Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Ewa 
Blogowicz.Friend

Imię: Ewa
Wiek: 30
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 448
Miasto: okolice Elbląga

Wysłany: 2010-08-26, 12:19   

Mi w towarzystwie przekleństwo nie przejdzie mi przez gardło.
Jak ktoś obok mnie przeklina to nie przeszkadza mi to specjalnie. Cóż, przywykłam :oczami:
______________________________________________________
Marzenia to niczym niezmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie.
Portfolio
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-09-02, 20:49   

No niestety ja musze się odzwyczaić...
 
  podziel si� tym postem na:
komandor 

Dołączył/a: 06 Wrz 2010
Posty: 50

Wysłany: 2010-09-06, 00:32   

hah, sporo do nadrobienia w tej kwestii.. :D
 
  podziel si� tym postem na:
saxifraga 
Ownlog.Klub
sekciara


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 85
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-12-11, 21:54   

nigdy nie przeklinam jak się zdenerwuje. to objaw utraty kontroli nad sobą. później tylko krok i od slów by przeszło do rękoczynów.
przeklinam jeżeli wiem, że towarzystwo nie ma nic przeciwko i też lubi porzucać mięsem.
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2010-12-11, 23:10   

saxifraga napisał/a:

nigdy nie przeklinam jak się zdenerwuje. to objaw utraty kontroli nad sobą

To ja np. odbieram to zupełnie inaczej, przekleństwa akceptuję tylko jako wyraz ekspresji, dosadne wyrażenie frustracji (o ile jest powód), zaakcentowanie. Wtedy to ma jakiś sens, ale jako zwykły przecinek? Nie lubię. Sama przeklinam rzadko (jak nikt nie słyszy ;D), nie lubię jak np. facet z którym się spotykam przeklina przy mnie (bo nie świadczy to najlepiej o jego kulturze) i ogólnie nie lubię bluzgających na prawo i lewo kobiet (kobiety mają być kobiece, a wulgaryzmy kobiece nie są).
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
saxifraga 
Ownlog.Klub
sekciara


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 85
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-12-11, 23:57   

Kredka napisał/a:

To ja np. odbieram to zupełnie inaczej, przekleństwa akceptuję tylko jako wyraz ekspresji, dosadne wyrażenie frustracji (o ile jest powód), zaakcentowanie. Wtedy to ma jakiś sens, ale jako zwykły przecinek? Nie lubię. Sama przeklinam rzadko (jak nikt nie słyszy ;D), nie lubię jak np. facet z którym się spotykam przeklina przy mnie (bo nie świadczy to najlepiej o jego kulturze) i ogólnie nie lubię bluzgających na prawo i lewo kobiet (kobiety mają być kobiece, a wulgaryzmy kobiece nie są).


no widzisz. ja też nie lubię wulgarnych kobiet. siebie również nie lubię. więc się wszystko zgadza. ale z dwojga złego wolę już ludzi po prostu wulgarnych, niż tych którzy nie do końca umieją nad sobą zapanować, bez względu na to, czy chodzi o słowa czy o czyny. przeraża mnie to.
 
  podziel si� tym postem na:
VampMi 
Blogger.Klub


Imię: Moni$
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Gru 2010
Posty: 30

Wysłany: 2010-12-12, 14:02   

Ja niestety często przeklinam. Nauczyłam się w gimnazjum.

Wiem, że to innym przeszkadza, dlatego staram się to robić najrzadziej.
A przy rodzicach to w ogóle. Już kilka razy było tak że byłam na prawdę wkurzona w domu i coś powiedziałam to zazwyczaj miałam szlaban. Moi rodzice nie tolerują przeklinania.
A w szkole to raczej wszyscy u mnie przeklinają, dlatego ciężko jest mi się powstrzymywać.
______________________________________________________
Co ma być to będzie a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć.
 
  podziel si� tym postem na:
eltroniks 

Dołączył/a: 02 Lip 2011
Posty: 5

Wysłany: 2011-07-02, 15:12   

hmm nie mam zdania na temat przeklinania, tak samo jak nie mam zdania na temat wiązania butów. Jeżeli komuś pasuje takie słownictwo, to niech takiego używa, jeżeli nie to nie. Nie ma się co ograniczać do moralności i innych zasad dobrego wychowania.
Ja jeżeli chcę to przeklikam, jeżeli nie chce to tego nie robię.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-07-02, 15:22   

eltroniks napisał/a:

hmm nie mam zdania na temat przeklinania, tak samo jak nie mam zdania na temat wiązania butów. Jeżeli komuś pasuje takie słownictwo, to niech takiego używa, jeżeli nie to nie. Nie ma się co ograniczać do moralności i innych zasad dobrego wychowania.
Ja jeżeli chcę to przeklikam, jeżeli nie chce to tego nie robię.
W domu czy własnym otoczeniu rób sobie co chcesz, ale są miejsca gdzie korzystanie z takich słów zamiast dobrodziejstw normalnego języka polskiego jest niewskazane i wcale nie buduje dobrej opinii o mówcy ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
orson 

Wiek: 29
Dołączył/a: 02 Lip 2012
Posty: 16

Wysłany: 2012-07-02, 11:07   

u mnie to juz codzienność. nie ma dnia by nie poleciało chociaż 20 "kur...a"
 
  podziel si� tym postem na:
eudajmonia 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 9

Wysłany: 2012-07-16, 01:53   

Htsz napisał/a:

eltroniks napisał/a:

hmm nie mam zdania na temat przeklinania, tak samo jak nie mam zdania na temat wiązania butów. Jeżeli komuś pasuje takie słownictwo, to niech takiego używa, jeżeli nie to nie. Nie ma się co ograniczać do moralności i innych zasad dobrego wychowania.
Ja jeżeli chcę to przeklikam, jeżeli nie chce to tego nie robię.
W domu czy własnym otoczeniu rób sobie co chcesz, ale są miejsca gdzie korzystanie z takich słów zamiast dobrodziejstw normalnego języka polskiego jest niewskazane i wcale nie buduje dobrej opinii o mówcy ;)


O, i to jest trafna opinia ;) Zgadzam się w stu procentach!
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-18, 04:27   

Dla mnie przeklinanie to też jest w większości wypadków objaw braku kontroli nad sobą, a ja potrafię się kontrolować, więc nigdy nie przeklinam w towarzystwie. Natomiast jak jestem sam, to lubię sobie czasem rzucić mięsem :P
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz