Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
totolijo 
WordPress.Klub

Imię: Patrycja
Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 87

Wysłany: 2014-08-13, 23:08   

u mnie na bieżąco ;) ale pomysłów mam wiele i wszystkie zapisuję, a kiedy dojrzeję do danego tematu to zaczynam pisać ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Claire_ 
Blogger.Klub


Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 42

Wysłany: 2014-08-15, 19:36   

Prowadzę blog z recenzjami książek + trochę innych tematów, więc recenzje są wrzucane na bieżąco (po przeczytaniu danej książki), a materiał na posty bardziej lifestylowe mam zaplanowany tak na 2, góra 3 kolejne wpisy :)
 
  podziel si� tym postem na:
Komar 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 13 Kwi 2012
Posty: 35

Wysłany: 2014-08-26, 10:26   

Ja piszę na 'żywca'. Jak napiszę notkę, daję jej odleżeć kilka godzin. Czytam znowu, ew. poprawiam i publikuję.
 
  podziel si� tym postem na:
goshka 
Blogger.Klub


Imię: Gosia
Dołączyła: 25 Sie 2014
Posty: 60
Miasto: Bydgoszcz

Wysłany: 2014-08-26, 16:34   

Choć kilka postów mam wstępnie przygotowanych, to jednak na razie nie grozi mi ich opublikowanie, ponieważ muszę jeszcze troszkę dopracować, porobić zdjęcia do nich, albo wymyślić jakiegoś innego posta "wprowadzającego".
I w zasadzie to nowe posty piszę na bieżąco, jako, że ochota na konkretne dania przychodzi mi znienacka. Mam też "wsparcie" w rodzinie, która mi podtyka pomysły w stylu: "Zrób COŚ z porzeczkami!", "Zrobisz COŚ z orzechami?", "Wymyśl sposób na coś pysznego na deser!"
Ale baza jak to baza... Kilka kupek z gazetami, książkami kartek i zeszytów z przepisami trochę w swoich zbiorach posiadam... A i nie raz coś podpatrzę u znajomych, w sklepie, w cukierni, czy restauracji, to próbuję zrobić coś na kształt tego podpatrzonego dania, czy deseru. A wszystko to dzieje się na bieżąco
______________________________________________________
zapraszam na Moje Pyszne Siódme Niebo i na fanpage na Facebooku
 
  podziel si� tym postem na:
pointless 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 31
Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 60

Wysłany: 2014-08-28, 15:29   

Też piszę na żywca, nie przygotowuje się "na zaś" jakichś postów. Jak mam ochotę i wiem, co chcę napisać, to po prostu siadam i klepię w tę klawiaturkę, czasami nawet ze trzy godziny bez przerwy (mimo że na moim blogu nie znajdzie się jakichś wielkich, ambitnych postów, lol).
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Crossover 
Blogger.Klub


Imię: Agata
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 30
Miasto: Dolny Śląsk

Wysłany: 2014-08-29, 23:04   

Do 12 rozdziału miałam napisane wszystko wcześniej na kompie. Wprowadziłam tylko kilka poprawek, zamienników słów i jakoś poszło. Obecnie 4 rozdziały wyszły z głowy, tak jakoś wena sama przyszła i bach rozdziały wyszły, nawet dzisiejszy bardzo szybko. Ogólnie staram sie zapisywać coś co wpadnie mi w ucho lub w oko, potem to przerabiam na swój sposób i tak wychodzi opowiadanie.
______________________________________________________

Zapraszam Cię serdecznie do:
Opowiadania o Arrow
 
  podziel si� tym postem na:
ModnyStyl2013 
Blogger.Klub


Imię: ModnyStyl2013
Wiek: 32
Dołączył/a: 19 Wrz 2014
Posty: 34
Miasto: Skoczów

Wysłany: 2014-09-19, 21:15   Tematy i content

W sumie tworzymy ciągle coś na bierząco, analizujemy trendy, nowości na rynku, szukamy ciekawostek bo ciekawostki właśnie budzą największe zainteresowanie. Każdy ma inną taktykę.

My tworzymy kilka wpisów na blogu, w między czasie udostępniamy coś ciekawego z innych portali na stronie na Facebook lub G+.

W sumie to mamy naplanowe na 30 dni do przodu :)
 
  podziel si� tym postem na:
Zaciekawiony 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 13 Wrz 2014
Posty: 75

Wysłany: 2014-09-20, 18:09   

Mam ok. 30 wpisów do dokończenia. Jak nie mam pomysłu na coś nowego, to dokańczam któryś z tych.
 
  podziel si� tym postem na:
Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar


Imię: Kamil
Wiek: 33
Dołączył/a: 03 Wrz 2014
Posty: 107
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-09-22, 08:20   

Jako, że mam kilka różnych serii na blogu, to różnie jest z moimi wpisami. Artykuły piszę w dniu publikacji, wcześniej przez kilka dni robię ewentualnie notatki, Degustacji mam kilka do przodu, na wypadek, gdybym w daną środę nie mógł akurat wypić piwa a "Nie znam się, to się wypowiem" robię z reguły dzień przed, bo to kłopotliwy materiał ;)
Mam za to przygotowanych kilka materiałów "losowych", tak na wszelki wypadek, by po jakimś skoku polubień trochę naśmiecić dobrym contentem ;)
______________________________________________________
www.alechanted.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Janina 
WordPress.Klub


Dołączyła: 24 Paź 2014
Posty: 42
Miasto: Irlandia

Wysłany: 2014-11-01, 01:16   

Zaciekawiony napisał/a:

Mam ok. 30 wpisów do dokończenia. Jak nie mam pomysłu na coś nowego, to dokańczam któryś z tych.


Zazdroszczę, możesz spać spokojnie!

Ponieważ mój plan minimum obejmuje jeden post w tygodniu staram się mieć zawsze w zanadrzu zapisany jakiś post czy dwa na gorsze czasy (gorsze czasy = brak pomysłu, brak czasu lub kac). Jak dużo się dzieje, to piszę kilka rzeczy na raz i potem wszystkie posty czekają na swoją kolej, a ja przez kilka tygodni śpię spokojnie. Lubię te tygodnie :)
 
  podziel si� tym postem na:
fluffy 
WordPress.Klub

Wiek: 39
Dołączyła: 31 Paź 2014
Posty: 12

Wysłany: 2014-11-11, 21:44   

Zabieram się do napisania kilku tekstów na zapas, ale...póki co tylko sie zabieram. I piszę na bieżąco.
______________________________________________________
Charakterna.pl Blog o rozwoju osobistym, motywacji i coachingu
 
  podziel si� tym postem na:
vet 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Paź 2014
Posty: 68
Miasto: Lublin

Wysłany: 2014-11-12, 15:25   

Po przejrzeniu tego wątku wzięłam się do galopu i już na blogspocie w wersjach roboczych wisi lista tematów, które chcę zrealizować, szkielet jednego wpisu, a zalążek drugiego znajduje się w zeszycie.
Mobilizujecie muszę przyznać.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz