Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2009-01-09, 01:29

doczekamy się dobrego IE ?
raczej nie :)
50%
 50%  [ 14 ]
może za 10 lat :P
21%
 21%  [ 6 ]
na 100% nie !
10%
 10%  [ 3 ]
tak, już niedługo :)
17%
 17%  [ 5 ]
Głosować: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-04-14, 07:06   

Zgadzam się na manifest. Proponuję zrobić go w skróconej wersji, aby jak napisałaś nikt nie musiał przerywać z nudów, nic nie zrozumiawszy.

Georgiana napisał/a:

Ja serfuje z firefoxem i jest mi dobrze. No.

No i bardzo dobrze, ja również firefox, i nIE IE! TAK FF! :)
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-04-14, 09:37   

A ja nie mam problemow z wirusami, co dowodzi, ze IE nawet z nakladka nie jest tak dziurawy jakby sie moglo wydawac. Nie wiem czemu wy ciagle o wirusach mowicie, skoro ja, ktora uzywa IE z nakladka, w ogole ich nie doswiadcza :P
Macie troche mylne wyobrazenie, ale OK. Ja dopoki Firefox nie bedzie zapewnial mi tego samego komfortu przegladania co Maxthon, dopoty nie bede go uzywac, bo stawiam wygode nad popularnosc.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-04-14, 09:43   

Frozen Lust, może nawet nie masz wiedzy ile wirusów twój dysk posiada :) A co do Maxthon, to zbytnio się nie wypowiadam, bo nie używałem, ale można się domyśleć jaki jest po tym, że to nakładka na kIEpskie IE:)
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-04-14, 09:51   

Mam pojecie, bo robie scan raz na tydzien i nie wykrywa mi nic.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-14, 18:12   

Ja uzywając długo ie a teraz firefoxa widze różnice , zdarzało mi sie władowac na strone i sciagnac wirusa a szukałam zadania domowego ... do tego wkurzało mnie w IE wyskakiwanie reklam , i sposob ładowania sie strony , wielokrotnie jak zanimsie do konca załadowała przewinełam scrolla to sie dziwne rzeczy działy :kwasny: ale pod maxtonem nie wiem jak jest bo tego nie miałam:) teraz mam firefoxa i dobrze mi sie z niego korzysta , dla mnie napewno jest wygodniejszy od IE .
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-04-14, 19:25   

bardzo złą strona Ie jest to, że wczytuja najpierw strone a opiero potem pokazuje ją użytkownikowi, bo w momencie kiedy coś jest ni tak możemy czekać wiele cennych minut, a firefox itp. generuja strone kawałkami, wiec jak ciś się nie wczyta nie blokuje nam to możliwości jej oglądania choćby częściowo.

Nad stroną moża się zastanowić, ale jak już wspominaliście innego tego typu akcje nie wypaliły, moim zdaniem były własnie za bardzo owleczone tekstem dość mądrym ale mało przekonującym, te akcje z wirusami na blogach dobrze pokazywały kto jest bezpieczny a kto nie :]

akcja mogłaby mieć dobry wynik jakby najwiekszi, zabierajacy 90% ruchu w internecie wprowadzili skrypt pokazujacy ich serwisy tylko pod firefoxem itp, ale nie zrobia tego bo te przegladarki lepiej blokuja ich reklamy, z ktorych zyją ;)


Cytat

Mam pojecie, bo robie scan raz na tydzien i nie wykrywa mi nic.


nie byłbym tego pewien ;) zależy czego używasz, nie ma programu do wszystkiego, bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, dlatego warto mieć killka programow ;)

ja polecam Avast, do użytku domowego darmowy, ładnie działa nie obciąża mocno systemu i dodatkowo posiada kilka osobnych modułów dbających o poczte, www, komunikatory.
oprócz tego skanuję raz na jakiś czas Ad-Aware (nieco gryzie sie z avastem ale daje rade), oprocz tego robie skan HiJackThis - kiedy niepokojąco spowalnia mi system albo dzieja sie rzeczy, ktore są niespotykane na cozien.
dodatkowo skanuję komputer programamu antyspy: cwshredder, xoftspy, Spybot - Search & Destroy.

dopiero wtedy moge powiedziec, ze raczej nic nie mam ;) trojany i keyloggery nie zawsze wykrywane są przez programy antywirusowe.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-04-14, 20:34   

Htsz napisał/a:

a firefox itp. generuja strone kawałkami, wiec jak ciś się nie wczyta nie blokuje nam to możliwości jej oglądania choćby częściowo.

dlatego między innymi (również) polecam firefoxa!

Htsz napisał/a:

ja polecam Avast, do użytku domowego darmowy,
oprócz tego skanuję raz na jakiś czas Ad-Aware

korzystam również z tych 2 programów.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-04-14, 21:05   

Htsz, odkryles Ameryke, czy co? Nie traktuj mnie jak jakas kretynke, wiem jak zabezpieczyc wlasnego kompa, robie to od wielu lat z duzym skutkiem. Oszczesc sobie wiec takiego moralizatorskiego uswiadamiania, bo mnie to najzwyczajniej obraza ;]
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-04-14, 22:36   

a w którym zdaniu to odczułaś ? bo nie rozumiem twojego oburzenia ?
komentarz do twojego zdania zajmował 2 linijki, a stwierdzenie, że ic nie wykrywa nie gwarantuje tego, że nie masz wirusa w szerokim znaczeniu tego słowa.

reszta wypowiedzi była raczej do ogólnej wiadomosci a nie personalizująca, jak kogoś obrażam to widać odrazu i musze mieć do tego konkretne powody.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-04-14, 23:27   

Nie powiedziales tego wprost, ale po co te cale opowiadanie o tym jak zabezpieczac komputer itp? Chyba sam nie wiesz w jakim dokladnie celu podjales ten watek. Jak mowie, ze nie mam wirusow to nie mam, nie potrzebuje znac konfiguracji antywirusowej kazdego czlowieka z osobna, jakbym sama nie potrafila wybrac nic sensownego.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-04-15, 00:51   

jeszcze raz, zacytuję ;)

Cytat

reszta wypowiedzi była raczej do ogólnej wiadomosci a nie personalizująca


ty nie musisz ale skoro ma byc jakis manifest i wiadomo, że nie każdy go posłucha to niech chociaż uświadomi sobie, że zycie bez kilku programów odrobaczających nie może mieć dzisiaj miejsca, bo na każdym kroku czyhają osoby, które chcą zarobić na tym, że się drugiemu popsuje komputer :] i o to chodziło co jest jak najbardziej na temat bo wirusy i przeglądarki mają bezpośrednie powiązanie i to ty odbiegłaś nie ja dopatrując się czegoś na swój temat :)

nie ciagnij tego dalej bo ci wytlumaczylem wyzej ocb. i nie mam zamiaru patrzeć na kolejnego offtopa tak jak to było w temacie firefox.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-15, 12:03   

Oprucz tego co wymienił htsz polecam raz na jakis czas przeskanowac kompa mks virem , to skaner on line i jest dosyc dobry , oprucz tego ja mam kasperski anty virus i tez polecam , i jeszcze ad aware i od bardzo dawna nie mialam problemu z wirusami :)

W sumie z tego co pamietam jak uzywając IE sciaglam jakiegos wirusa to szybko dalo sie go zawsze wyrzucic wiec one chyba jakos specjalnie grozne nie sa , gorzej jak sie coś zainstaluje i nie da sie tego paskudztwa wywalić :/ mialam tak chyba 2 lata temu ( wtedy też mialam ostatnio formata :P ) ktos coś sciagnal i komp tak wolno chcodził że nie dalo sie nic na nim zrobić , jedynym ratunkiem byl format . Ale takich groznych akcji dawno juz nie miałam na szczescie :P
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz