Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 21:10
Autor Wiadomość
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-09-26, 23:09   

Lukem napisał/a:

..po cholerę grać w The Sims, skoro te simy i tak nie są prawdziwymi ludźmi, panno Wieczna Malkontentko...

Po taką samą cholerę jak się gra w inne gry. Trzeba tylko rozroznic gdzie konczy sie gra a gdzie zaczyna rzeczywistosc. A second life zapewne latwo przeradza sie w first life.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-09-27, 12:12   

Cytat

A second life zapewne latwo przeradza sie w first life.

Sprawdź sama, a nie wyciągasz uogólnione wnioski. Mam wrażenie, że gdyby ta gra nazywała się jakoś inaczej, to całej tej dyskusji w ogóle by nie było...

To jest zawsze kwestia indywidualnych przypadków. Jedni będą w SL-u leczyć swoje frustracje i kompleksy, inni użyją go do podreperowania domowego budżetu, jeszcze inni potraktują go jak chatroom z trójwymiarowymi postaciami, a jeszcze inni oleją całe swoje życie na jego korzyść. Tak jest z każdą grą, internetem, komputerem w ogóle, a nawet zwykłym kuchennym nożem - może służyć, może też zaszkodzić, ale to nie powód, by wszyscy jego użytkownicy byli wrzucani do jednego worka.

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać z tymi dwoma postami. Mieliśmy dyskutować o The Sims...
Ostatnio zmieniony przez Lukem 2007-09-27, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-27, 20:16   

Lukem, jeszcze tylko jedno... Napisałam, że często się słyszy, a nie, że każdy, kto zaczyna grać w SL zaczyna traktować je jako swoje normalne życie, więc nikt tu nie uogólnia.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-09-27, 21:59   

Zzielona, sorry jeśli wzięłaś to do siebie ale bardziej kierowałem te słowa do Agi. Zauważyłem, że dziwnie często ludzie wyciągają wnioski patrząc na sam tytuł tej gry, który jest niczym innym niż cwanym chwytem marketingowym (nie mówię, że to akurat Wy). Nie należę do zagorzałych fanów tej gry, ale każdemu kto twierdzi że "to głupie, nie warto, trzeba płacić, można się uzależnić, słyszałem o takich ludziach" zawszę doradzę samodzielne sprawdzenie czy naprawdę tak jest. I tyle z mojej strony.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-27, 22:02   

Ja sprawdzałam co to jest :) W każdym razie wróćmy do tematu... :)
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-09-27, 23:50   

Lukem, zupełnie mnie nei zrozumiałeś. Ja kwestionuje tylko posiadanie wirtualnych "materialnych" dóbr, które tak naprawde przez swoją nienamacalność szczęścia ci nie dadzą. No bo ani ich specjalnie nei potrzebujesz, żywy tam nie jesteś, nawet jeżeli deszcz spadnie, to się nie zmoczysz, gdy będzie zimno, to tego nie odczujesz... innymi słowy, schronienie nie jest ci zbytnio potrzebne.

Mozna biec za przedmiotami, ale niech bedzie mozliwe do jasnej anielki chociaz ich dotkniecie. Chodzi o to, ze niepotrzebnie traci sie czas i energie, ktore mozna poswiecic na prawdziwe zarabianie i prawdziwe kupowanie prawdziwych mieszkan.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Hytyszowa
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-28, 01:34   

SZOK ja nie wiedzialam wogole ze wychodza kolejne edycje tej gry!! pamietam ze zawsze lubilam zabijac te simsy i wrzucac do basenu i zabierac drabinkę ;p :) )))) (bez moich jakichs dziwnych zapedow:P)
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-09-28, 10:20   

Cytat

Chodzi o to, ze niepotrzebnie traci sie czas i energie, ktore mozna poswiecic na prawdziwe zarabianie i prawdziwe kupowanie prawdziwych mieszkan.


Niepotrzebnie? Powiedz to tym wszystkim ludziom, którzy zarabiają na projektowaniu wysp i budowaniu domów. Zajrzyj też na SL Exchange, popatrz na ceny przykładowych towarów, pomnóż je dajmy na to przez 100 (liczba sztuk sprzedawanych) a potem jeszcze razy 5-6 (z reguły twórcy mają przynajmniej kilka przedmiotów w ofercie), powstałą sumę podziel przez 4 i wyjdzie Ci zarobek w dolarach - który i tak nie jest kompletny, bowiem SL Exchange nie jest jedynym (ale najpopularniejszym) miejscem, gdzie można sprzedać swoje towary.

Do tego sprzedaż przedmiotów, a nawet własnych awatarów jest legalna, więc jeśli wyczerpie nam się satysfakcja z posiadania (tak, to sama satysfakcja co z posiadania chociażby domeny internetowej), to nic nie stoi na przeszkodzie, by się tego pozbyć.

Cytat

zawsze lubilam zabijac te simsy i wrzucac do basenu i zabierac drabinkę ;p


O, witaj w klubie, robiłem dokładnie tak samo. :D
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-09-28, 13:04   

Lukem napisał/a:

powstałą sumę podziel przez 4 i wyjdzie Ci zarobek w dolarach

No, ale nie wspomniales w swojej wypowiedzi o konsumentach tych sprzedawanych dobr, a tylko tworcach. Czyli nadal to wszystko wiaze sie z posiadaniem wirtualnych dobr - tylko po co?
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-09-29, 20:29   

Dla zwykłej satysfakcji, by móc pokazać to innym, dać się zauważyć?
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2007-10-14, 16:53   

a wie ktos moze jakie kawalki leca podczas gdy sims puszcza muze z radia(chodzi mi tu o sims 2) Bo niektore kawalki sa fajne i chetnie poznam wykonawcow :rotfl:
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-10-14, 16:56   

Nie mam zwyczaju grać na komputerze =.='
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz