Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2015-03-28, 21:46

Strona o autorze?
tak, mam
72%
 72%  [ 49 ]
nie mam, nie chcę mieć
7%
 7%  [ 5 ]
nie mam, ale planuję dodać
20%
 20%  [ 14 ]
Głosować: 68
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-09-10, 09:39   

Zrobiliśmy zakładkę o mnie niedawno - po prostu dla samych siebie. Lubię wiedzieć coś o osobie, która pisze bloga, dlatego też udostępniam takie informacje również i moim czytelnikom :)
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Ds3 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 06 Maj 2014
Posty: 18
Miasto: RBK

Wysłany: 2015-09-12, 19:50   

Na pewno informacje o osobie piszącej wpłyną dobrze na więź miedzy czytelnikami.
Ja na chwilę obecną nie posiadam takiej strony. Być może kiedyś dodam. Za to w profilu na blogerze mam kilka słów o sobie.


Pozdrawiam!
 
  podziel si� tym postem na:
CatusGeekus 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 50

Wysłany: 2015-09-13, 17:44   

Na chwilę obecną wystarcza mi krótki opis w side-barze bloga - pełni funkcję raczej humorystyczną niż rzeczywiście informacyjną. Prawdziwe zakładki "O mnie", z rozbudowanymi opisami przydają się (moim zdaniem) częściej w bardziej profesjonalnych blogach, kiedy potencjalni kontrahenci szukają informacji o autorze. No i to też zależy od tego ile informacji o sobie chcemy upubliczniać - ja należę do tych osób, które nie lubią zdradzać zbyt wielu prywatnych informacji...
 
  podziel si� tym postem na:
PaniPanda 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 25 Cze 2014
Posty: 26
Miasto: Bydgoszcz

Wysłany: 2015-09-13, 17:53   

Mam zakładkę "O mnie" w której jest informacja o moim imieniu, zainteresowaniach i zachęta do współpracy i kontaktu. Bez zdjęcia, z pikselowym avatarem odpowiadającemu mojemu wyglądowi w rzeczywistym świecie. Nie wiem co więcej mogłabym napisać, żeby nie było to przesadzone i na siłę. Widać raczej co mam w głowie i co lubię na podstawie moich postów, nie potrzeba do tego dodatkowej strony. Myślę, że nie ma co się jakoś przesadnie reklamować ani opisywać swoich życiowych historii, nie wiem kogo miałoby to interesować... Albo co czytelnicy chcieliby o mnie wiedzieć.
______________________________________________________
Xi'clu - recenzje książek o Japonii, Azji... science-fiction i fantastyki też nie zabraknie. A, no i wypocin własnych również!
 
  podziel si� tym postem na:
BloginiPL 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lis 2015
Posty: 35
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-11-25, 14:06   

Chciałabym mieć taką zakładkę ale nie wiem co mam nawet napisac :D
Zabiorę się moze teraz za to
Z racji tego, że chcę zostać jak narazie anonimowa to swojego zdjęcia nie wstawię. To jak wyglądam nie powinno interesować, ważna jest treść :)
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Fit na obcasach 
WordPress.Klub


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 83

Wysłany: 2015-11-29, 18:08   

Mam i miałam od początku zakładkę o mnie :) dla mnie wydało się to naturalne ;) ja lubię wiedzieć kim jest autor bloga, dlaczego pisze :) czym się interesuje itd. :)
______________________________________________________
Zdrowe odżywianie, kuchnia, sport, motywacja, uroda i lifestyle!
Zapraszam na http://fitnaobcasach.pl !
 
  podziel si� tym postem na:
bulebulerka
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-18, 14:27   

Strona "o mnie" jest istotna - wydaje mi się, że czytelnicy lubią wiedzieć z kim mają do czynienia.
 
  podziel si� tym postem na:
Sebastian_Czapliński 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 16 Paź 2015
Posty: 48
Miasto: Polska

Wysłany: 2016-02-18, 18:44   

Mam. :) Przy swojej "tematyce" bloga, jest to wręcz wymagane :)
______________________________________________________
http://sebastianczaplinski.pl
Dziennikarski punkt widzenia....
 
  podziel si� tym postem na:
Blue Cashmere 


Dołączyła: 12 Mar 2016
Posty: 8
Miasto: Heraklion, Crete

Wysłany: 2016-03-14, 11:28   

Zakładka "O mnie" to jedna z pierwszych rzeczy, jakie sprawdzam jeśli dopiero co trafiłam na dana stronę. Nie po to, aby pod tym katem oceniać cały blog, ale lubię wiedzieć kim jest osoba "po drugiej stronie monitora".
Jeśli mam coś komu poradzić, to trochę drażnią mnie opisy typu "jestem taki/taka fajny, śmieszny, lubie pić herbatę, znam 5 języków, uwielbiam Brada Pitta" itp. Bardziej stawiałabym na opis dotyczący zainteresowań i motywów dla których piszecie bloga. Krótko, na temat i bez przesadnego samouwielbienia ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Meredith 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Kwi 2016
Posty: 23

Wysłany: 2016-04-10, 17:11   

Na moim blogu "o mnie" to pozycja obowiązkowa. Ja również odwiedzając inne blogi zaglądam do zakładki "o mnie". Fajnie poznać kogoś, kto prowadzi to co lubimy czytać. Nie którzy uważają, że to nie potrzebne jednak nie trzeba zaznaczać tam od razu rozmiaru stanika. Dlatego zdecydowanie jestem na tak.
 
  podziel si� tym postem na:
Elaine Blath 
Blogger.Klub


Imię: Marta
Dołączyła: 14 Paź 2014
Posty: 45
Miasto: 3miasto

Wysłany: 2016-04-19, 19:25   

U mnie funkcjonuje to póki co w formie bloggera. ale chciałabym taki normalny O mnie:)
Pewnie niedługo się pojawi na blogu:)
______________________________________________________
www.rudymspojrzeniem.pl
 
  podziel si� tym postem na:
chef88 

Wiek: 35
Dołączył/a: 28 Kwi 2016
Posty: 17

Wysłany: 2016-04-29, 09:54   

Wydaje mi się, że zakładka "o mnie" jest ważna z tego powodu, że czytajac bloga w pewnym momencie zaczynamy się zastanawiać kto to pisze. Jak czytam fajny artykuł mam w głowie takie pytanie "no prze gość, ciekawe kto to" a jak czytam jakąś żenadę to to zastanawiam sie co to za pajac - czytam zakładkę o blogerze i stamtąd dowiaduję się np. co przeszedł albo co go kieruje w czasie pisania
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz