Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
colorfulflowers 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Sie 2013
Posty: 26

Wysłany: 2013-08-08, 04:58   

Ja wolę nie zostawić żadnego komentarza, niż napisać przykre, anonimowe, subiektywne zdanie, które mogłoby zranić autora bloga. Unikam blogów, których tematyka nie jest mi bliska lub gdy nie przepadam za ich autorami. Uważam, że brak komentarzy i zainteresowania blogiem jest cenniejszą wskazówką poziomu bloga, niż nieprzyjemne, pozbawione empatii komentarze. Uważam też, że pozytywne, empatyczne i kulturalne komentarze motywują do pracy, dlatego też gdy dany wpis podoba mi się zawsze staram się pozostawić miłe zdanie, które wywoła uśmiech na twarzy autora.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Ania M. 
WordPress.Klub

Wiek: 43
Dołączyła: 21 Maj 2013
Posty: 21
Miasto: prawie Kraków :)

Wysłany: 2013-08-13, 22:02   

Hmmm, u mnie każdego dnia jest ktoś, jednak samych komentarzy mam tylko 4... Zastanawiam się czy to wynika z tematyki bloga, czy że ludziom się to średnio podoba. Mam nadzieję, że raczej to pierwsze :)
______________________________________________________
moja prywatna grafomania
www.anine.pl
 
  podziel si� tym postem na:
zakurzony 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 14 Sie 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-08-16, 15:28   

Lubię komentarze na swoim blogu. Lubię je czytać, lubię na nie odpowiadać. Co prawda nie ma ich jeszcze za wiele, ale każdy wpis ma stałych komentatorów, i bardzo mnie to cieszy. Możliwość poznania opinii czytelników to fajna sprawa, z której nie warto chyba rezygnować. Nie miałem jeszcze u siebie hejtów, bo i hejterzy nie chcą pewnie tracić czasu na niepopularne, zakurzone blogi na dnie internetu, więc o nich się nie wypowiem. Pewnie będę usuwał. A co.
______________________________________________________
Zakurzony Blog
 
  podziel si� tym postem na:
menklawa 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 16 Sie 2013
Posty: 26
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-08-19, 12:11   

Coś pomiędzy 1-2kg. Mylę że jak tylko będą jakieś komentarze to waga wzrośnie.
______________________________________________________
http://menklawa.blogspot.com/

Mężczyzna - nazwa osobnika płci męskiej z gatunku Homo sapiens.

Enklawa - miejsce dające komuś poczucie bezpieczeństwa.
 
  podziel si� tym postem na:
kcal 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 14 Sie 2013
Posty: 29

Wysłany: 2013-08-19, 21:01   

Dla mnie komentarze są ważne z tego względu, że dzięki nim utwierdzam się w przekonaniu, iż to o czym piszę ma sens. Nowe komentarze bardzo fajnie motywują do dalszego klepania w klawiaturę :) Poza tym, zawsze można się z nich czegoś ciekawego dowiedzieć (jeśli, oczywiście, coś nowego wnoszą).
______________________________________________________
Moje przepisy kulinarne:

...i fanpejdż: http://www.facebook.com/bombakalorycznapl
 
  podziel si� tym postem na:
wilczi91 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 39

Wysłany: 2013-08-28, 13:43   

Miło jest dostawać komentarze, bo wtedy czuję, że moje wysiłki są doceniane .
 
  podziel si� tym postem na:
Jasiek a.k.a Yeti 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 91
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2013-08-28, 13:51   

O, tototo, dokładnie to!

Jeszcze inną sprawą jest to, że komentarz jest jednoznacznym sygnałem, że ktoś przeczytał, zrozumiał i chce coś dopowiedzieć/wyśmiać/coś w ten deseń :)

Bo, w końcu wiadomo, co innego wejść, przelecieć wzrokiem i pójść dalej, a co innego przeczytać, przetrawić i zareagować JAKOŚ na to co się przeczytało :)
______________________________________________________
Mój blog o grach i graniu na PC (i nie tylko): http://yetiograch.pl/
Pomożecie ogarnąć mojego bloga? :<
 
  podziel si� tym postem na:
Wojciech W. 
WordPress.Klub


Imię: Wojciech
Wiek: 33
Dołączył/a: 08 Lut 2013
Posty: 82
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-08-30, 15:53   

Komentarze są dla mnie esencją blogowania. Zaglądam od czasu do czasu w statystyki, ale najważniejszą miarę zadowolenia czytelników stanowią dla mnie komentarze. Bardzo mnie cieszy, że mam grono regularnych czytelników, którzy mają coś do powiedzenia. Czasem śmieję się, że piszą swoiste glosy do moich tekstów - razem tworzymy spójną całość. Mój blog ma być przede wszystkim zaangażowaną społecznością. Nie interesują mnie komentarze o treści ''fajny blog, wpadnij do mnie'' albo ''ładne fotki''. To, czego najbardziej brakuje mi na innych blogach, to brak opcji subskrybowania komentarzy danego wpisu - gdy komentuję, liczę na interakcję, więc potem muszę zaglądać na blogi i sprawdzać, czy ktoś odpisał, uciążliwe. Dlatego u siebie zaimplementowałem stosowne powiadomienia - doprawdy nie rozumiem, dlaczego tak niewiele osób stosuje takie wtyczki u siebie.
______________________________________________________
praKreacja.pl - prawo dla kreatywnych
Myślę i czuję - blog osobisty
 
  podziel si� tym postem na:
raphael-eu 
Blogger.Klub


Imię: Rafał
Wiek: 47
Dołączył/a: 13 Maj 2012
Posty: 56
Miasto: Europa

Wysłany: 2013-09-02, 21:13   

Ja komentarzy praktycznie nie mam. W sumie jest ich około dwa razy więcej niż samych wpisów. Osobiście wcale mnie to nie przeszkadza. Mało tego, może nawet cieszy, gdyż rzadko mam czas na dyskusje.
Widać to zresztą na forum...
______________________________________________________
...i tak nie zrozumiesz...
(...tu ne comprendras jamais...)
 
  podziel si� tym postem na:
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2013-09-03, 21:10   

dla mnie kiedyś istotne były tylko komentarze. Doszłam kiedyś do takiego 'poziomu', że miałam ich po 12-15 do posta i bardzo mnie to zadowalało. Na obecną chwilę mam po 2-3 i martwi mnie to tylko wtedy gdy bardzo się staram i poświęcam na jego napisanie sporo czasu, a tu nic. U mnie sprawa wygląda tak- piszesz komentarz, ktoś Ci się odwdzięcza, ale szczerze mówiąc trochę mnie to męczy. Od czasu do czasu staram się zaglądać do tych, którzy wypisują mi miłe słowa do każdego posta, mimo, że ich blogi mnie niczym nie ciekawią.
Oczywiście podpisuję się również pod tym:

colorfulflowers napisał/a:

Ja wolę nie zostawić żadnego komentarza, niż napisać przykre, anonimowe, subiektywne zdanie, które mogłoby zranić autora bloga. Unikam blogów, których tematyka nie jest mi bliska lub gdy nie przepadam za ich autorami. Uważam, że brak komentarzy i zainteresowania blogiem jest cenniejszą wskazówką poziomu bloga, niż nieprzyjemne, pozbawione empatii komentarze. Uważam też, że pozytywne, empatyczne i kulturalne komentarze motywują do pracy, dlatego też gdy dany wpis podoba mi się zawsze staram się pozostawić miłe zdanie, które wywoła uśmiech na twarzy autora.


Ja jednak wolę więcej UU niż komentarzy :)
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:
raphael-eu 
Blogger.Klub


Imię: Rafał
Wiek: 47
Dołączył/a: 13 Maj 2012
Posty: 56
Miasto: Europa

Wysłany: 2013-09-05, 10:57   

Ewelajna napisał/a:

Ja jednak wolę więcej UU niż komentarzy :)


Mam tak samo. Znam też sporą część moich stałych telewidzów.
______________________________________________________
...i tak nie zrozumiesz...
(...tu ne comprendras jamais...)
 
  podziel si� tym postem na:
Magsu 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Sie 2013
Posty: 23

Wysłany: 2013-09-14, 00:43   

O rety. Pewnie, że są ważne. Szczególnie te, które odnoszą się do tekstu a nie są reklamą konkurencji.
Przez komentarze mam kontakt z czytelnikami i o to mi przede wszystkim chodzi, bo piszę bloga nie tylko dla siebie, ale żeby też coś przekazać.
Nie traktuję ich jak wyroczni, bo to w końcu ja piszę bloga i wiem co miało być w notce, ale nie ukrywam, że cieszę się kiedy czytelnik ma jakieś przemyślenia i dzieli się nimi.
______________________________________________________
http://mag-su.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz