Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-03, 00:11
Autor Wiadomość
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-08-15, 21:24   

A mój się wcale nie zna. Uważa, że IE 6 jest bezpieczne.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

P Joanna
[Usunięty]



Wysłany: 2007-11-12, 21:25   

Mi ciągle jacyś Franusi przysyłają niebezpieczne e-mail :/

A co do znajomości ojców co do komputerów:
Ukochany ojciec niby zna się najlepiej(już w to wierzę!), a korzysta z IE i uważa, że anty-wirusy to chłam :yay:
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-11-13, 00:45   

znałam ludzi, którzy nie mieli żadnego antywirusa, ani firewalla, tylko dlatego, że uważali, że nie stać ich na kupno pakietu. kiedy mówiłam im, że powinni zainstalować sobie avasta np freewarowego, odpowiadali, że to niemożliwe, żeby to było na pewno za darmo.
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-02-14, 15:12   

Cytat

znałam ludzi, którzy nie mieli żadnego antywirusa, ani firewalla, tylko dlatego, że uważali, że nie stać ich na kupno pakietu. kiedy mówiłam im, że powinni zainstalować sobie avasta np freewarowego, odpowiadali, że to niemożliwe, żeby to było na pewno za darmo.
Który spowalnia pracę kompa i neta.
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2008-02-14, 17:16   

ej, to już lepiej mieć tak zawirusowany komputer, że ledwo chodzą aplikacje na nim?
 
  podziel si� tym postem na:
Supa 


Wiek: 35
Dołączył/a: 07 Lut 2008
Posty: 15
Miasto: okolice Czestochowy

Wysłany: 2008-02-14, 18:34   

hehe dam wam rade nie klikajcie w takie linki od nie znajomych do tego dobre zabezpieczenie to podstawa najlepsze wyjscie jest mieć linuxa to kłopot z głowy ale jak mamy xpka to dobrze jest go zabezpieczyć polecam:
Avast profesional
Sygate personal firewal
i Ad-Adware SE personal (co jakiś czas skan zależy czy korzystasz ze stron xxx)

a z tym spamem na gg to już norma ja wysyłam dziennie po mln spamu ;]
reklama ofc żadne wirusy ale spam to spam :D
______________________________________________________

"Nie chcę Cię częstować śmiercią, życie piękniejsze jest niż śmierć. Każdą swoją żywą częścią, wybieram życie. "
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2008-02-14, 21:16   

a ja ostatnio dostaję spam z numeru 3199109 koleś mnie wyraźnie nie lubi, i mi ciągle obelgi wysyła, jak wam się nudzi i chcecie pomóc waszej kochanej blogowiczce, to napiszcie mu duuuuuuużo ciepłych niczym świeży kał rzeczy, i spamujcie mu :) a jak zmieni numer to wam podam nowy. od paru dni non stop mam takie obelgi... zablokowanie nic nie daje, bo wtedy wypisuje z innych numerów. w każdym razie ten numer to jego stały.

proszę was ładnie o bronienie honoru damy :) chętnym prześle na pm obelgi i szczegółowy opis sytuacji... tyle powiem, że to ma źródło w tym, że na jednym forum się zarejestrowałam, a idzie za mną fama jakiegos potwora w ludzkiej skórze, a ja przecież taka nie jestem. znacie mnie juz troszkę, nie? :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Supa 


Wiek: 35
Dołączył/a: 07 Lut 2008
Posty: 15
Miasto: okolice Czestochowy

Wysłany: 2008-02-15, 21:11   

możesz sie z nim pobawić np prowokator gg albo pan reklama :D ustawiasz jego nr i dodaj liczbę 0 i koleś wciągu godziny dostanie z 200.000 spamu ;] ale to metody raczej mało szkodliwe;p a innych metod nie bedę opisywał bo to nie legalne ;P
______________________________________________________

"Nie chcę Cię częstować śmiercią, życie piękniejsze jest niż śmierć. Każdą swoją żywą częścią, wybieram życie. "
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2008-02-27, 17:31   

A oto kolejny kretynizm, który dzisiaj dostałem (pisownia oryginalna):

Cytat

ZMARL MACIEJ PILARCZYK ZALOZYZYCIEL GG W ZWIAZKU Z JEGO SMIERCIA PRZESLIJ TO 10 OSOBOM Z LISTY A OTRZYMASZ CZARNE SLONECZKO CO OZNACZA (ZAL-ZALOBA) NATOMIAST JESLI NIE PRZESLESZ TEJ SMUTNEJ WIADOMOSCI TWOJE GG ZOSTANIE ZABLOKOWANE NA TYDZIEN CZASU PS.TO PRAWDA


I jeszcze bonus: stanowisko Gadu-Gadu.
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-10-06, 22:16   

Cytat

Mam 3 latka, 3 i pół jak się wkurwie jebne w stół.:[ od tygodnia siedze w szkole<nauka>, jakie nudy ja pier***e<zmeczony> ani palic<palacz> ani ruchacl <sex> tylko starej ku**y słuchac <krzyk>. wyślij to do 10 fajnych osób a jutro czeka cię miła niespodzianka<lol>. jeśli tego nie zrobisz czeka cie pech w szkole i w nauce<krzyk>. SPRAWDZA SIĘ<okok> nie przerywaj

Brak słów. :/
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-07, 06:52   

Najsmieszniejsze jest to, ze wielu moich znajomych w to nie wierzy, a i tak wysylaja te pierniczone lancuszki i to jeszcze do mnie, znajac mnie i moje nastawienie do wszystkiego. ...masochisci normalnie.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2008-10-07, 10:12   

m@tarci, ja kiedyś sie tak wkurzyłam, że zaczęłam masowo im odsyłać takie łańcuszki :mad:
poskutkowało :D

opcja druga: zaznaczyć sobie opcje w gg żeby nie dostawać wiadomości od nieznajomych (pominę, że i tak dostaniesz, tyle że zamiast ikony wyświetlającej nadejście wiadomości - wiadomość zostanie przesunięta do archiwum, a tam już prosta droga do wirusem pod linkiem )

opcja trzecia - zrezygnować z aplikacji GG na rzecz innej z protokołem GG, który umożliwia zablokowanie wiadomości od nieznajomych i odrzucenie ich już na poziomie samego serwera - w ten sposób w żadnym wypadki nie masz wiadomości ani w archiwum ani na dysku gdzie indziej.

opcja czwarta - najprostsza - NIE KLIKAĆ w linki od osób nieznanych i uświadomić w tym temacie rodzinę.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz