Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 17:00
Autor Wiadomość
Ruciński 
Blogger.Klub

Imię: Emil
Wiek: 39
Dołączył/a: 25 Sty 2010
Posty: 56
Miasto: Łaziska Górne

Wysłany: 2010-03-07, 07:23   

Inez napisał/a:

Ruciński, zawsze mogą sobie zrobić kondomy ze zwierzęcych jelit . Z tego co wiem to taka stara metoda antykoncepcyjna (średniowieczna wręcz, haha ). Ewentualnie smarowanie sobie smołą miejsc intymnych... Ale to już mnie ekologiczne .


Mogliby, ale to ciągle nie będzie seks ekologiczny, czyli zgodny z naturą, bo seks zgodny z naturą jest nastawiony na rozmnażanie. Widział ktoś kiedyś psa korzystającego z jakiejś formy antykoncepcji? Albo konia? Królika? Nie, bo wszędzie w przyrodzie seks służy rozmnażaniu się. Każda forma antykoncepcji jest zatem nieekologiczna, niezgodna z naturą. :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-03-07, 11:58   

Ruciński, a nie zauwazyłeś przypadkiem, że człowiek to stworzenie nieco bardziej rozwinięte od psa czy królika...?
 
  podziel si� tym postem na:
Ruciński 
Blogger.Klub

Imię: Emil
Wiek: 39
Dołączył/a: 25 Sty 2010
Posty: 56
Miasto: Łaziska Górne

Wysłany: 2010-03-07, 12:01   

Strelicja napisał/a:

Ruciński, a nie zauwazyłeś przypadkiem, że człowiek to stworzenie nieco bardziej rozwinięte od psa czy królika...?


Ekolodzy twierdzą, że człowiek to zwierzę, a że bardziej rozwinięte - co z tego? Jakoś używania plastikowych toreb nie tłumaczy się większym rozwinięciem. Zakazuje się ich, bo to "nieekologiczne". A w czym plastikowe prezerwatywy są lepsze?
 
  podziel si� tym postem na:
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-03-07, 12:43   

Coś Ty się tak uparł na tych ekologów? Szczerze? W mam gdzieś ekologie i ich podejscie do prezerwatyw. Bez przesady, prezerwatywy nie zniszczą świata bo są "nieekologicznym wytworem" człowieka. Chodzi o ochronę własnego zdrowia i zapobieganiu nie chcianej ciąży i wobec tego też mam w dupie ekologie - Ona się ma nijak do tematu prezerwatyw w ogóle - widział ktoś kiedyś ekologów biegajacych i protestujących przeciwko prezerwatywa...? Bo ja nie. Moim zdaniem to żadne zagrożenie dla środowiska. A jak jesteś takim fanem natury i tego co naturalne to co robisz przed komputerem? To wynalazek człowieka, a nie natury! A jak go wyrzucisz to plastik też będzie zaśmiecał środowisko. Ściągaj ubrania i idź żyć w lesie, bo w końcu jesteśmy jak zwierzęta.
A prezerwatywy nie są plastikowe, tylko lateksowe.
 
  podziel si� tym postem na:
Ruciński 
Blogger.Klub

Imię: Emil
Wiek: 39
Dołączył/a: 25 Sty 2010
Posty: 56
Miasto: Łaziska Górne

Wysłany: 2010-03-07, 14:47   

Strelicja napisał/a:

W mam gdzieś ekologie i ich podejscie do prezerwatyw. Bez przesady, prezerwatywy nie zniszczą świata bo są nieekologicznym wytworem człowieka. Chodzi o ochronę własnego zdrowia i zapobieganiu nie chcianej ciąży i wobec tego też mam w dupie ekologie


No to po co pociągnęłaś dyskusję o ekologach, jak masz to w dupie? :)

Strelicja napisał/a:

Ona się ma nijak do tematu prezerwatyw w ogóle - widział ktoś kiedyś ekologów biegajacych i protestujących przeciwko prezerwatywa...? Bo ja nie


Ja też nie. I właśnie o to mi chodziło.

Strelicja napisał/a:

A jak jesteś takim fanem natury i tego co naturalne to co robisz przed komputerem? To wynalazek człowieka, a nie natury! A jak go wyrzucisz to plastik też będzie zaśmiecał środowisko. Ściągaj ubrania i idź żyć w lesie, bo w końcu jesteśmy jak zwierzęta.


Nie jestem "takim fanem natury". Nigdy czegoś podobnego nie twierdziłem i gdybyś przeczytała moje posty w tym temacie i je zrozumiała, to byś nie wypisywała takich rzeczy, bo kompletnie nie o to mi chodziło.

Strelicja napisał/a:

A prezerwatywy nie są plastikowe, tylko lateksowe.


Dzięki za cynk. To było uogólnienie. To nawet nie ma znaczenia, z czego jest zrobiona prezerwatywa. Bo każdy seks z antykoncepcją jest nieekologiczny, czyli sprzeczny z naturą.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-03-07, 16:12   

Ruciński, kalendarzyk owulacyjny to też antykoncepcja :luka:
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-03-07, 20:33   

Cytat

Ruciński, kalendarzyk owulacyjny to też antykoncepcja :luka:

Wszystkie stowarzyszenia promujące kalendarzyk zaprzeczają, że jest to metoda antykoncepcji. Jest to naturalne planowanie rodziny.

Ruciński, ja się zastanawiam czy po ślubie też zamierzasz żyć w czystości i w wstrzemięźliwości czy raczej pozwolisz, abyś miał tyle dzieci ile Pan Bóg da?
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-03-07, 20:40   

Cytat

Wszystkie stowarzyszenia promujące kalendarzyk zaprzeczają, że jest to metoda antykoncepcji. Jest to naturalne planowanie rodziny.

Mój "mundry "ksiundz" na lekcji religii podał nam notatkę, z której wynikło, że metoda kalendarzykowa to "odpowiedzialne planowanie rodziny", a antykoncepcja sztuczna, to "promowanie zabójstwa nienarodzonych dzieci".

A i w tym i w tym chodzi o to samo. To i to taka sama antykoncepcja :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-03-07, 20:52   

Rododendron napisał/a:

Cytat

Wszystkie stowarzyszenia promujące kalendarzyk zaprzeczają, że jest to metoda antykoncepcji. Jest to naturalne planowanie rodziny.

Mój mundry ksiundz na lekcji religii podał nam notatkę, z której wynikło, że metoda kalendarzykowa to odpowiedzialne planowanie rodziny, a antykoncepcja sztuczna, to promowanie zabójstwa nienarodzonych dzieci.

A i w tym i w tym chodzi o to samo. To i to taka sama antykoncepcja :oczami:


Nie taka sama antykoncepcja - bo prezerwatywy i tabletki chronią, a kalendarzyk to jak dla mnie bzdura i łatwo można wpaść.
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-03-07, 20:54   

Dla mnie kalendarzyk ma sens...
...o ile stosuje się go z gumką :D

(lub inną a. sztuczną)
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-03-07, 20:58   

Rododendron napisał/a:

Dla mnie kalendarzyk ma sens...
...o ile stosuje się go z gumką :D


taaak, to ma sens,
ja jestem idealnie debilnym przykładem na to, że sama metoda kalendarzykowa potrafi zdać egzamin.
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-03-07, 21:00   

Rododendron napisał/a:

Dla mnie kalendarzyk ma sens...
...o ile stosuje się go z gumką :D

(lub inną a. sztuczną)


Nie ma sensu - chodzi mi o kalendarzyk jako samodzielną, stosowaną jako jedyną
metodę antykoncepcji czy cokolwiek w tym guście ;)
Paradoksalnie kościół poleca to zamiast prezerwatyw - bo to zło, a kalendarzyk też równie dobrze zapobiega ciaży i także zaleca coś w rodzaju kalendarzyka (naprotechnologia) jako metode stosowaną zamiast in vitro...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz