeś/aś Papierosa?
5-7 lat
2%
 2%  [ 2 ]
8-10 lat
5%
 5%  [ 5 ]
11-14 lat
35%
 35%  [ 32 ]
15-18 lat
56%
 56%  [ 50 ]
Głosować: 89
Wszystkich Głosów: 89

Autor Wiadomość
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2008-01-06, 22:43   

ja dziś dwie chmury ze starej wysłużonej lufy ściągnęłam i mogę powiedzieć, że już mi syf z płuc schodzi, a jednocześnie... ech.

mój facet chce rzucać palenie, widzę, że ciężko mu idzie, niby jako dobra dziewczyna staram się go wspierać sama ograniczając, ale ciężko z tym.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-02-08, 21:43   

Pomyślcie sobie ile papieros ma tej smoły i chemii w sobie...fujjj ;/

A zielonka jest czysta i naturalna... wiadomo troszke dymu jest nietegez :D
Ale ogólnie skład paierosa jest koszmarny a jak kupujesz zielonke od dobrego Saga to wiesz co palisz... praktycznie zero syfu;]

"Każdy jest tam
gdzie ma uśmiech
od ucha do ucha
Pogoda ducha
za to ściągne
buha se... "
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-02-09, 11:55   

Nie opłaca się palić. Wychodzi niekorzystnie finansowo jak i zdrowotnie.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-02-09, 18:07   

Cytat

Nie opłaca się palić. Wychodzi niekorzystnie finansowo jak i zdrowotnie.
dokładnie, dobrze powiedziane. Mówi się, że papieros odejmuje 5 minut życia. Poza tym taki palacz z pierwszego zdarzenia traci 15 zł dziennie na cygary, co przez miesiąc daje nam 465 zł!. Poza tym papierosy wywołują choroby układu krążenia i
choroby układu oddechowego. Ale na szczęście papierosy drożeją z roku na rok! Poza rosjanom nie opyla się już przyjeżdżać do polski przez wizy, więc nie kupimy już tanich cygarów na rynku.

Ja osobiście nie palę. I nie mam zamiaru. Rodzicie mi mówią "dobra, nawet jak zapalisz, to zobaczysz, że to jest syf". Poza tym według mnie dennie to wygląda. Np.: u nas w szkole składali się na papierosy. Laska chodziła po piętrach i od każdego zbierała dwadzieścia groszy, żeby potem zapalić przed szkołą. To oznacza, że nie mają kasy, żeby sobie kupić samemu, tylko trzeba zbierać. Ta, uzyskujemy wtedy best frendów, bo dadzą nam 20 groszy :ok:
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-04-09, 08:50   

Ja mieszkam blisko Ukrainy i wiem że u nas paczka "dobrych" papierosów z przemytu kosztuje 4 zł (L&M)
Ale mamy pewną panią która sprzedaje moim kumplom papierosy na sztuki ( jeden cygar- 30gr) Koledzy z takie układu są zadowoleni bo gdy nie mają pełnej sumy zawsze mogą iść do Pani Kazi kupić jednego cygara.
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-04-09, 11:58   

pudi91 napisał/a:

Ale mamy pewną panią która sprzedaje moim kumplom papierosy na sztuki

To u mnie na osiedlu kiedyś był taki sklepik... Myśmy mówili na to "u Żyda" czy jakoś tak :D . I wiem, że ten gościu choć był totalnie porąbany to właśnie też sprzedawał papierosy na sztuki. Czasami nawet użyczył ludziom ognia! Pamiętam, że właśnie na początku sprzedawał za 30 groszy, dopiero później za 40. Ale to było bardzo dawno temu... Później w tym miejscu był lumpeks a teraz jest jakiś inny sklep spożywczy. W każdym razie nasz Żyd sprzedawał również piwo, bo - jak to mówił - "czuję tego waszego, młodzieńczego bluesa!"! :P

Cashee, zresztą z tymi 465 złotymi to trochę przesadziłaś. Ja wydaje o wiele, wiele mniej na papierosy w ciągu miesiąca. A może dlatego, że wbrew pozorom wcale tak dużo nie palę.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-04-09, 15:16   

No to pewnie malo palisz , dziennie ojciec wypala trzy paczki po ok. 5 euro.
30 * 15 = 450 , czyli ponad 400 euro miesiecznie wypala , o kur*a :szok: , nawet nie spodziewalem sie ze az tyle :zdziwko:
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-04-10, 00:56   

No to na odwrót... Ja jedną paczkę wypalam w ciągu trzech dni :P . Czasami nawet rzadziej. Często jest też tak, że jak przez kilka dni siedzę w domu to w ogóle nie palę, albo jak się nadarzy jakaś okazja. Ostatnio na przykład nie paliłam z pewnych względów (dla tych, co nie wiedzą, co oznaczają "pewne względy" - sprawy, które są oczywiste lub sprawy, o których się nie mówi :P ).
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-04-10, 14:10   

a ja nie palę! nigdy nie paliłam! pierwszego i jedynego papierosa zapaliłam w wieku 18 lat, bo mnie mój głupi były namówił :D a że to śmierdzi, niezdrowe jest i drogie, to sobie odpuściłam.

Zzielona, a te pewne względy jak się mają? ;)
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-04-10, 15:47   

Ja jestem zbyt skapy i leniwy by palic :yay:
Przecie jeden papieros dziennie , to zmarnowanych kilka minut mojego zycia , prze ten czasl mogl bym zrobic wiele innych rzeczy , juz odkad zaczalem palic , zastanowilem sie nad tym logicznie , ze po co? moze jak by to sprawialo jakas przyjemnosc lub ''smakowalo'' jak wielu ludziom , a mi nic a nic , nawet zadnej satysfakcji z tego nie mialem , to po co robic cos , co tylko przynosi straty i nic nie daje i na dodatek nie jest zdrowe i nie jest wcale niezbedne do zycia , jak niektorzy twierdza.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-04-10, 15:54   

Zzielona napisał/a:

Cashee, zresztą z tymi 465 złotymi to trochę przesadziłaś.
- nie, nie, nie, nie, nie. Mam przecież rodzinę (szpan) to wiem :D rekord to trzy paczki na dzień u wujka ^^'
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-04-10, 17:00   

mój dziadek zawsze miał w buzi papierosy. jak się mu wypalał, to od razu drugiego wkładał... przerwy tylko na jedzenie były. ile to mogło być paczek? a no i czasem zamiast papierosa to fajkę miał...
i wiecie co? rzucił z dnia na dzień! po 30 latach palenia powiedział , że już dość i przestał :zdziwko:
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz