Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-03, 00:09
Autor Wiadomość
Kitana 
Blogowicz.Friend
Cathar


Wiek: 40
Dołączyła: 17 Lut 2006
Posty: 124
Miasto: Ścieżka lewej ręki

Wysłany: 2006-03-18, 10:53   

Jeśli miałabym zmienic przeglądarkę, wybrałabym Operę. Narazie używam na zmianę IE oraz ff, ale liska rzadziej. Mam często aktualizowanego kompa i raczej nie narzekam na inwazję wirusów, a jesli juz to sa one usuwane szybciej niż zdążą się zadomowić. Reklamy jakoś też nie dokuczają mi :P
______________________________________________________
................................
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-03-18, 10:55   

To jest twoja opinia, Karol, wynikajaca z doswiadczenia, czy napedzana owczym pedem? :>
Sorry, ale ja jestem nonkomformistka i jak cos mi pasuje i nie tworzy problemow to po prostu tego dalej uzywam. Nie zauwazylam roznic pomiedzy FF i Maxthon, poza wyswietlaniem stron. A skoro nie widac roznicy to po co mam sie przesiadac? Zeby wydawac sie bardziej cool niz w rzeczywistosci? Nie dziekuje.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-03-18, 11:00   

Frozen Lust napisał/a:

wynikajaca z doswiadczenia, czy napedzana owczym pedem?

Oczywiście, że z doświadczenia. Używając IE, mniej wiecej co miesiąc przeinstalowywałem windowsa. Obecnie jest to coraz żadsza operacja... Poza tymi waszymi np. czytaniami filtrów, osobiście wydaje mi się, ważniejsze bezpieczeństwo.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Kitana 
Blogowicz.Friend
Cathar


Wiek: 40
Dołączyła: 17 Lut 2006
Posty: 124
Miasto: Ścieżka lewej ręki

Wysłany: 2006-03-18, 11:03   

Wow, ja robię format co pół roku i jakoś nie musze robic tego częściej. Niech każdy używa tego z czym mu wygodnie i chyba będziemy zadowoleni?
______________________________________________________
................................
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-03-18, 11:03   

Karol napisał/a:

Avant Browser i Maxthon są to jedynie nakładki na Internet Explorera, przez co mają one praktycznie te same problemy z bezpieczeństwem i przestarzały silnik wyświetlania stron.


Czy chociaz uzywałes jednego i drugiego zebys mogl tak sadzic? A nawet jeśli to nie znasz struktury budowy zebys adzic ze maja slabe zabezpieczenia. Zostań sobie przy tym swoim firefoxie i juz,'' zadnych mnichów nam tu nei potrzeba do nawracania''.
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-03-18, 11:06   

Ja nie czuje sie zagrozona ze strony internetu. Moj komputer ma szereg zabezpieczen i przeinstalowuje winde raz na rok, ale nie dlatego ze mam wiry ale dlatego, ze przy "zabawie" zawsze cos skopie :rotfl: i pozniej jak nie widze innego wyjscia to musze naprawiac. Uzywam tej przegladarki ponad dwa lata i nigdy nie mialam sytuacji w ktorej wirusy by mi cos zniszczyly.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-03-18, 11:06   

Artur napisał/a:

Czy chociaz uzywałes jednego i drugiego zebys mogl tak sadzic?

Avant Browser - używałem i kiedyś myślałe, że to najlepsza przeglądarka. Orientacje się zmieniają, a co do Maxthon - masz rację, nie użwałem.... ale można stwierdzić, że jak nakłądka na IE, to ma duże powiązania z budową IE, którą również używałem ;] Dobra ja nie chcę się z wami kłócić, a może bardziej chcę przekonać tych, który standardowo nic nie zmieniając używają IE :)
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-03-18, 11:13   

Ogladales kiedys pokemony> Jakby sie Pikachu przemienil w Rajchu to byłby silniejszy. Tak samo z IE, IE z nakladka Maxthona to zupełnie co innego.

A skad masz pewnosc ze te wirusy to z przegladarki miales ??
 
  podziel si� tym postem na:
Kitana 
Blogowicz.Friend
Cathar


Wiek: 40
Dołączyła: 17 Lut 2006
Posty: 124
Miasto: Ścieżka lewej ręki

Wysłany: 2006-03-18, 11:20   

Najczęstszymi ataki na winde są skany. Widziałam kiedyś jak pojawił się na dysku dziwny folder i po chwili zniknął. Nie sądze, żeby była to sprawka Ie ;]
______________________________________________________
................................
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-03-18, 11:27   

Cytat

A skad masz pewnosc ze te wirusy to z przegladarki miales ??

korzystanie z Internetu na moim kompie opiera się głównie na przeglądaniu stron....
a skąd masz pewność, że nie z przeglądarek? ;] :hyhy:
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-18, 12:58   

Ja korzystam z FF i z IE wiadomo , jak sie tworzy szablony to wypada widziec jak wyglądaja one w obydwu przygladarkach .:)
A ktora lepsza ? hmm.. mysle ze to zalezy tak jak pisze Frozen po zainstalowaniu maxtona IE jest ok i ma ten plus że wlasnie filtry widać i strony zapisane w txt^^ ale ja uzywam jako glownej przegladarki firefoxa , IE to ewentualnie to kilku gier bo do nich trzeba jave virtual machine miec (i to tak nawiasem mowiąc jest wielka zaleta ie - własnie ta java ) ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Krystian
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-18, 13:45   

Firefox góruje nad IE pod każdą stroną, no chyba , ze pod względem znalezionych błędów IE jest lepsze :padam: :padam: :padam:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz