Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2012-12-12, 00:00   

cleanbergen napisał/a:

[ Dodano: 11-12-2012, 18:39 ]
Ale ty Łukaszu tez nie masz na co narzekać. Tylko rozejrzyj się. Żyłem tam 15 lat, to wiem co mówię,


Rozglądam się kiedy tylko mogę i nie narzekam. :) Co najwyżej na brak czasu.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Maciejo_tm 
Blogger.Klub


Imię: Maciej
Wiek: 40
Dołączył/a: 29 Lis 2012
Posty: 22
Miasto: Września

Wysłany: 2012-12-12, 17:09   

cleanbergen napisał/a:


Fotografia jest o wiele łatwiejszym sposobem komunikowania się w obcym i nieznanym języku. Mówi sama za siebie.


Mądra myśl...
 
  podziel si� tym postem na:
mowimyo 
Blogger.Klub

Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 8

Wysłany: 2012-12-19, 14:23   

Tak jak już zostało to zaznaczone na początku aktualnie roi się od fotografów amatorów, którzy robią naprawdę dobre zdjęcia. Przy minimalnych umiejętnościach i znajomości kilku tricków można już aparatem w komórce zrobić fajne zdjęcie. poza tym obraz dla "czytelnika" jest łatwiejszy do zapamiętania, stąd też między innymi tak wielka ich popularność. :)
 
  podziel si� tym postem na:
tourquise 
Blogger.Klub


Imię: Magdalena
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Gru 2012
Posty: 36
Miasto: z kątowni?

Wysłany: 2012-12-30, 04:16   

Na wszystko przychodzi moda i moda znika... Pomijam te fotoblogi itd, ale najgorsze jest to, że fotografowie nie mają pracy, bo każdy myśli, że jak ma aparat to jest fotografem, a w rzeczywistości jest tylko fotopstrykiem... Takich jest na pęczki od lat na portalach dla modelek, istny koszmar!
______________________________________________________
Mój Blog... Moje dziecko...
 
  podziel si� tym postem na:
hellbike 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 17 Lut 2013
Posty: 17

Wysłany: 2013-02-19, 00:27   

mnie to zupelnie nie rusza, 95% z tych osob robi beznadziejne zdjecia.
______________________________________________________
www.szukajaczycia.blogspot.com - blog o hardkorowych podrozach autostopowych.
 
  podziel si� tym postem na:
trololo 
Blogger.Klub

Dołączyła: 24 Lis 2012
Posty: 29

Wysłany: 2013-03-16, 15:28   

Omijam szerokim lukiem pseudofotografów.
 
  podziel si� tym postem na:
Ethronic 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 04 Kwi 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-04-14, 11:15   

Mam gdzieś takie photoblogi. Pseudofotografowie sami narażają się tym na pośmiewisko i jakoś mi ich nie żal. :oczami:
______________________________________________________
http://osiagnij-sukces.blogspot.com/
http://proste-zarabianie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
halldis 
Blogger.Klub

Dołączyła: 15 Maj 2013
Posty: 11
Miasto: Reykjavik

Wysłany: 2013-05-17, 14:17   

Przebrnelam przez wasze dywagacje i zdecydowalam sie wtracic swoje 3 grosze. Czy nikt z was nie pomyslal, ze fotografia to sztuka, a co za tym idzie jej ocena jest zueplnie subiektywna?
Fotoblogi w mojej ocenie nie sa dla profesjonalistow, ktorzy ukonczyli studia fotograficzne w Victorii czy Londynie, bo oni publikuja swoje prace w topowych magazynach. Fotoblog to miejsce dla amatorow, hobbystow ktorzy chca ludziom pokazac swoje prace i czesto, jezeli ktomus podoba sie styl owego fotografa, otwierajace drzwi do dodatkowego zarobku.
Ja jestem amatorem a udaje mi sie czasem sprzedac cos do gazety czy osob prywatnych. Gdybym nie miala fotobloga skad ludzie wiedzieliby, ze istenie? A jezeli komus nie podobaja sie praca zamieszczone na takim blogu, to jak ktos madrze napisal wczesniej czerwony krzyzyyk w prawym gorym rogu dla windowsowiczow, a czerwowne koleczko w lewym gornym rogu dla macowiczow.

Pozatym nie zapominajmy, ze czesto profesjonalisci robia - w mojej ocenie- nudne zdjecia. I aby nie byc goloslownym podesle Wam kilka linkow ponizej, abyscie sami sie do nich ustosunkowali.


Prof nr. 1 z USA http://www.bravewords.com/news/202298

Prof nr 2 z Danii (mial ze soba 5 aparatow na szyji) http://devilution.dk/inde...tager&Itemid=57

Amator nr 1 z Islandii https://www.facebook.com/...60707833&type=1

Amator nr 2 z Polski, czyli ja http://www.muzykaislandzk...hotoreview-eng/

Pointujac, zgadzam sie z hellbike i trololo - nie podoba sie -> nie ogladaj. Moze komus innemu sie podoba. :D

pozdrawiam
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-05-17, 15:55   

halldis napisał/a:

Fotoblogi w mojej ocenie nie sa dla profesjonalistow, ktorzy ukonczyli studia fotograficzne w Victorii czy Londynie, bo oni publikuja swoje prace w topowych magazynach. Fotoblog to miejsce dla amatorow, hobbystow ktorzy chca ludziom pokazac swoje prace i czesto, jezeli ktomus podoba sie styl owego fotografa, otwierajace drzwi do dodatkowego zarobku.
Ludzie, którzy już zarabiają na fotografii też prowadzą blogi. Są często profesjonalistami, dobrze znanymi w branży. Na nich wzorują się kolejni i jak grzyby po deszczu wyrastają nowe fotoblogi fotografów ślubnych czy dziecięcych.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Ksiaze228 
Blogger.Klub

Wiek: 29
Dołączył/a: 29 Kwi 2013
Posty: 25
Miasto: Lublin

Wysłany: 2013-05-18, 19:02   

Kiedyś była moda na fotka .pl ,pozniej NK ,doszedl ten facebook i ten fotoblog zawsze sie jakos przewijal.
Moda jak kazda inna,wszystko minie a dzieciaki nie chca byc gorsze od rowiesnikow,wiec zakladaja konta na tych zbednych stronkach.
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-05-18, 21:03   

halldis napisał/a:

Gdybym nie miala fotobloga skad ludzie wiedzieliby, ze istenie?

Z deviantARTa, czy jakiegoś portfolio w formie strony internetowej? To jakoś bardziej mnie przekonuje jeśli chodzi o artystyczne zdjęcia nawet amatorskie.
 
  podziel si� tym postem na:
annc 
Blogger.Klub


Imię: Anka
Wiek: 33
Dołączyła: 29 Maj 2013
Posty: 22
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-06-01, 00:29   

odnowię temat..
ja myślę, że w samym zakładaniu photoblogów nie ma nic złego. tak naprawdę myślę, że jeśli ktoś ma frajdę z tego, że robi zdjęcia to niech to robi, bo zajawka jest w życiu potrzebna. niech sobie wrzuca co ma na bloga, znajomi niech komentują... chyba lepiej, że 15 latem robi zdjęcia i wrzuca do sieci niż miałby żłopać piwo pod trzepakiem. ale to moje zdanie (przepraszam obecnych tu 15-latków, to tylko takie obrazowe porównanie).

drugą stroną medalu jest nazywanie siebie "artystą". też mnie denerwuje to, że widzę dzieciaki z aparatami na szyi co pstrykają wszystko i wszystkich, a na dodatek twierdzą, że jarają się fotografią. zapytaj o ich ulubionych fotografów to rozdziawiają buzie i walą "eeeeee..... TYSZKA". no wiadomo. fotograf. widzieli w telewizji.

ale jak wiadomo sztuka, a raczej jej odbiór jest rzeczą w 100% subiektywną. jeśli ktoś ma wątpliwości przypominam obraz mistrza Malewicza pt."Czarny Kwadrat na Białym Tle". albo "Pomarańczowe, czerwone, żółte" Rothko, które zostało zlicytowane za prawie 87 mln $. i bądź tu mądrym...
______________________________________________________
Good Times & Couple Thoughts
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz