Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 17:00
Autor Wiadomość
Ruciński 
Blogger.Klub

Imię: Emil
Wiek: 39
Dołączył/a: 25 Sty 2010
Posty: 56
Miasto: Łaziska Górne

Wysłany: 2010-02-28, 09:17   

Mnie zastanawia, że obecnie panuje jakaś dziwna moda na ekologiczne rzeczy. Wszystko musi być ekologiczne: jedzenie, ubranie, transport, przemysł. Ale jakoś ci sami ekologiczni ludzie nie mają nic przeciwko faszerowaniu się sztucznymi tabletkami (a co za tym idzie zatruwaniu wód - wraz z moczem te wszystkie substancje wydostają się do rzek i zatruwają środowisko), zakładaniu jakichś plastikowych ogumień. Masakra, jednym słowem. :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-02-28, 09:26   

Ruciński, jakoś wątpię by w trakcie stosunku "ogumowany" ekolog miał wyrzuty sumienia z tego powodu :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Ruciński 
Blogger.Klub

Imię: Emil
Wiek: 39
Dołączył/a: 25 Sty 2010
Posty: 56
Miasto: Łaziska Górne

Wysłany: 2010-02-28, 09:27   

Krzysiek napisał/a:

Ruciński, jakoś wątpię by w trakcie stosunku ogumowany ekolog miał wyrzuty sumienia z tego powodu


A zatem jest zwyczajnym hipokrytą. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-02-28, 11:54   

Ruciński napisał/a:

Ale jakoś ci sami ekologiczni ludzie nie mają nic przeciwko faszerowaniu się sztucznymi tabletkami (a co za tym idzie zatruwaniu wód - wraz z moczem te wszystkie substancje wydostają się do rzek i zatruwają środowisko), zakładaniu jakichś plastikowych ogumień. Masakra, jednym słowem.

Idąc Twoim rozumowaniem nie powinniśmy brać jakichkolwiek leków, bo zatruwają środowisko. W ogóle powinno się zamknąć szpitale, bo przecież to wszystko co tam się znajduje (leki i o zgrozo gumowe rękawiczki) jest szkodliwe dla środowiska. Nie powinniśmy też kupować żadnych produktów, bo przecież są opakowane w szkodliwe dla środowiska folie czy inne pudełka.;-)

Obok mody an ekologię postawiłabym modę na popadanie w skrajności.;-)
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Ruciński 
Blogger.Klub

Imię: Emil
Wiek: 39
Dołączył/a: 25 Sty 2010
Posty: 56
Miasto: Łaziska Górne

Wysłany: 2010-02-28, 12:07   

Laleczka napisał/a:

Idąc Twoim rozumowaniem nie powinniśmy brać jakichkolwiek leków, bo zatruwają środowisko. W ogóle powinno się zamknąć szpitale, bo przecież to wszystko co tam się znajduje (leki i o zgrozo gumowe rękawiczki) jest szkodliwe dla środowiska. Nie powinniśmy też kupować żadnych produktów, bo przecież są opakowane w szkodliwe dla środowiska folie czy inne pudełka.;-)

Obok mody an ekologię postawiłabym modę na popadanie w skrajności.;-)


Zacząć trzeba od tego, że to nie jest mój tok rozumowania, ale tok rozumowania oszołomów, których chcą żyć jak najbardziej ekologiczne. Ja taki nie jestem i to nie są moje poglądy.

Obok mody na popadanie w skrajności postawiłbym modę na nieczytanie ze zrozumieniem. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-02-28, 12:14   

Ruciński napisał/a:

Zacząć trzeba od tego, że to nie jest mój tok rozumowania, ale tok rozumowania oszołomów, których chcą żyć jak najbardziej ekologiczne.

A skąd wiesz jakie metody antykoncepcji stosują ekolodzy? Zaglądasz im pod kołdrę? To, że są jednostki, które cechuje hipokryzja to nie znaczy, że można taką cechę przypisać ogółowi.

Aha, żeby nie było, że nie na temat. Obecnie ze względów zdrowotnych nie stosuję żadnej metody antykoncepcji.
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Ruciński 
Blogger.Klub

Imię: Emil
Wiek: 39
Dołączył/a: 25 Sty 2010
Posty: 56
Miasto: Łaziska Górne

Wysłany: 2010-02-28, 12:16   

Laleczka napisał/a:

A skąd wiesz jakie metody antykoncepcji stosują ekolodzy? Zaglądasz im pod kołdrę? To, że są jednostki, które cechuje hipokryzja to nie znaczy, że można taką cechę przypisać ogółowi.


Moja wypowiedź dotyczyła tych, którzy uznają się za ekologów i są za antykoncepcją. Myślę, że zdecydowana większość ekologów ma podobne poglądy. Osobiście nie spotkałem ekologa, który by był za naturalnym seksem. :)
 
  podziel si� tym postem na:
LimakXRobczuk 
WordPress.Klub
konserwArTYSTA


Imię: LXR
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył/a: 28 Paź 2009
Posty: 97
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2010-03-04, 23:31   

Zafascynowało mnie to:

Asiek napisał/a:

najlepiej zagryzać zęby i stawiać na abstynencję seksualną, dzieci. :D 100% pewności i +10 do szacunu otoczenia.

, co w porównaniu z tym:
http://forum.blogowicz.in...-vt3502,135.htm
daje mi sprzeczne odczucia o użytkownikach tego forum )=.

100% skuteczności ma tylko jedna forma antykoncepcji. Wstrzemięźliwość seksualna. Stosujemy z Agatą odkąd się znamy. I uwierzcie - działa naprawdę! A nasz związek kwitnie (=.

teraz proszę +10 do szacunku otoczenia (;
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-03-05, 17:03   

Ja osobiście mam zamiar poczekać :P Nie chodzi tu o sprawy Boga, religii, nie - po prostu chcę wiedzieć, że facet mnie lubi nie za moją pochwę, o :P
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-03-05, 23:19   

LimakXRobczuk, to była ironia :yay: Rododendron, chyba jak większość kobiet ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-03-06, 08:22   

LimakXRobczuk napisał/a:

Zafascynowało mnie to:

Asiek napisał/a:

najlepiej zagryzać zęby i stawiać na abstynencję seksualną, dzieci. :D 100% pewności i +10 do szacunu otoczenia.

, co w porównaniu z tym:
http://forum.blogowicz.in...-vt3502,135.htm
daje mi sprzeczne odczucia o użytkownikach tego forum )=.

100% skuteczności ma tylko jedna forma antykoncepcji. Wstrzemięźliwość seksualna. Stosujemy z Agatą odkąd się znamy. I uwierzcie - działa naprawdę! A nasz związek kwitnie (=.

teraz proszę +10 do szacunku otoczenia (;


Mhm, a małżeństwo które już ma np. trójkę dzieci i jest biedne to co? Nie może stosować antykoncepcji, gdy nie chcą większej ilości dzieci? niech się rozmnażają, a dzieci później umrą sobie z głodu ;>
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-03-07, 01:19   

Ruciński, zawsze mogą sobie zrobić kondomy ze zwierzęcych jelit :D . Z tego co wiem to taka stara metoda antykoncepcyjna (średniowieczna wręcz, haha :D ). Ewentualnie smarowanie sobie smołą miejsc intymnych... Ale to już mnie ekologiczne :P .
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz