Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Justek 
WordPress.Klub


Imię: Justek
Wiek: 34
Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 54
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-09-26, 22:41   

Mam raczej blogofolio, więc dopoki będę cokolwiek tworzyc, fotografować, grafikować - będę uzupelniać bloga.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-10-04, 02:10   

Zamierzam pisać do śmierci. Być może kiedyś będę musiał zniknąć z internetu i pisać tylko sobie prywatnie na komputerze (bo kto wie co życie przyniesie), wtedy nie będzie można nazwać już tego "blog" ;) ale pamiętnik zamierzam pisać do końca życia i myślę, że tak będzie, bo za bardzo się już od tego uzależniłem :) No i jednak mam nadzieję, że nie będę musiał z tego internetu znikać ;)
 
  podziel si� tym postem na:
colorfulflowers 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Sie 2013
Posty: 26

Wysłany: 2013-10-07, 00:18   

Ja chciałabym prowadzić bloga już zawsze, bo uwielbiam dzielić się z innymi swoimi pasjami, wiedzą, zdjęciami z podróży. Uwielbiam prowadzić pamiętnik, a blog daje mi możliwość dotarcia do większej liczby odbiorców, pomagania innym, dzielenia się wiedzą, doświadczeniami, propagowaniem ważnych dla mnie wartości i mojego romantycznego stylu życia, dzielenia się z ludźmi każdym fascynującym, pogodnym dniem, szczególnie gdy jestem w CA, mogę wtedy przekazać w zdjęciach i postach cząstkę kalifornijskiego klimatu i słońca .
 
  podziel si� tym postem na:
lordK 
Blogger.Klub
Just a dreamer


Imię: Karol
Wiek: 31
Dołączył/a: 29 Maj 2013
Posty: 64
Miasto: Śląsk

Wysłany: 2013-10-07, 09:53   

To jest bardzo dobre pytanie w gruncie rzeczy, w które można by się zagłębiać bez końca.

Chciałbym pisać tak długo jak to tylko możliwe, powiedzmy do 70-ki, a potem przeczytać wszystkie posty i zobaczyć jak wiele się zmieniło w tym jak piszę i co piszę, jak zmieniłem się jako autor, jako człowiek.

Co mi pomoże w spełnieniu takiego marzenia? Uniwersalność bloga. Nie twierdzę, że jego lajfstajlowość, bo te słowo przyprawia mnie o dreszcze, ale jestem pewien, że zawsze będę miał o czym pisać. Nie ma konkretnej tematyki, która mogłaby na pstryk palca się skończyć dla mnie.
______________________________________________________
I'm just a dreamer but I'm hanging on.
 
  podziel si� tym postem na:
Happiness 
Blogger.Klub


Imię: Klaudia
Wiek: 26
Dołączyła: 26 Wrz 2013
Posty: 26

Wysłany: 2013-10-08, 15:09   

Nie wiem ile jeszcze będę prowadzić bloga, gdyż jak na razie mam kilka pomysłów.
Jeśli nie będę miała chęci już się w to angażować to po prostu zrezygnuję. Pisanie, które nie sprawia przyjemności nie wychodzi najlepiej, więc najlepszy będzie koniec.
Jak na razie jednak nie planuję tego. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-10-10, 05:57   

Czyli widzę wiele planów i słów. Wkrótce zobaczymy jak to w "praniu będzie" z tym pisaniem.
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
dezaar 
Blogger.Klub


Wiek: 31
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 46
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-10-12, 17:42   

Lubię swój blog modowy, co prawda nie prowadzę go jakoś wyjątkowo długo, ale póki co nigdy nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby go skończyć prowadzić;) Mam wrażenie, że z każdym kolejnym dniem, gdy go prowadzę sprawia mi to coraz więcej radości i satysfakcji;)
 
  podziel si� tym postem na:
sieah 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-10-13, 13:00   

Sądzę, że tak do 40-ki uda mi się w miarę rzetelnie prowadzić swojego blogaska. Fajnie by było odejść w momencie chwały a nie w zapomnieniu, warto więc zakończyć swoją karierę jakimś mocnym uderzeniem.
 
  podziel si� tym postem na:
Sknerus 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 15 Wrz 2013
Posty: 14

Wysłany: 2013-10-15, 17:50   

Nie mam żadnego planu czy strategii, pisać będę póki będę mógł, a każdy wpis będzie miał chociażby to jedno symboliczne wyświetlenie. Czy ma to sens zastanowię się przy jakiejś okrągłej liczbie wpisów, pierwszy przystanek to 100, ale cel realny to 1000 pięknych, gładkich, wypieszczonych wpisów. I tylko przy takich okrągłych liczbach mogę bloga zamknąć, tak sobie luźno założyłem, by nie odpaść zbyt wcześnie.
______________________________________________________
Hohoho!

Wolność:
http://wolnykaczor.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Silaqui 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 49
Miasto: Chorzów

Wysłany: 2013-10-17, 00:06   

Póki fantastyki na świecie! jak mi się książki skończą, to i blog się skończy.
A raczej: zmieni branżę. Na starość będę pisała o maściach na odparzenia i najlepszych pieluchomajtkach ;P
 
  podziel si� tym postem na:
Me From Mars 
Blogger.Klub


Imię: Patrycja
Wiek: 30
Dołączyła: 16 Paź 2013
Posty: 32

Wysłany: 2013-10-18, 13:55   

Zaczęłam prowadzić bloga niedawno, ale bardzo mnie to wciągnęło. Blog przynosi mi wiele korzyści, zaczęłam się więcej zastanawiać nad sobą i swoim życiem. Uwielbiam pisać, więc dopóki mam dużo wolnego czasu, postaram się aktywnie go prowadzić.
Możliwe, że za jakiś czas zmienię nieco formułę mojego bloga, może wpadnie mi do głowy jakiś ciekawy pomysł. Ale pisać postaram się jak najdłużej ;)
Nie mogłabym zamienić tego na vloga. To pisanie sprawia mi największą przyjemność, a nie samo prowadzenie strony.
 
  podziel si� tym postem na:
Neramide Stern 
Blogger.Klub


Imię: Patrycja
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 33
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-10-18, 15:23   

Nie wiem jak długo będę prowadzić swojego bloga, ale zamierzam dotrwać do Epilogu. Jak na razie cierpię na brak czasu, który uniemożliwia mi dotarcie do celu, mimo wszystko nie zamierzam się poddać. Za rok czy dwa być może zostanie zauważony przez fanów Pottera i One Direction *śmiech* Choć to mało prawdopodobne, ale pesymizm zostawie na potem. Trzeba zapracować na zainteresowanie.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz