Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Kubutek 
Blogger.Klub

Wiek: 31
Dołączył/a: 21 Sty 2016
Posty: 16
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2016-01-31, 19:04   

Zdarza się, że mam coś w zapasie na kilka dni, ale zdarza się, że tematyka jaką się zajmuje spowalnia proces częstych aktualizacji. Staram się mieć 2,3 posty "na w razie czego", ale jestem do siebie za bardzo krytyczny i wiecznie je edytuję.
______________________________________________________
http://amatorekranu.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Intro1 
Blogger.Klub


Dołączyła: 03 Lut 2016
Posty: 65
Miasto: Polska

Wysłany: 2016-02-04, 00:34   

Dziwne pytanie. Ja zawsze wymyślam posty impulsywnie, nie posiadam planu na najbliższe kilkanaście wpisów. Coś mi świta, to wtedy o tym piszę, a jak chwilowo nie mam weny, no to nie piszę. Nie umiałabym chyba aż tak "konkretnie" blogować. :)
______________________________________________________
http://w--sieci.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
bulebulerka
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-16, 16:00   

Staram się pisać na bieżąco, ale zapisuję wszystkie pomysły na przyszłe posty.
 
  podziel si� tym postem na:
HitFan 
Blogger.Klub


Imię: Damian
Wiek: 28
Dołączył/a: 26 Lut 2016
Posty: 61
Miasto: Bytom

Wysłany: 2016-03-15, 16:24   

Ja bloga prowadzę w miarę na bieżąco z kolekcją, tzn. jak kupuje/dostaje, to zaczynam powoli brać się za znalezienie i potwierdzenie informacji. Potem czekam na ładną pogodę, żeby zdjęcia porobić. Później zostaje czekać na wenę, żeby wszystko poskładać w całość. Nie piszę postów na zapas :)
 
  podziel si� tym postem na:
AntyPedagog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 15 Mar 2016
Posty: 19

Wysłany: 2016-03-19, 18:01   

Na razie zapisuję tylko tematy/zakres jakiegoś wpisu, który przyjdzie mi do głowy w trakcie dnia - mam ich ok 20-25. Jednak gotowych wpisów nie posiadam, piszę pod wpływem chwili, impulsu i w taki sposób tworzę - myślę,że na razie to wystarczy.
 
  podziel si� tym postem na:
Wajszelek 
Blogger.Klub


Imię: Weronika
Wiek: 28
Dołączyła: 29 Mar 2016
Posty: 20
Miasto: Kraków

Wysłany: 2016-03-29, 23:55   

Mam zapisaną całą listę tematów, które chcę wykorzystać, ale zazwyczaj piszę na bieżąco. Może dlatego, że dopiero się rozkręcam. W wolnym czasie marzy mi się napisanie kilku porządnych postów i zaplanowanie ich.
 
  podziel si� tym postem na:
kobietachaos 
Youtuber


Imię: Patrycja
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 54
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-05-13, 15:22   

Nigdy nie robiłam "zapasów" tekstów, jednak niedawno zaczęłam, żeby zobaczyć jak to się sprawdzi. Opinie mam mieszaną. Wydaje mi się, że lepiej sprawdza się pisanie na bieżąco, ewentualnie napisanie dodatkowego tekstu z zaplanowaniem na kolejny dzień. Pisanie na bieżąco lepiej nas kształci, pobudza wyobraźnie i tego "nie zapominamy", niż zaplanowanie postów na tydzień i napisanie ich w jeden dzień.
______________________________________________________
Pokolenie Fit- blog promujący zdrowy, aktywny tryb życia. Znajdziesz tam wszystko co trzeba wiedzieć o byciu FIT!

Kobieta Chaos - blog o organizacji, relacji międzyludzkich poruszający tematy tabu i pozytywną stronę życia.
 
  podziel si� tym postem na:
marzeniebiegacza 

Imię: Adrian
Wiek: 35
Dołączył/a: 02 Cze 2016
Posty: 16
Miasto: Oborniki Wielkopolskie

Wysłany: 2016-06-02, 18:19   

U mnie to różnie bywa. Często mam w głowie dużo różnych pomysłów ale głównie skupiam się na praktyce i życiu realnym. Blog jest tylko dopełnieniem tego co robię...
 
  podziel si� tym postem na:
Kac Killer 
Blogger.Klub


Wiek: 30
Dołączył/a: 02 Maj 2016
Posty: 31
Miasto: Tarnów

Wysłany: 2016-06-05, 11:26   

U mnie jest tak, że w głowie mam masę pomysłów, które znikają jak siadam do pisania, więc ostatnio zacząłem zapisywać zajawki w notatniku. Teraz mam chyba dwa tematy tak rozpisane, ale piszę zazwyczaj w tym samym dniu, w którym publikuję. Czasem, jeśli najdzie mnie jakiś dobry pomysł to jestem w stanie napisać od razu drugą notkę i przygotować sobie wszystko do publikacji na kilka dni przed.
 
  podziel si� tym postem na:
Po pierwsze Marcin 
WordPress.Klub


Imię: Marcin
Wiek: 32
Dołączył/a: 16 Cze 2016
Posty: 28
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-06-17, 11:00   

Zazwyczaj piszę na bieżąco, ale kluczowe jest zapisywanie pomysłów. Jak jestem na komputerze to mam plik w notatniku, a jak jestem gdziekolwiek - w telefonie. Pomysłów, fajnych zbitek słownych lub tytułów do wykorzystania mam z kilkadziesiąt. Choć zwykle gdy siadam do pisania większość mi się już tak nie podoba jak w pierwszej chwili. Ale leżą i czekają na lepsze czasy lub ujęcie w lepszej formie.
 
  podziel si� tym postem na:
sztampowyblog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 17

Wysłany: 2016-06-18, 23:22   

To zależy. Gdy robię zdjęcia staram się je robić na zapas i mieć je przygotowane na kilka postów, jednak gdy już zabieram się za dodanie posta, zawsze piszę tekst przed samym dodaniem. Nigdy nie piszę na zapas, bo jednego dnia mam więcej pomysłów, innego mniej.
______________________________________________________
lady-aria.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Crossover 
Blogger.Klub


Imię: Agata
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 30
Miasto: Dolny Śląsk

Wysłany: 2016-07-03, 18:54   

Z racji tego, że na jednym z blogów są to opowiadania, więc zawsze są one tworzone na kilka rozdziałów i wtedy rzeczywiście różnie to wygląda, jedne mają materiał na rok, inne na kilka miesięcy, jeszcze inne są oddzielną historią bez kontynuacji i one są tworzone "z dnia na dzień" bez planowania.
______________________________________________________

Zapraszam Cię serdecznie do:
Opowiadania o Arrow
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz