Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Neramide Stern 
Blogger.Klub


Imię: Patrycja
Wiek: 27
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 33
Miasto: Polska

  Wysłany:    Jaką wagę przywiązujecie do komentarzy?

Jaką wagę przywiązujecie do komentarzy?
Ich brak was przytłacza czy niekoniecznie?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

dezaar 
Blogger.Klub


Wiek: 31
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 46
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-07-06, 09:51   

komentarze są na pewno cenna wskazówka, jednak nie może to być wyznacznikiem dla nas, można mieć 100 komentarzy i 100 wejsć na bloga, ale tylko od konkurencji której zostawimy komentarz na blogu z linkiem a to chyba nie o to chodzi;) liczą się prawdziwe wejścia zainteresowanych treścia naszego bloga;) przecież robimy to dla ludzi i jasne, że każdy z nas chce mieć swoich stałych czytelników;)
 
  podziel si� tym postem na:
pipi86 
Blogger.Klub

Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 76
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-06, 21:01   

Mnie interesują komentarze bo jestem ciekawa co myślą ludzie o moich blogach z moim własnym opowiadaniem które właśnie co zaczełam i piszę go dalej i co myślą o zdjęciach które kocham robić.
Każda opinia jest ważna.
Choć niestety jak na razie na tłoki nie mogę narzekać ale mam nadzieje że może kiedyś jeszcze to się zmieni więc się tym nie przejmuje.
______________________________________________________
Moje blogi zapraszam:
http://tajemnicalaury.blogspot.com/
http://mojezdjeciapolskiiswiata.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
KoloryZebry 
Blogger.Klub


Imię: Dawid
Wiek: 28
Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 18
Miasto: Wielkopolska

Wysłany: 2013-07-06, 21:50   

Lubię czytać komentarze - zarówno te pozytywne, jak i przeciwnie. Nie traktuję ich jednak jako wyroczni, ponieważ każdy ma swój gust, własny odbiór. Mają one dla mnie znaczenie ale na pewno nie kluczowe ;-)
______________________________________________________
Serdecznie zapraszam na:
http://koloryzebry.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Mała Czarna 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Dołączyła: 04 Lip 2013
Posty: 60

Wysłany: 2013-07-06, 22:47   

Nie przywiązuję zbyt wielkiej wagi do komentarzy - bardziej zależy mi na tym, żeby ludzie czytali niż komentowali. Jasne, miło wiedzieć, że komuś się podoba - a nawet, że komuś się nie podoba - ale nie jest to dla mnie najważniejsze. Piszę, żeby pozbyć się nadmiaru słów z głowy i komuś coś przekazać. Jeśli przy okazji ktoś skomentuje, to dobrze - to znaczy, że to, co napisałam skłoniło go do jakiejś refleksji.
______________________________________________________
Zapraszam do spróbowania:

Koktajl kulturalny
Ostatnio zmieniony przez Mała Czarna 2013-07-07, 09:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-07-07, 00:10   

dezaar napisał/a:

przecież robimy to dla ludzi

Niekoniecznie ;) niektórzy wciąż jeszcze piszą po prostu internetowe pamiętniki :P
Lubię komentarze, jeżeli można o czymś podyskutować to zwłaszcza. Ale jak wyżej wspomniałem - ja piszę pamiętnik i najważniejsze dla mnie jest samo pisanie.
 
  podziel si� tym postem na:
Jakub Krajewski 
WordPress.Klub


Imię: Jakub
Wiek: 42
Dołączył/a: 05 Lip 2013
Posty: 32
Miasto: Koszalin

Wysłany: 2013-07-07, 09:48   

Komentarze są istotne. Te pozytywne motywują do dalszej pracy. Te negatywne mogą pokazać, że może faktycznie warto coś poprawić. Zależy w jakiej formie są pisane. Konstruktywna krytyka to samo dobro przecież.
 
  podziel si� tym postem na:
paliatyw 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 16 Mar 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-07-07, 11:52   

U mnie na gryzoniu nie ma możliwości komentowania wpisów. Co prawda pod każdym wpisem staram się walnąć linka do posta na fanpage'u, by ktoś spragniony dyskusji, mógł sobie tam coś wyklikać, ale nie przykładam do tego większej wagi. Nie potrzebuję opinii czytelników - co oczywiście nie oznacza, że ich nie szanuję. Większość ludzi nie komentuje wpisów na blogach. Wchodzą, czytają i wychodzą. Może potem wracają. Nie chcę tworzyć forum. Chcę rzucić tekst do pożarcia. A kulturalny człowiek przy posiłku siedzi cicho. Nie chcę też użerać się ze spamerami i hejterami. Na fejsiku stracą swoją anonimowość, więc raczej rzadko będą się tam pojawiać.
 
  podziel si� tym postem na:
dezaar 
Blogger.Klub


Wiek: 31
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 46
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-07-08, 13:47   

wendigo napisał/a:

dezaar napisał/a:

przecież robimy to dla ludzi

Niekoniecznie ;) niektórzy wciąż jeszcze piszą po prostu internetowe pamiętniki :P

Jakoś nie uwzględniłam tego ;) sory;) w sumie fajnie, też kiedyś prowadziłam swój własny pamiętnik, tylko w formie papierowej;), wtedy miałam pewność, że należał tylko do mnie;) dzisiaj prowadząc blog też jest to forma pamiętnika, a może bardziej forma albumu, w którym w jakiś sposób notuję to co robię, to czym się zajmuję, a nawet to jaki mam nastrój, bo to wszystko można wyczytać w stylizaciach, które tworzę:).
 
  podziel si� tym postem na:
Claire_ 
Blogger.Klub


Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 42

Wysłany: 2013-07-13, 13:58   

Dużą uwagę przywiązuję do komentarzy. Ważne jest dla mnie, kiedy się pojawiają, bo to oznacza, że ludziom podoba się to, co robię, piszę... Że są zainteresowani dalszym czytaniem. Że w ogóle czytają mój blog.
 
  podziel si� tym postem na:
paliatyw 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 16 Mar 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-07-13, 15:48   

Claire_ napisał/a:

Dużą uwagę przywiązuję do komentarzy. Ważne jest dla mnie, kiedy się pojawiają, bo to oznacza, że ludziom podoba się to, co robię, piszę... Że są zainteresowani dalszym czytaniem. Że w ogóle czytają mój blog.


Od tego są statystyki ;)
 
  podziel si� tym postem na:
chomik21m 
Blogger.Klub


Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył/a: 28 Kwi 2012
Posty: 193

Wysłany: 2013-07-13, 18:38   

Ja osobiście żadną. Jeżeli ktoś jakiś komentarz skrobnie to z chęcią go przeczytam, a nawet odpowiem. Jednakże jakoś nie zależy mi na nich.

wendigo napisał/a:

Niekoniecznie ;) niektórzy wciąż jeszcze piszą po prostu internetowe pamiętniki :P


Ja nie prowadzę pamiętnika Internetowego, mimo to piszę dla siebie.
______________________________________________________
Felietony, w szczególności motoryzacyjne, pisane w niebanalny sposób:
http://mateuszchomicki.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz