Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:10
Autor Wiadomość
Bronka
[Usunięty]



Wysłany:    UFO :)

Wierzycie w UFO ??
JA czytałam w gazecie takiej powojennej jeszcze znaczy czytałam skany jej bo w jakimś muzeum jest jako że stara niby.. I tam pisało ,że Ufo to tak naprawdę takie statki . które wymyślili Niemcy a puścili plotkę o kosmitach aby ukryć swoje eksperymenty . Wznosiło się na 400 km w ciągu 3 min i nie za pomocą paliwa ... Maszyna wykorzystywała antygrawitacje :) I jak jakaś babka sobie takie male cos na antygrawitacje stworzyła i dala w TV to zaraz potem nagle zaprzestała badań i wyjechała ponoć z kraju . ALe jakiś reporter sie tam dostał i porobił foto :) szkoda że linka nie mam byście mogli pooglądać sobie xD
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-01-09, 17:18   

wiele z opowieści ludzi jest nieprawdziwa a ufomania to swego czasu był niezły interes :)

osobiście nie mam zdania na ten temat, a raczej jestem niezdecydowany, z jednej strony też niezbyt wierze w to co niektórzy kłapią o kosmitach a z drugiej strony kosmos jest tak duży, ze niekoniecznie musimy być w nim sami.

Bronka napisał/a:

I tam pisało ,że Ufo to tak naprawdę takie statki . które wymyślili Niemcy a puścili plotkę o kosmitach aby ukryć swoje eksperymenty . Wznosiło się na 400 km w ciągu 3 min i nie za pomocą paliwa ... Maszyna wykorzystywała antygrawitacje

także słyszałem o tym, że niektóre projekty wojskowe były kamuflowane jako ufo...
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Bronka
[Usunięty]



Wysłany: 2007-05-16, 17:26   

No ale te niemieckie statki .. ;pp kiedys jak znajde dam wam linka :D :D mialam ponad 100+ ale .. format a nie wiem gdzie w mozilli sa zakladki .. a tak na przyszlosc .. gdzie sa?? izeby mozna skopiowac bylo :P P
 
  podziel si� tym postem na:
care96 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 12
Miasto: Gniezno

Wysłany: 2008-06-26, 21:34   

byc możliwe że w wrzech swiecie istnieje takie cos jak ufo ale ja w to nie wierze i nie jestem o tym przekonana
______________________________________________________
loffciam animal i to wszysko
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-06-27, 14:28   

care96 napisał/a:

wrzech swiecie

Co to?
 
  podziel si� tym postem na:
care96 


Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 12
Miasto: Gniezno

Wysłany: 2008-06-27, 21:39   to

to cała galaktyka czyli KOSMOS
______________________________________________________
loffciam animal i to wszysko
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-06-28, 14:31   

Thx, ale juz wiem ;) http://forum.gmclan.org/i...896&#entry65896
 
  podziel si� tym postem na:
anna 


Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 10

Wysłany: 2008-06-28, 18:10   

hehe a co do ufo moja siostra cioteczna jak leciała z egiptu to widział ufo
______________________________________________________
____________________
I’m happy and I can thank myself
If it were up to you I’d be in my bed crying
But I’m happy and I know that makes you sad
 
  podziel si� tym postem na:
supaant 
UFOk


Wiek: 35
Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 30
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-06-29, 19:35   Re: UFO :)

Bronka napisał/a:

Wierzycie w UFO ??
JA czytałam w gazecie takiej powojennej jeszcze znaczy czytałam skany jej bo w jakimś muzeum jest jako że stara niby.. I tam pisało ,że Ufo to tak naprawdę takie statki . które wymyślili Niemcy a puścili plotkę o kosmitach aby ukryć swoje eksperymenty . Wznosiło się na 400 km w ciągu 3 min i nie za pomocą paliwa ... Maszyna wykorzystywała antygrawitacje :) I jak jakaś babka sobie takie male cos na antygrawitacje stworzyła i dala w TV to zaraz potem nagle zaprzestała badań i wyjechała ponoć z kraju . ALe jakiś reporter sie tam dostał i porobił foto :) szkoda że linka nie mam byście mogli pooglądać sobie xD

Wierze :)
jednak niekoniecznie sie z tym zgodze co napisalas :)
V7-TAJNA BROŃ HITLERA to statki o ktorych piszesz jednak niby skad niemcy wzieliby wiedze na temat konstrukcji i budowy wlasnie takich statkow ? tym bardziej skad mieli pojecie na temat napedu... grawitacyjnego w tamtych czasach ?!
UFo towarzyszy nam od początkow naszego istnienia jest mnostwo dowodow w starozytnych cywilizacjach wiec Niemcy byli zdalni do wszystkiego w celu objecia wladzy wiec byc moze mialo miejsce wypadek NOLa ktorego uprowadzili niemcy i podkradli pomysl na tego typu maszyne :) zreszta mozna na ten temat rozmawiac i rozmawiac

[ Dodano: 29-06-2008, 19:42 ]

Htsz napisał/a:

kosmos jest tak duży, ze niekoniecznie musimy być w nim sami.


to jest oczywiste ze nie jestescie sami :) masz przyklad na mnie :rotfl: :rotfl:
:D przylaciałam tutaj aby doksztalacac ludzi na temat obcych cywilizacji !
Daze do tego aby ludzie w koncu uwierzyli w istnienie IFŻ (inteligentnych form życia)

Musicie przejsc w wyzszy stan gestosci :)
______________________________________________________
ja nic nie muszę, dlatego mam czystą duszę
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-06-30, 15:03   

Nie jestem na tyle glupi, by spekulowac na temat ktory nie powinien istniec, nie ma zadnych sensownych podstaw, ale nie wykluczam tego, za we wszechswiecie sa jakies formy zycia, po za pojebanymi sapiensami, czemu nie, nie wiem czy to latajace spodki, zielono skorzy marsjanie czy super inteligentne istoty.
Ale cos prawie na pewno jest, choc duzo uwaza ze poza ludzmi nie ma nic wiecej we wszechswiecie, bo jestesmy tacy wyjatkowi i niepowtrzalni.
 
  podziel si� tym postem na:
supaant 
UFOk


Wiek: 35
Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 30
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-07-01, 00:12   

m@tarci napisał/a:

choc duzo uwaza ze poza ludzmi nie ma nic wiecej we wszechswiecie, bo jestesmy tacy wyjatkowi i niepowtrzalni.

tak to tylko twierdzą pół mózgi z klapkami na oczach.
trudno jest sobie wyobrazic ze cos jest inteligentniejsze od nas dlatego za wszelka cene probuja swiatu wmówic ze jestesmy jedyna inteligentna forma zycia w kosmosie o0
druga sprawa x lat temu zwklym ludziom sie nie snilo o internecie i o rozpowszechneniu technologi ktore mamy teraz jako powszechne

powinnismy byc otwarci na nowosci :)
______________________________________________________
ja nic nie muszę, dlatego mam czystą duszę
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-07-01, 01:11   

Póki co ludzie maja ograniczone pole do dokładnych badań, więc poznać cokolwiek żywego po za ziemskiego jest trudno. Może dożyjemy tego jak zostanie odkryta bakteria na Marsie.
Życie zawsze znajdzie sposób by się gdzieś zadomowić, więc gdzieś jest ktoś to również zadaje sobie to samo pytanie ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz