Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2012-05-23, 00:45
Autor Wiadomość
flapi 

Dołączył/a: 05 Sie 2014
Posty: 17

Wysłany: 2014-08-13, 12:10   

Najlepszą metodą działania z fanpagiem jest kupienie fanpaga 30tys fanów za okolo 50zł. Kolejny etat to wymiana TT, czyli polega to na tym, że Ty dajesz komuś admina na twojej stronie a ktoś daje tobie na jego stronie. Dzięki temu możesz mieć admina na 10 stronach 30k like. Wtedy zakładasz fanpaga nowego pasującego do tematyki Twojego bloga. Kolejny etap to spamowanie na wszystkich fanpagach na których masz admina zachęt wejścia w tego nowego fanpaga, w którym np co 3 post to odesłanie do twojego bloga. Ja w ten sposób przekierowuje 2k ludzi dziennie na strone, lecz tylko cześć z nich to wartościowi odbiorcy.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-08-13, 15:08   

Brzydka metoda i obarczona ryzykiem, że wkurzeni ludzie zaczną oznaczać to jako spam a wtedy przed przejściem na takiego bloga będzie się wyświetlał komunikat. Być może dla LOLcontent jest to świetny sposób na promocję, ale bloger pracuje na swoją markę na różne sposoby i z plakietką spamera może mieć problemy np. przy próbach podejmowania jakiś współprac z firmami.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 24
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2014-08-13, 16:23   

Ale żeby doprowadzić do momentu współpracy, trzeba jakoś szumu załapać. Może jakaś krótka kampania na Facebooku + spamowanie znajomym?
 
  podziel si� tym postem na:
xjolax 
WordPress.Klub

Wiek: 34
Dołączyła: 30 Cze 2014
Posty: 38
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2014-08-13, 17:20   

Kupowanie fanów w taki sposób, to głupota - zwykle na nic się nie zdają. Są to fejki lub jakieś duchy, które nic nie wnoszą.

Lepiej założyć sobie (oprócz fanpage'a bloga) inny fanpage, na którym będą gromadziły się lajki - (NIE tam, że kupione). Na fanpage'u trzeba wówczas dodawać zdjęcia, ciekawe, regularnie, udzielać się na stronach tematyki, która nas dotyczy. Później jak fanpage urośnie, można nim publikować swoje posty - oczywiście nie cały czas.

Np. prowadzę bloga o psach, zakładam drugi fanpage i wstawiam tam zdjęcia piesków, słodkie itp. Później raz na jakiś czas udostępniam swoje posty i zbieram fanów, którzy będą zaangażowani i zainteresowani.

SPamowania znajomym, raczej nie polecam;)
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 24
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2014-08-13, 17:40   

Dlaczego niby nie polecasz spamowania znajomym? To przecież najlepszy sposób na podawanie linków dalej dla młodych blogów.
 
  podziel si� tym postem na:
xjolax 
WordPress.Klub

Wiek: 34
Dołączyła: 30 Cze 2014
Posty: 38
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2014-08-13, 17:48   

polecam zaproszenie znajomych i prośbę o to, żeby np. udostępnili. Nie polecam spamowania, bo spamowania nikt nie lubi. Ja miałam akurat takie szczęście, że zaprosiłam sporo znajomych do polubienia. Około 60 osób polubiło - bez próśb, automatyczne zaproszenie wysłałam - i jak obserwuję to praktycznie wszystkie z tych 60 osób zostały. Pomijając to, że tematyka mojego bloga interesuje ok 10 moich znajomych, to całkiem dobry wynik - ale bez spamowania ;)
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 24
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2014-08-13, 17:52   

Pewnie, że nikt nie lubi spamowania, ale spam do znajomych ma o wiele mniejszy kaliber.
 
  podziel si� tym postem na:
xjolax 
WordPress.Klub

Wiek: 34
Dołączyła: 30 Cze 2014
Posty: 38
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2014-08-13, 17:54   

no tak z tym, że ci również tracą kiedyś cierpliwość ;) nie powinno się tego wykorzystywać ;)
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 24
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2014-08-13, 17:58   

Może. Ja tam do większości moich znajomych napisałem wiadomość, że założyłem bloga i podałem adres. Na sam początek wystarczy.
 
  podziel si� tym postem na:
xjolax 
WordPress.Klub

Wiek: 34
Dołączyła: 30 Cze 2014
Posty: 38
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2014-08-13, 18:02   

Na początek tak ;) mam nadzieję, że odpowiedzą na Twój apel licznie!
 
  podziel si� tym postem na:
ModnyStyl2013 
Blogger.Klub


Imię: ModnyStyl2013
Wiek: 32
Dołączył/a: 19 Wrz 2014
Posty: 34
Miasto: Skoczów

Wysłany: 2014-09-20, 21:48   Wszystkie chwyty dozwolone

Nie wiem czy bez sensu... każdy jakoś zaczynał... na pewno od znajomych, których zapraszał do polubienia swojej strony ;)

Początki są trudne ;) Ja nie jestem zwolennikiem kupowania lajków i nigdy ich nie kupowaliśmy ;) Można lajki łatwo naexpić ;) Im więcej tym ruch również lepszy ;)

Najgorzej dobić sobie 500 później kręci się samo ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-09-21, 18:55   

zetel napisał/a:

+ spamowanie znajomym?

zetel napisał/a:

Dlaczego niby nie polecasz spamowania znajomym? To przecież najlepszy sposób na podawanie linków dalej dla młodych blogów.

ModnyStyl2013 napisał/a:

na pewno od znajomych, których zapraszał do polubienia swojej strony ;)
ojej. Jak was ktoś zaprasza do polubienia dziwnej strony, to robicie to z radością i potem czytacie powiadomienia na tablicy? Ja zaprosiłem tylko blogerów do polubienia blogowicza a jak sam dostaję zapki do stron, które mnie kompletnie nie interesują, to je ignoruję. Dziwię się ludziom, którzy lajkują znajomym wszystko jak leci. Poczytajcie o EdgeRank. Znajomi-zoombie nic nie wniosą a mogą jeszcze zaszkodzić - jak nie będą wchodzić w interakcje z waszymi treściami.

ModnyStyl2013 napisał/a:

Najgorzej dobić sobie 500 później kręci się samo ;)
Nie zawsze. Jednym rośnie coraz bardziej a innym w takim samym tempie a innym prędkość przyrostu nawet maleje. To zależy od wielu różnych czynników, czasem nawet od zwykłego szczęścia.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz