Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 21:10
Autor Wiadomość
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2009-07-29, 13:32   

Ja się zawsze bałam uśmiercać simów XD I dlatego zawsze zmuszałam brata, żeby to robił. Nie wiem, może nie miałam do tego serca? :P

Dwójkę też mam, ale za to komp jest do niczego i NIE DA się grać, żeby się nie wku... zdenerwować :kwasny:

Z tego, co widziałam i trochę poczytałam, to Trójka, to żadna rewelacja - no, przynajmniej dla mnie (pamiętać, że oceniam po screenach i opisach).

Na razie oszczędzam na komputer, a potem... zobaczymy te cuda :D Najpierw wyszaleję się na II :D (na chwilę obecną III mi powiewa ;) )
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Endless Night 
Zagubiona


Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 151

Wysłany: 2009-08-26, 19:35   

Nie chodzi mi tryb budowania. Ściągnęłam cracka do niego ale tez nie chodził.
Wie ktos co moge zrobić żeby to chodziło ale tak zebym nie musiała od nowa instalowac simsów????
______________________________________________________
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby,
brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
— George Bernard Shaw
 
  podziel si� tym postem na:
TheAhyy 

Wiek: 24
Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 147

Wysłany: 2009-08-26, 21:21   

Ja mam simsy, fajnie wszystko super tylko szybko mi sie nudzi ;-p
 
  podziel si� tym postem na:
Endless Night 
Zagubiona


Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 151

Wysłany: 2009-09-29, 13:27   

Hej mam troche dodatkó typu włosy, meble, kwiaty itp. I wszystko chodziło i nagle sie wyłączylo. Co z tym zrobić?
______________________________________________________
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby,
brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
— George Bernard Shaw
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2009-12-25, 17:44   

Felixiss napisał/a:

Tobiasz napisał/a:

Mam pytanie do graczy. Ponoć wprowadzili otwarty tryb. Jest możliwość swobodnego przemieszczania się po ulicach?


Jest taka możliwość, chociaż, nie wiem czemu, za każdym razem gdy chcę iść gdzieś dalej niż do sąsiada podjeżdża taksówka :P

(cytat z tego tematu)

Czy taka możliwość jest w Sims 2 w tej wersji startowej czy w dodatkach? :D
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-12-25, 18:24   

Rododendron napisał/a:

Czy taka możliwość jest w Sims 2 w tej wersji startowej czy w dodatkach? :D
W TS2 sąsiadów nie odwiedzisz. Możesz jedynie jechać taksówką do miejsc publicznych.
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-04-21, 17:34   

Krzysiek napisał/a:

Możesz jedynie jechać taksówką do miejsc publicznych.


Możesz jeszcze z buta iść do szkoły/pracy, możesz iść na wycieczkę lub na jogging, albo... mogą Cię porwać kosmici, ale niestety, żadna z tych rzeczy nie jest na tej zasadzie byśmy mogli kierować naszymi ludzikami podczas wyprawy.

Hm, mam dwójkę z wszystkimi 16 dodatkami, zamula troszkę, ale warto.

Ulubione rozbudowania z tych późniejszych dodatków?
ja chyba nie potrafiłabym żyć bez szklarni i zbierania owadów. Uwielbiam wysyłać ich na studia (są tam genialne fryzury w tym wieku 'młodzi dorośli'), zakładać różne przedsiębiorstwa, uwielbiam rangi wszelkie, czasem bawię się w czarowanie, chociaż w porównaniu z Abrakadabrą jest mniejszy rozwój magicznej kariery.

bawicie się w robienie własnych strojów czy fryzur w warsztacie?
ja osobiście ograniczam się jedynie do zmiany ich kolorów, ewentualnie do stworzenia jakichś króciuteńkich włosów u faceta, bo w technice 3D jestem kompletnym zerem i totalnie nie wiem co trzeba by było zrobić, żeby przykładowo zbudować babce irokeza z niewygoloną głową xD
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-04-21, 18:43   

Yzoja napisał/a:

bawicie się w robienie własnych strojów czy fryzur w warsztacie?
tam tylko tekstury i kolorystykę można było zmieniać z tego co pamiętam.
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-04-21, 18:55   

Krzysiek napisał/a:

am tylko tekstury i kolorystykę można było zmieniać z tego co pamiętam.

Ne-e.
jak ktoś umiał to można robić inne fryzury też.
bo przecież jakoś powstawały te wszystkie fryzury, które można znaleźć na stronach z dodatkami.
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-08-17, 22:21   

Ołkej, mam problem (znowu :oczami: ).
Oczywiście sama se podłożyłam świnię (znowu), ale zrobiłam wszystko, co zielony mógł zrobić i nic nie pomogło, to nic innego mi nie zostało, jak prosić o pomoc.

Mam oryginalną podstawę, w którą śmigałam sobie jak dziecko, do momentu kiedy nie zachciało mi się dodatków.
A skąd najszybciej wziąć dodatki? Z neta :oczami:
Ściągnęłam obrazy płyty, nagrałam je na płytki i... nie pamiętam, czy udało się je zainstalować, ale nawet jeśli, to na pewno nie odpaliły, bo bym pamiętała ;)
Później pamiętam, że miałam problem z odinstalowaniem ów dodatka, gdy się udało - odinstalowała się też podstawa, potem nie chciała się zainstalować, rzuciłam to w kąt, bo maturaaa...
No ale znów mi się zachciało, więc siedzę dziś cały dzień i próbuję zainstalować TYLKO podstawę:
- na początku mega wkurzenie, bo płyty nie chciało czytać == Mam świeżo wymieniony napęd, bo padł, więc trochę się zdziwiłam. Mam wydanie 4CD, więc macham tymi płytami jak oszalała, no i 1 czytał, ale 2 jakoś nie, ale w końcu się mu udało (cudem).
- zainstalowało się (eureka), za to przestało zauważać istnienie 1CD w napędzie. Za to gdy wkładałam 2/3/4CD to wrzask, że włóż odpowiednią, czyli 1 :oczami:
- próbowałam zemulować w Deamon Tool miniimage, to DT zaczął krzyczeć, że coś tam (nie pamiętam XD)
- później stwierdziłam, że skoro w instrukcji pisze, żeby wyłączać CCleaner i Alcohol120, to DT pewnie też przeszkadza, więc odinstalowałam (wirtualny napęd został :zdziwko: ) - NIC. Ponowna instalacja DT i usuwanie wirtualnego napędu.
- zrobiłam obraz płyty z oryginalnej mojej CD1, znów pod DT, ale też NIC.
- a gdy jednak gra postanowiła zauważyć, że w napędzie jest odpowiednie płyta, to pokazywało mi się okienko, po czym znikało i tyle z grania ==

Wysnułam z tego wniosek - dziecko, po co bawiłaś się w piraty?

Więc - co zrobić, żeby komputer zapomniał o tej haniebnej przeszłości? Panicznie boję grzebać się w rejestrze, więc wolałabym tego uniknąć, choć pewnie to nieuniknione. A o CCleaner też dobrego nic nie słyszałam - zresztą wszystko w rękach zielonego sieje spustoszenie.

Więęęc... Kto wie co i gdzie mam zrobić? XD

(to, że kupić oryginały dodatków to sama wiem, Allegro hula XD)
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-08-25, 07:09   

Nie za wiele zrozumiałem :wstyd:
Może a) płyty kaput b) format PeCeta, by się przydał? c) przywracanie systemu do odpowiedniego momentu?
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-09-01, 10:53   

Krzysiek napisał/a:

Nie za wiele zrozumiałem
Może a) płyty kaput b) format PeCeta, by się przydał? c) przywracanie systemu do odpowiedniego momentu?

Już działa ;) Nie wiem, jak to się zrobiło, ale działa ;)
A ja wiem, że trudno zrozumieć, mam chaotyczny tryb myślenia ;)

Mam do Was pytanie i tym razem postaram się zadać je rzeczowo ;)
Załóżmy, że stwarzam sobie rodzinę Jan Kowalski i chcę ich wprowadzić do domu zamieszkałego przez rodzinę Ćwir (czyli w tym domu mieszka rodzina Ćwir i chcę im wprowadzić Jana K.).
Chcę go wprowadzić nie przez ożenek, czy przyjaźń, tylko w menu głównym, w widoku Miłowa tak wiecie... no, tak jak się rodzinę wprowadza.
Bo jest taka możliwość, prawda...? W instrukcji miałam tak napisane, ale nie praktykowałam, bo właśnie chcę się dowiedzieć, czy...:
po takim wprowadzeniu mój Jan Kowalski przyjmie nazwisko Ćwir, czy zostanie Janem Kowalskim?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz