Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2015-03-28, 21:46

Strona o autorze?
tak, mam
72%
 72%  [ 49 ]
nie mam, nie chcę mieć
7%
 7%  [ 5 ]
nie mam, ale planuję dodać
20%
 20%  [ 14 ]
Głosować: 68
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
kobietachaos 
Youtuber


Imię: Patrycja
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 54
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-05-13, 14:15   

Zakładka "o mnie" jest bardzo ważna. Czytelnicy są nie tylko ciekawi tematyki bloga, jeśli podoba im się sposób prowadzenia bloga, chcą wiedzieć jak najwięcej o autorze ;)
______________________________________________________
Pokolenie Fit- blog promujący zdrowy, aktywny tryb życia. Znajdziesz tam wszystko co trzeba wiedzieć o byciu FIT!

Kobieta Chaos - blog o organizacji, relacji międzyludzkich poruszający tematy tabu i pozytywną stronę życia.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kac Killer 
Blogger.Klub


Wiek: 30
Dołączył/a: 02 Maj 2016
Posty: 31
Miasto: Tarnów

Wysłany: 2016-05-22, 11:04   

Do napisania "o mnie" zbierałem się jakieś 2-3 miesiące. Ostatecznie zabrałem się za pisanie i w 15 minut miałem gotowy tekst, który stylistyką raczej nie odbiega od tej, której staram się trzymać na blogu.

Ponadto mam zakładkę w stylu "inni o mnie", gdzie każdy może zamieścić jakieś swoje kilka słów na temat mojego bloga ;)
 
  podziel si� tym postem na:
marzeniebiegacza 

Imię: Adrian
Wiek: 35
Dołączył/a: 02 Cze 2016
Posty: 16
Miasto: Oborniki Wielkopolskie

Wysłany: 2016-06-02, 16:58   

Myślę, że zakładka "o mnie" powinna być rozbudowywana w miarę upływu czasu. Wszystko można poprawić a każdy kolejny pomysł powinien być sukcesywnie wdrażany w życie.
 
  podziel si� tym postem na:
artoffoto 
WordPress.Klub

Wiek: 38
Dołączył/a: 21 Lip 2016
Posty: 23
Miasto: cały świat

Wysłany: 2016-10-11, 20:17   

Nie posiadam takiej zakładki na swoich blogach, ale czytając wasze opinie przekonuję się do tego.
______________________________________________________
www.artoffoto.eu - Porady fotograficzne | Fotorelacje | Wywiady | Recenzje
 
  podziel si� tym postem na:
Tfor 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył/a: 26 Mar 2014
Posty: 54
Miasto: Poznań

Wysłany: 2016-11-01, 02:31   

O ile jeszcze kilka lat temu nie były one zbyt popularne, to jednak zakładka "O mnie" w 2016 roku jest podstawą. Czytelnicy blogów coraz bardziej przyzwyczajają się do tego, że po tej drugiej stronie jest żywa osoba z krwi i kości, którą z chęcią poznają lepiej.

Dodatkowo tego typu informacje przydają się markom i agencjom, więc jeżeli ktoś myśli o komercyjnych współpracach na blogu, to polecam zadbać i o to :)
______________________________________________________
Zapraszam na swojego bloga o Azji, grach, kulturze, internecie i technologii ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wiki141 

Dołączyła: 17 Lis 2016
Posty: 8

Wysłany: 2016-12-07, 16:33   

Według mnie warto.
osoby odwiedzające twojego bloga będą mogły łatwiej się dowiedzieć o czym piszesz, a także dowiedzą się mniej więcej jaką osobą jesteś.
 
  podziel si� tym postem na:
potrax7 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 26 Lis 2016
Posty: 56
Miasto: Krakow

Wysłany: 2016-12-15, 17:35   

Oczywiście, że warto mieć "O mnie" na stronie. Nie dość, że dodatkowy site strony w google to w dodatku, czytelnicy utożsamiają się z toba i nie jest tak jak na portalach. W końcu tym różni się blog, jeden jest prowadzony przez osobę :ok: , a drugi przez korpo w której ludzie dostają po 8 zł za tekst na stronę w wordzie. :dobani:
 
  podziel si� tym postem na:
AgariPizmo 

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2017-01-19, 18:27   

ja mam stronę 'O autorze i o blogu' na której krótko się przedstawiam (jest też zdjęcie) oraz wyjaśniam dlaczego zdecydowałem się prowadzić bloga i jaki cel mi przyświeca. Zamieściłem również podziękowania dla osób, które wspierały mnie przy zakładaniu Agar i Piżmo.
 
  podziel si� tym postem na:
_linka_ 


Dołączyła: 14 Sty 2017
Posty: 29

Wysłany: 2017-01-20, 10:22   

Hmm póki co nie mam i mocno się waham czy ją zrobić. I tak swojego bloga piszę w 3 osobie więc opis o autorze również musiałby by być taki. Jeśli chodzi o zdjęcie to na pewno się nie zdecyduje. Ale faktycznie często wchodzę w te zakładkę u innych.
 
  podziel si� tym postem na:
msh 

Dołączył/a: 05 Lut 2017
Posty: 12

Wysłany: 2017-02-06, 12:01   

kobietachaos napisał/a:

Zakładka o mnie jest bardzo ważna. Czytelnicy są nie tylko ciekawi tematyki bloga, jeśli podoba im się sposób prowadzenia bloga, chcą wiedzieć jak najwięcej o autorze ;)


Zgadzam się, natomiast bardzo często autorzy blogów bawią się w bardzo przychylnych autorecenzentów, co czyta się bardzo ciężko. O mnie pisane w trzeciej osobie uważam za niepotrzebne i dziwne.
 
  podziel si� tym postem na:
_linka_ 


Dołączyła: 14 Sty 2017
Posty: 29

Wysłany: 2017-02-06, 22:52   

Ano również mam wrażenie, że wiele tego typu zakładek jest nieprzemyślanych i pisanych na siłę. A to zniechęca bardziej niż brak takiej adnotacji.
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe
[Usunięty]



Wysłany: 2017-03-02, 03:24   

Nigdy nie widziałam takiej podstrony, która by mnie faktycznie zainteresowała.
Jak wpisy mi podchodzą, to subskrybuję, ale ta strona nigdy nie wzbudziła we mnie "łaaał" - to i moja jest raczej marna. Nie wiem, jak powinna wyglądać.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz