Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Wojciech W. 
WordPress.Klub


Imię: Wojciech
Wiek: 33
Dołączył/a: 08 Lut 2013
Posty: 82
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-10-01, 21:33   

Blog osobisty - wpis co dwa dni. Najchętniej pisałbym codziennie, bo lista tematów do poruszenia ciągle się powiększa. Niestety brak czasu powoduje, że jest to niemożliwe.

Blog prawniczy - tutaj na pewno nie będzie to częściej niż dwa wpisy w tygodniu, a zapewne nawet tylko jeden. Z oczywistych względów - potrzeba większego przygotowania do tematu.
______________________________________________________
praKreacja.pl - prawo dla kreatywnych
Myślę i czuję - blog osobisty
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Zaczytana 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 38
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-11-01, 19:32   

ja nie aktualizuję częściej niż raz na tydzień...Być może to błąd, ale mam poczucie, że w przypadku bloga rozwojowego muszę stawiać na jakość. Lektura, którą się zajmuję do najlżejszych nie należy, więc najpierw sama muszę zrozumieć, żeby zaprezentować treść innym.
Myślicie, że to za rzadko?
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2013-11-06, 00:48   

A ktoś doszedł do jakichś wniosków jaka częstotliwość pisania jest najlepsza? Ile razy w tygodniu?

Kiedyś uważałem, że codziennie. Dziś chyba uważam, że co najmniej trzeba dać dzień przerwy między wpisami. Gdyż stary wpis jest zapominany na poczet nowego, a wiadomo - nowe wpisy mają największe branie przez pierwsze dwa dni. Tak z moich spostrzeżeń.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-11-06, 06:21   

Ja początkowo pisałem co dzień. Teraz co dwa (średnio). To fakt, lepiej zostawić wpis na dłużej, żeby więcej osób przeczytało. Ale! SA tego słabe punkty... Po pierwsze, gdy będziesz przeciągał strunę z pisaniem, czytelniczy odpłyną gdzie indziej. Zostaną tylko wierni i oddani. Reszta pójdzie sobie w p...u
Oczywiście, niektórzy wybierają pisanie postów co kilka dni a nawet co tydzień. Ale, tak można robić, gdy bloger jest znany w Polsce, albo na prawdę odwala kawał dobrej roboty na wpisach.
PS. We wrześniu 2013 na Wordpressie stworzono 1,369,076 nowych blogów, czyli zakładano około 45,600 nowych blogów DZIENNIE. Taka ciekawostka...;) Zobaczymy ile z tego przetrwa miesiąc i wypłynie na szerokie wody
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 24
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2013-11-06, 17:34   

Ja, z żadną regularnością. Publikuję, gdy mam na to ochotę.
 
  podziel si� tym postem na:
oulinka 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 28

Wysłany: 2013-11-07, 13:39   

Zazwyczaj wrzucam coś raz-dwa razy w tygodniu.
 
  podziel si� tym postem na:
PiszacDniem 
Blogger.Klub


Imię: Weronika
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 50

Wysłany: 2013-11-07, 18:12   

Ja wrzucam posty codziennie - czasem gdy mam duzo nauki to co dwa dni, ale mam napisanych kilka na zapas :D
______________________________________________________
VEA LOVELINESS blog urodowo - lifestylowy : )

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !
 
  podziel si� tym postem na:
matpilch 


Wiek: 34
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 40
Miasto: Katowice

Wysłany: 2013-11-07, 20:05   

zdecydowanie za rzadko.... z 6-8 wpisów w miesiącu byłbym zadowolony
______________________________________________________
Podwójna Ciągła
 
  podziel si� tym postem na:
kamiltatry 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 06 Wrz 2013
Posty: 39
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-11-12, 05:08   

Ja piszę bardzo nieregularnie. Czasem udawało mi się tworzyć 2 wpisy w 1 dzień, a czasem bywały takie miesiące, w których nie stworzyłem żadnego wpisu. Póki co średnio wychodzi mi - 3 nowe wpisy/miesiąc - to bardzo słaby wynik, powinienem go poprawić. Przy czym niektóre z moich wpisów były bardzo czasochłonne (kilkadziesiąt godzin pracy). Poza tym oprócz wpisów, czasem publikuję różne strony statyczne, a także ostatnio zacząłem pisać e-booki. W dodatku nieraz aktualizuję sporo starych wpisów i stron, stąd też w efekcie brakuje mi czasu na większą ilość nowych wpisów, ale mam nadzieję, że uda mi się rozkręcić. Chciałbym publikować przynajmniej kilkanaście nowych wpisów/miesiąc. Jest to realne, o ile starczy motywacji. :oczami:
______________________________________________________
Blog: Poczuj Magię Gór! || Fotoblog || Google+
 
  podziel si� tym postem na:
jezykikulturaswiat 
Blogger.Klub


Imię: Urszula
Dołączyła: 21 Gru 2013
Posty: 30
Miasto: Białystok

Wysłany: 2014-01-02, 20:20   

Wcześniej bardzo rzadko - raz w miesiącu, czasami rzadziej. Teraz wzięłam się bardziej za bloga i postawiłam sobie cel przynajmniej jednego wpisu na tydzień. Miesiąc w postanowieniu już za mną :)
______________________________________________________
Zapraszam na bloga! http://jezykikulturaswiat.blogspot.com/

"Życie to ogród, do którego klucze są w naszych rękach" - Fiodor Dostojewski
 
  podziel si� tym postem na:
ksmks 
Blogger.Klub


Imię: Kamil
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 34
Miasto: Łódź

Wysłany: 2014-01-02, 20:38   

Ja staram się wrzucić coś przynajmniej dwa razy w tygodniu, a jak dobrze pójdzie i mam dużo czasu, to co dwa dni.
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-04, 02:39   

ja średnio co dwa dni, czasem nawet częściej. Wszystko zależy od ilości pracy tej zawodowej i tej nad wpisem.

Moja strona jest bardziej plastyczna / kreatywna więc najwięcej czasu zabiera mi stworzenie przedmiotu postu. Zapraszam zobaczyć jeśli ma ktoś ochotę.
Moim największym problemem są czytelnicy. Czuję, że to nie fair jeśli widzę odsłony witryny, czyli wizyty a nie mam nic nowego do zaoferowania. To jakby jeść wczorajszy obiad.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz