Blogerzy wszystkich platform, 艂膮czcie si臋!

Dyskusje Bloger贸w, Fotobloger贸w i Vloger贸w, fora blogowe, graficzne, og贸lnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::

kt贸ry z system贸w komentarzy jest najkorzystniejszy?
wbudowany (systemowy wordpress / blogspot itp.)
41%
 41%  [ 29 ]
disqus
48%
 48%  [ 34 ]
facebook
1%
 1%  [ 1 ]
google plus
5%
 5%  [ 4 ]
inny
0%
 0%  [ 0 ]
nie ma znaczenia / oboj臋tne
2%
 2%  [ 2 ]
G艂osowa膰: 70
Wszystkich G艂os贸w: 70

Autor Wiadomo艣膰
fojcikdaniel 
Blogger.Klub

Imi: Daniel
Pom贸g艂: 1 raz
Do艂膮czy艂/a: 17 Sie 2015
Miasto: Gliwice

Wys艂any: 2015-10-04, 00:50   

Og贸lnie poza problemem disqus'a z synchronizacj膮 z bloggerem to chyba najwygodniejszy spos贸b na komentowanie :)

podziel si tym postem na:

Utw贸rz darmowe konto na forum --- Zaloguj si臋 --- Polub Blogowicza na FB!
Do艂膮cz do grupy Blogger贸w na FB

Fit na obcasach 
WordPress.Klub

Do艂膮czy艂a: 07 Pa藕 2015

Wys艂any: 2015-10-07, 21:55   

Mam Disqus i dzi臋ki panelowi moderacji praca z tym systemem komentarzy jest bardzo przyjemna :) co wi臋cej, to chyba najpopularniejsza opcja dzisiaj, bo na wielu blogach spotykam si臋 w艂a艣nie z ni膮. U siebie nie narzekam, cho膰 nie mog臋 m贸wi膰 o nie wiadomo jakiej liczbie komentarzy, gdy偶 dopiero niedawno wystartowa艂am :)

novia 
WordPress.Klub

Do艂膮czy艂a: 15 Lis 2015

Wys艂any: 2015-11-16, 12:30   

Ja mam wbudowany system wordpressa, ale korzystam z disqusa na blogach, kt贸re komentuj臋. Z punktu widzenia czytelnika podoba mi si臋, powiadomienia s膮 super. Jestem ciekawa czy nadal b臋d臋 taka zadowolona po d艂u偶szym czasie.

Seluna 
Blogger.Klub

Imi: Maja G艂贸wczewska
Do艂膮czy艂a: 06 Sty 2016

Wys艂any: 2016-01-29, 18:03   

Osobi艣cie mam domy艣lny bloggera, ale my艣l臋 nad disqusem. Na innych blogach to w艂a艣nie z niego najch臋tniej korzystam. Za to nie cierpi臋 facebookowych system贸w. Nie lubi臋, gdy kto艣 spoza grona znajomych ma dost臋p do mojego konta

Intro1 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂a: 03 Lut 2016
Miasto: Polska

Wys艂any: 2016-02-04, 16:03   

Ja korzystam ze wszystkich, i tak jest dobrze. Ka偶dy ma swoje zalety, z wyj膮tkiem komentarzy G+ na blogu, bo wtedy komentowa膰 mog膮 tylko profile G+, wi臋c to zaw臋偶a kr膮g komentator贸w.

wendigo 

Pom贸g艂: 4 razy
Do艂膮czy艂/a: 18 Lis 2012

Wys艂any: 2016-02-10, 09:02   

Tak si臋 zastanawiam czy da艂oby si臋 Disqusa zainstalowa膰 na mylogu... ale raczej z ciekawo艣ci si臋 zastanawiam, bo przeczytawszy ten temat raczej i tak bym si臋 na to nie zdecydowa艂 :)

Jako komentuj膮cy najbardziej lubi臋 w艂a艣nie Disqusa z powodu powiadomie艅 na ka偶dej stronie z Disqusem (nie musz臋 nigdzie specjalnie wchodzi膰, 偶adnych maili sprawdza膰 itp., a jak kto艣 mi na komentarz odpowie, to i tak si臋 o tym dowiem).
Tego facebookowego systemu to chyba nawet nie widzia艂em, na ca艂e szcz臋艣cie nie ma go na 偶adnym z blog贸w, kt贸re czytam, bo jako bloger jestem anonimowy (no powiedzmy ;) ) i nie zamierzam nigdy w 偶yciu 艂膮czy膰 blogosfery z imieniem i nazwiskiem :) Bloga, na kt贸rym by艂aby opcja komentarzy tylko z konta FB, nie skomentowa艂bym.

AgariPizmo 

Do艂膮czy艂/a: 07 Sty 2017
Miasto: Gda艅sk

Wys艂any: 2017-01-11, 21:14   

ja lubi臋 disqus mi臋dzy innymi dlatego, ze gdy komentujesz co艣 u innych os贸b korzystaj膮cych z tego systemu zawsze dostaniesz powiadomienie o odp oraz przez 1 klikni臋cie te osoby mog膮 wej艣膰 na Twojego bloga.

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team

Zaproszone osoby: 84
Imi: Arkadiusz Narowski
Pom贸g艂: 816 razy
Do艂膮czy艂/a: 01 Sty 2006
Miasto: Wroc艂aw

Wys艂any: 2017-01-11, 22:39   

AgariPizmo, 偶eby odpisa膰 lub skomentowa膰 jaki艣 wpis wcale nie trzeba wchodzi膰 na danego bloga ;) Nawet powiadomienia wysy艂aj膮 w takiej formie 偶eby wyl膮dowa膰 na ich platformie w celu odczytania. Przez to czytelnik odwiedza stron臋 bloga rzadziej, bo dyskusj臋 mo偶e prowadzi膰 ju偶 poza nim, na disqusie. No, ale co艣 za co艣.

Think before you post™ | ^_^ na ka偶dego posta znajdzie si臋 riposta™

Je偶eli nasze posty pomog艂y rozwi膮za膰 Twoje problemy mo偶esz odwdzi臋czy膰 si臋, udost臋pniaj膮c link do tego forum na swoim blogu, fanpejd偶u lub stronie!
Nie zapomnij klikn膮膰
lubi臋 to! na facebooku. :^^:

AniaW 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂a: 20 Sie 2015
Miasto: Poland, Lublin

Wys艂any: 2017-01-16, 13:43   

Mam bloga na Bloggerze i przez ponad rok korzysta艂am z komentarzy platformy. Jednak odpisywanie osobie pozostawiaj膮cej komentarz... to jak odpisywanie sobie. Nie 艂udzi艂am si臋 - os贸b, kt贸re wejd膮 na blog za dzie艅, czy dwa w celu sprawdzenia czy odpisa艂am czy nie, jest naprawd臋 garstka.
Za to Disqus pozwala na "rozmow臋" z komentuj膮cym, na pozostanie w kontakcie z tymi, na kt贸rych nam zale偶y. Bo bez czytelnika nie ma bloga.
Dlatego stawiam na Disqusa!

oscarro_11 
Blogger.Klub

Pom贸g艂: 4 razy
Do艂膮czy艂/a: 05 Kwi 2017

Wys艂any: 2017-04-06, 09:52   

Ja najbardziej lubi臋 system wbudowany, chocia偶 oczywi艣cie dostrzegam jego wady.

Jednak wszystkie inne nie odpowiadaj膮 mi du偶o bardziej. :P

Niewiele os贸b u偶ywa Google +, nie wszyscy maj膮 te偶 fb, wi臋c cz臋艣膰 os贸b od razu skre艣lamy. Nie wszyscy chc膮 te偶 komentowa膰 pod swoim imieniem i nazwiskiem, czemu wcale si臋 nie dziwi臋. Nie wszyscy znajomi musz膮 czyta膰 moj膮 opini臋 na niekt贸re tematy, nie ma to nic wsp贸lnego z hejtem, ale pracodawca, czy potencjalni kontrahenci nie musz膮 zna膰 moich pogl膮d贸w na pewne tematy.

Poza tym cz臋sto osoby komentuj膮ce chc膮 tak偶e zaprosi膰 na swojego bloga, nie b臋d膮c przy okazji nachalnym i nie wrzucaj膮 link贸w, sam ich profil przekieruje na witryn臋. Przy komentowaniu przez serwisy spo艂eczno艣ciowe ta opcja znika.

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo縠sz za潮cza plik體 na tym forum
Nie mo縠sz 禼i眊a za潮cznik體 na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: