Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
bazia08 
Blogger.Klub


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2014
Posty: 22
Miasto: Irlandia

Wysłany: 2014-03-26, 01:43   

Mam nadzieję, że dłuuuuugo:) mój blog to taka trochę hybryda stony www i bloga, bazą są strony uzupełniane postami. Dopóki mam trochę więcej czasu próbuję jak najbardziej rozbudować strony, tak aby później tylko uzupełniać je postami z nowinkami i inspiracjami:)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

sauer1996 
Youtuber


Wiek: 27
Dołączył/a: 14 Kwi 2014
Posty: 38
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2014-04-27, 03:39   

Tak długo, jak tylko się da. Mam to szczęście, że mojej dziedziny nie będę w stanie wyczerpać. Dopóki historia będzie znaczącym elementem mojego życia, dopóty będę pisał na jej temat artykuły. :)
______________________________________________________
,Stu­diowa­nie his­to­rii przy­goto­wuje raczej do ro­zumienia te­raźniej­szości, niż do ucieka­nia od niej w za­mie­rzchłą przeszłość. " ~/Elizabeth Kostova
 
  podziel si� tym postem na:
Networkerka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 29

Wysłany: 2014-04-27, 22:59   

To jest dobre pytanie. Generalnie zakłada się, że blog będzie się prowadziło do końca świata i jeden dzień dłużej. Pewnie dużą rolę tutaj odgrywa motywacja, im więcej czytelników tym więcej chęci ;)
 
  podziel si� tym postem na:
adambibliotekarz 

Imię: Adam
Dołączył/a: 03 Kwi 2014
Posty: 55
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2014-04-28, 10:01   

Mam dwa blogi: jeden o książkach, drugi o rocznicach w literaturze
z pierwszym nie będzie kłopotu bo postanowiłem opisać wszystkie książki w mojej bibliotece, skończę ten blog kiedy opiszę ostatnią książkę, a to jest praca na ... lata :)
drugi poświęciłem rocznicom w literaturze, i tu myślę o dłuuugim "stażu" :chytry:
 
  podziel si� tym postem na:
Ejkarola 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Maj 2014
Posty: 28

Wysłany: 2014-05-07, 22:15   

Dopóki się nie przejem wszystkim w internetach i już nikt nie będzie mnie czytał ; )
______________________________________________________
ejkarola.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Kejczi 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Wiek: 27
Dołączyła: 07 Maj 2014
Posty: 47
Miasto: Poznań

Wysłany: 2014-05-07, 22:57   

Ja mój prowadzę już od 5 lat, przy czym w 2012 przeniosłam się na blogspot, jednak blog na domenie onet.pl wciąż istnieje ;) Mam nadzieję że będę go prowadzić jeszcze baaardzo długo.
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Mywholefashion 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 21
Miasto: Lublin

Wysłany: 2014-09-15, 09:16   

Mam nadzieję, że moja blogowa historia będzie towarzyszyć mi przez długie długie lata, pisanie sprawia mi tak ogromną przyjemność, że nie wyobrażam sobie dnia bez rzucenia okiem co dzieję się u mnie na blogu :)
______________________________________________________
Karolina z Mywholefashion www.likemywholefashion.pl szpilki, sukienki i spódnice czyli wszystko co lubi każda kobieta :)
 
  podziel si� tym postem na:
ModnyStyl2013 
Blogger.Klub


Imię: ModnyStyl2013
Wiek: 32
Dołączył/a: 19 Wrz 2014
Posty: 34
Miasto: Skoczów

Wysłany: 2014-09-19, 21:23   Infinity

Prowadzenie bloga to nie kończąca się opowieść.

Każdy wpis to nowa wiedza i doświadczenia. Nie mówiąc o tym, że można wyciągnąć z tego jakieś całkiem fajne pieniązki :)

Ucz się i pracuj :) Czyli rób to co kochasz, a, że człowiek uczy się całe życie to będziemy pisać tak długo jak damy radę lub skończą się internety :)
 
  podziel si� tym postem na:
herbivi-cus 
Blogger.Klub


Wiek: 26
Dołączyła: 15 Sie 2014
Posty: 33

Wysłany: 2014-10-19, 14:41   

Póki mi się to nie znudzi, mam nadzieję, że jak najdłużej. :)
 
  podziel si� tym postem na:
NRWTrip 
WordPress.Klub


Imię: Marcin
Wiek: 36
Dołączył/a: 18 Maj 2015
Posty: 37
Miasto: Kleve (DE)

Wysłany: 2015-06-22, 15:49   

Tematów do pisania jest na potęgę. Mój blog odnosi się do konkretnego regionu w którym aktualnie mieszkam. Nie zanosi się na przenosiny w inne miejsce, chociaż życie pisze różne scenariusze. Będę pisał bloga na 100% tak długo jak tylko się da... tego czy innego, nowego... to przyjemny nałóg i nie chcę się z niego leczyć ;)
 
  podziel si� tym postem na:
almer 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 39

Wysłany: 2015-06-23, 15:28   

Mam nadzieje, że moja przygoda z blogowaniem potrwa przynajmniej kilka lat. Ale czy to się uda to jeszcze zobaczymy. Im więcej osób będzie się interesowała moim blogiem tym więcej będę mieć motywacji do prowadzenia go :hyhy: Jak narazie robię to zupełnie dla siebie, ale nadal daje mi to dużo motywacji i satysfakcji. Żeby tylko mi się szybko to nie znudziło, ah ten słomiany zapał :wstyd:
______________________________________________________
www.coslychacwinternetach.blogspot.com NIE KLIKAĆ
 
  podziel si� tym postem na:
rebelberry 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Sty 2015
Posty: 45
Miasto: Chełm/Warszawa

Wysłany: 2015-07-01, 18:14   

Ja w sumie nie wiem, chyba tyle ile będzie mi sprawiało to przyjemność. Jeśli zauważę, że pisanie staje się dla mnie męczące i zmuszam się do tego, żeby wrzucić coś nowego na bloga to prawdopodobnie przestanę pisać. Nie nastawiam się na jakiś zarobek na blogu, piszę bardziej, żeby zapełnić swój wolny czas, a jeśli ktoś to przy okazji przeczyta to super :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz