Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
almer 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 39

Wysłany:    Jak myslisz ile zarabia miesięcznie Fashionelka ?

Pytanie zadaje z czystej ciekawości. Jak myślicie jakie są zarobki miesięczne fashionelki ? Na pewno są zróżnicowane ale mówimy o takiej średniej miesięcznej.
______________________________________________________
www.coslychacwinternetach.blogspot.com NIE KLIKAĆ
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Sadi 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Cze 2015
Posty: 25
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-06-23, 23:36   

Nie mam pojęcia. Myślę, że zależy to od tego ile w danym miesiącu ma propozycji współpracy od różnych marek i stron. Jak patrzyłam na tego typu blogi, to dziewczyny zwykle proszą o klikanie na różne linki do ciuchów, co sugeruje, że nie jest tak dużo, jak się wydaje... Jednak z kolei innym razem widzę, jak te same dziewczyny wystawiają bony na rozdanie po paręnaście dolarów. Rozumiem, że mogą dostawać te bony od różnych portali w celu promocji, lecz nie każda się z tym deklaruje... Zatem ciężko stwierdzić ... Szczerze to nawet nie wiem, ile zarabia normalny blogowicz, który robi notki dla czystego zarobku. No ale bardziej zastanawia mnie, kto więcej by zarobił na swoim blogu, taka fashionistka recenzentka kosmetyków, czy książek? ;) Bo te trzy kategorie widzę bez przerwy w internetach :D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-06-24, 02:13   

almer, a co za różnica ile zarabia? Nie sądzę też by zarabiała najwięcej w blogosferze. Zatrudnij się jako urzędnik państwowy i zrób jej kontrolę, to dowiesz się jakie ma obroty i zyski :P

Sadi, zajrzyj na zakładkę ze współpracą, ona ma w okolicach 250-300 tysięcy użytkowników miesięcznie, więc przynajmniej dziesięć a bardziej pewne, że sto razy więcej niż te dziewczyny od klikania w linki ;-)

Przy ruchu +200 tysięcy użytkowników i np. 2 współpracach miesięcznie sądzę, że bez problemu można wyciągnąć 10 tysięcy a jak ma się bloga rozpoznawalnego, profesjonalnie prowadzonego, to ofert otrzymuje się sporo.

// ps.

jakby ktoś się zastanawiał nad podobnym wyglądem do jej bloga, to taki szablon jak ma fashionelka można kupić za 59$ i spersonalizować ;-)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
almer 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 39

Wysłany: 2015-06-24, 09:45   

^ Żadna różnica ile zarabia. Napisałam to z ciekawości bo gdzieś czytałam, że utrzymuje się tylko z tego i zrezygnowała z innej pracy. ;)
______________________________________________________
www.coslychacwinternetach.blogspot.com NIE KLIKAĆ
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-06-24, 11:15   

Więc widocznie czuje się pewnie i zarabia o wiele więcej niż na etacie u kogoś.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-09-21, 15:30   

Szczerze mówiąc mnie to nie interesuje, ale na pewno sporo. Kiedyś był jakiś artykuł na temat tego ile zarabiają znane bloggerki, ale nie wiem czy ona tam jest;)
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 24
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2015-10-18, 13:32   

A niech ma jak najwięcej. Poza tym, sądzę, że ciężko jest, przy takiej formie zarabiania, znaleźć jakąś średnią miesięczną. To zależy od tak wielu czynników, że aż się myśleć nie chce.
 
  podziel si� tym postem na:
Fit na obcasach 
WordPress.Klub


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 83

Wysłany: 2015-10-19, 18:29   

Niestety w moim odczuciu Fash ostatnio się popsuła, co świadczy o dodawaniu wybiórczych, przefiltrowanych komentarzy na blogu. Środków chyba było jej nieco zbyt mało, bo wzięła się za zdrowe odżywianie i poradnictwo dietetyczne, a niestety mam wrażenie że jej posty są pisane na podstawie pierwszej strony wyszukiwań Google a nie faktycznej wiedzy. Komentowałam u niej pod wpisami o oleju kokosowym czy przyspieszaniu metabolizmu, gdzie zdarzyło jej się napisać kilka błędów - nie dość, że nie zamieściła komentarzy to i błędów nie poprawiła. Trochę przykre, że bloger takiego formatu nie umie się przyznać do błędu i po części chyba próbuje się pozbyć (?) lichej konkurencji jaką jest dla niej mój blog... a co do tematu dyskusji? Pani Eliza chyba zarabia na tyle dużo, że nie przejmuje się opiniami ludzi :) i nie przyjmuje do wiadomości, że nie musi zajmować się wszystkim, nawet tym o czym ma małe pojęcie.
______________________________________________________
Zdrowe odżywianie, kuchnia, sport, motywacja, uroda i lifestyle!
Zapraszam na http://fitnaobcasach.pl !
 
  podziel si� tym postem na:
Brawurka 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lut 2016
Posty: 21
Miasto: Cheshire

Wysłany: 2016-02-11, 17:36   

Fashionelka ma ogromną konkurencję, składającą się z coraz lepszych blogerów, więc i jej zarobki pewnie nie są takie fajne jak kiedyś. Chyba tylko Tomek Tomczyk nadal uwzględnia ją w swoim rankingu, co moim zdaniem wynika z sympatii, a nie faktycznych wyników. Aczkolwiek nie sądzę, żeby sobie źle radziła. Miała cykl postów, w których odpowiadała na pytania czytelników i tam ktoś chciał wiedzieć, jak wycenić reklamę + czy da się zarobić miesięcznie 50k. Odpowiedziała, że da się, czyli dramatu nie ma ;)
 
  podziel si� tym postem na:
bulebulerka
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-18, 14:36   

A kogo tak naprawdę obchodzi ile zarabia? Zarabia to dobrze, a to jakie są to kwoty nie powinno nikogo obchodzić.
 
  podziel si� tym postem na:
ratpoison 


Imię: Tomasz
Dołączył/a: 22 Kwi 2016
Posty: 37

Wysłany: 2016-05-13, 11:28   

To nie przestępstwo spytać ile ktoś zarabia, szczególnie, że blogerzy zwykle sami się chwalą swoimi zarobkami. To może być dla kogoś "natchnienie" do pracy nad swoimi blogami. Pytanie jak pytanie, ale też nie zwykły jestem zaglądać do cudzych portfeli :cwaniak:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz