Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2013-02-04, 22:46
Autor Wiadomość
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2013-01-13, 20:53   

wendigo napisał/a:


A to zależy co lubisz czytać

Są dwa typy takiego bloga. Pierwszy, ten, który lubię, to misz masz osobisty np. blog kasi x, która ma jakieś zainteresowania i jakieś pasje i pisze/ udostępnia informacje powiązanie z zainteresowaniami. Drugi typ bloga, to ten, którego autor jest typowym anonimem, nie wiem o nim nic i pisze troche o motoryzacji, troche o modzie i troche o pampersach, lub udostepnia ciekawe posty innych :P
Tak ja to widzę ;)
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-01-14, 20:58   

No to w czym problem jeśli lubisz takie o wszystkim i o niczym? :) Ja też takie lubię.
 
  podziel si� tym postem na:
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2013-01-14, 21:18   

właśnie chodzi mi o to, że nie lubię tych drugich typów bloga. jeśli mamy informacje o autorze przyjemniej się czyta takie blogi, bo jak wchodzisz, widzisz wielki misz masz to nie wiesz o co chodzi ;)
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-01-15, 23:53   

Aach, źle zrozumiałem, sorry :P
Ja właśnie takie lubię :) w blogu nie musi o coś chodzić, ale to moje zdanie ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Vashta_Nerada 
WordPress.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Lip 2012
Posty: 84

Wysłany: 2013-01-17, 17:20   

Jednak postanowiłam wziąć udział - a nuż przypadnę do gustu Kasi Zielińskiej.

Pięć lat pisania, sześciu czytelników i teraz się wreszcie okazało że jestem wyjątkowa.
Minęło już 4 dni (czyli sporo więcej niż 48 godzin), umieściłam ich link, dostałam maila potwierdzającego zgłoszenie...
od tej pory nic. Wszystkich przyjęli tylko mnie nie. Wczoraj znalazłam blog z jedną notką krótszą niż ten mój post tutaj.

O co chodzi?
I czemu teraz nagle zdecydowali się dodać nagrody w jeszcze dwóch kategoriach?

Btw. blox zgodnie z regulaminem "nie ma prawa" brać udziału w konkursie, bo z czasów kiedy tam pisałam pamiętam komunikat "treść wpisu zbyt długa" - to było wtedy dobre 20 tys znaków, ale tak czy inaczej głupie to, bo jestem w stanie wyobrazić sobie konto na blipie czy twitterze bardziej treściwe niż 1/3 tego co tam znalazłam.
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-01-22, 18:49   

Ewelajna napisał/a:

właśnie chodzi mi o to, że nie lubię tych drugich typów bloga. jeśli mamy informacje o autorze przyjemniej się czyta takie blogi, bo jak wchodzisz, widzisz wielki misz masz to nie wiesz o co chodzi ;)


Też lubię jak za blogiem stoi konkretna osoba. Dodaje to moim zdaniem wierzytelności i autor też bardziej dba o treści jeśli publikuje je pod swoim imieniem / nazwiskiem / zdjęciem.

Też zgłosiłam się do konkursu chociaż teraz sama zastanawiam się po co :P chciałam zdobyć nowych czytelników ale od piątku miałam całe soczyste 15 wejść z ich strony ;) Zobaczymy, może jeszcze to coś da ;)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2013-01-24, 21:34   

To na kogo mam wysyłać sms-ki :hyhy: :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-01-25, 00:30   Blog roku SMS 7122

Agatonek napisał/a:

To na kogo mam wysyłać sms-ki :hyhy: :rotfl:
Dobre pytanie :D W kategorii TEEN jak na razie blog Michała, któremu robiłem bloga jest w czołówce, ciekawe jak mu pójdzie w tym roku.


Zamierzacie głosować? Macie już swoje typy na bloga roku 2012 czy czekacie na pierwszy przesiew i dopiero będziecie wysyłać SMSy?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-01-25, 03:10   

Nie zamierzam głosować. Moje ulubione blogi nie biorą udziału.
 
  podziel si� tym postem na:
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2013-01-25, 10:57   Re: Blog roku SMS 7122

Htsz napisał/a:

Agatonek napisał/a:

To na kogo mam wysyłać sms-ki :hyhy: :rotfl:
Dobre pytanie :D W kategorii TEEN jak na razie blog Michała, któremu robiłem bloga jest w czołówce, ciekawe jak mu pójdzie w tym roku.


Zamierzacie głosować? Macie już swoje typy na bloga roku 2012 czy czekacie na pierwszy przesiew i dopiero będziecie wysyłać SMSy?

Kategoria teen to kompletnie nie moja bajka :D nawet tam nie przeglądałam blogów ;)

Ja zamierzam głosować, mam swoje typy, ale póki co się wstrzymam i zobaczę co się będzie dziać. Wesprę te blogi z moich typów, które będą miały szanse coś namieszać :)
 
  podziel si� tym postem na:
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2013-01-25, 12:29   

Wiecie co, wypadało by mi zagłosować, blogi, które lubię i choćby blogerki, które bardzo polubiłam biorą udział, ale niestety jestem na minusie na koncie i w portfelu :P i muszę czekać do wypłaty, więc nie uda mi się zagłosować.

Nigdy bym jednak nie zagłosowała na siebie, aczkolwiek, może i bym namówiła na to rodzinę, ale to pierwszy taki konkurs, a mój blog to czysty chaos jeszcze, więc mam rok, by doprowadzić go do ładu i może wtedy spróbuję i zasile konto ;)

Póki co zobaczę jak to wszystko się rozwinie, może wtedy podkradnę mamie smsa :P
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:
przystanekautob 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Kwi 2012
Posty: 31
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-01-25, 13:37   

Blog Roku obserwuję już od jakichś trzech edycji, ale sam nigdy się do niego nie zgłaszałem ;) Myślałem, że w tym roku wezmę w nim udział, ale moje plany pokrzyżował jednak brak czasu, a kiedy zobaczyłem kto jest jurorką w mojej kategorii (teen, bo jak na razie w innej nie mogę wziąć udziału)... to doszedłem do wniosku, że nie ma czego żałować :)

Blog Roku na pewno dodaje zwycięskim stronom jakiegoś rodzaju prestiżu, ale odkrywa też talenty. Przykład? Radomska z MamWątpliwość, którą sam często czytam ;) Większość blogów z pierwszej 10 w mojej kategorii już znam, czy to z poprzednich lat konkursu czy trochę bardziej z przypadku.

W tym roku najuważniej śledzę Vlogi, bo po raz pierwszy dopuszczono je do udziału, a poza tym zgłosiło się co najmniej kilka z tych, które lubię oglądać. Pozdrawiam :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz