Blogerzy wszystkich platform, 艂膮czcie si臋!

Dyskusje Bloger贸w, Fotobloger贸w i Vloger贸w, fora blogowe, graficzne, og贸lnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Przesuni臋ty przez: Htsz
2015-03-28, 21:46

Strona o autorze?
tak, mam
72%
 72%  [ 49 ]
nie mam, nie chc臋 mie膰
7%
 7%  [ 5 ]
nie mam, ale planuj臋 doda膰
20%
 20%  [ 14 ]
G艂osowa膰: 68
Wszystkich G艂os贸w: 68

Autor Wiadomo艣膰
kobietachaos 
Youtuber

Imi: Patrycja
Do艂膮czy艂a: 12 Maj 2016
Miasto: Wroc艂aw

Wys艂any: 2016-05-13, 14:15   

Zak艂adka "o mnie" jest bardzo wa偶na. Czytelnicy s膮 nie tylko ciekawi tematyki bloga, je艣li podoba im si臋 spos贸b prowadzenia bloga, chc膮 wiedzie膰 jak najwi臋cej o autorze ;)

Kobieta Chaos - blog o organizacji, relacji mi臋dzyludzkich poruszaj膮cy tematy tabu i pozytywn膮 stron臋 偶ycia.

podziel si tym postem na:

Utw贸rz darmowe konto na forum --- Zaloguj si臋 --- Polub Blogowicza na FB!
Do艂膮cz do grupy Blogger贸w na FB

Kac Killer 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂/a: 02 Maj 2016
Miasto: Tarn贸w

Wys艂any: 2016-05-22, 11:04   

Do napisania "o mnie" zbiera艂em si臋 jakie艣 2-3 miesi膮ce. Ostatecznie zabra艂em si臋 za pisanie i w 15 minut mia艂em gotowy tekst, kt贸ry stylistyk膮 raczej nie odbiega od tej, kt贸rej staram si臋 trzyma膰 na blogu.

Ponadto mam zak艂adk臋 w stylu "inni o mnie", gdzie ka偶dy mo偶e zamie艣ci膰 jakie艣 swoje kilka s艂贸w na temat mojego bloga ;)

marzeniebiegacza 

Imi: Adrian
Do艂膮czy艂/a: 02 Cze 2016
Miasto: Oborniki Wielkopolskie

Wys艂any: 2016-06-02, 16:58   

My艣l臋, 偶e zak艂adka "o mnie" powinna by膰 rozbudowywana w miar臋 up艂ywu czasu. Wszystko mo偶na poprawi膰 a ka偶dy kolejny pomys艂 powinien by膰 sukcesywnie wdra偶any w 偶ycie.

artoffoto 
WordPress.Klub

Do艂膮czy艂/a: 21 Lip 2016
Miasto: ca艂y 艣wiat

Wys艂any: 2016-10-11, 20:17   

Nie posiadam takiej zak艂adki na swoich blogach, ale czytaj膮c wasze opinie przekonuj臋 si臋 do tego.

Tfor 
WordPress.Klub

Pom贸g艂: 1 raz
Do艂膮czy艂/a: 26 Mar 2014
Miasto: Pozna艅

Wys艂any: 2016-11-01, 02:31   

O ile jeszcze kilka lat temu nie by艂y one zbyt popularne, to jednak zak艂adka "O mnie" w 2016 roku jest podstaw膮. Czytelnicy blog贸w coraz bardziej przyzwyczajaj膮 si臋 do tego, 偶e po tej drugiej stronie jest 偶ywa osoba z krwi i ko艣ci, kt贸r膮 z ch臋ci膮 poznaj膮 lepiej.

Dodatkowo tego typu informacje przydaj膮 si臋 markom i agencjom, wi臋c je偶eli kto艣 my艣li o komercyjnych wsp贸艂pracach na blogu, to polecam zadba膰 i o to :)

Wiki141 

Do艂膮czy艂a: 17 Lis 2016

Wys艂any: 2016-12-07, 16:33   

Wed艂ug mnie warto.
osoby odwiedzaj膮ce twojego bloga b臋d膮 mog艂y 艂atwiej si臋 dowiedzie膰 o czym piszesz, a tak偶e dowiedz膮 si臋 mniej wi臋cej jak膮 osob膮 jeste艣.

potrax7 

Pom贸g艂: 1 raz
Do艂膮czy艂/a: 26 Lis 2016
Miasto: Krakow

Wys艂any: 2016-12-15, 17:35   

Oczywi艣cie, 偶e warto mie膰 "O mnie" na stronie. Nie do艣膰, 偶e dodatkowy site strony w google to w dodatku, czytelnicy uto偶samiaj膮 si臋 z toba i nie jest tak jak na portalach. W ko艅cu tym r贸偶ni si臋 blog, jeden jest prowadzony przez osob臋 :ok: , a drugi przez korpo w kt贸rej ludzie dostaj膮 po 8 z艂 za tekst na stron臋 w wordzie. :dobani:

AgariPizmo 

Do艂膮czy艂/a: 07 Sty 2017
Miasto: Gda艅sk

Wys艂any: 2017-01-19, 18:27   

ja mam stron臋 'O autorze i o blogu' na kt贸rej kr贸tko si臋 przedstawiam (jest te偶 zdj臋cie) oraz wyja艣niam dlaczego zdecydowa艂em si臋 prowadzi膰 bloga i jaki cel mi przy艣wieca. Zamie艣ci艂em r贸wnie偶 podzi臋kowania dla os贸b, kt贸re wspiera艂y mnie przy zak艂adaniu Agar i Pi偶mo.

_linka_ 

Do艂膮czy艂a: 14 Sty 2017

Wys艂any: 2017-01-20, 10:22   

Hmm p贸ki co nie mam i mocno si臋 waham czy j膮 zrobi膰. I tak swojego bloga pisz臋 w 3 osobie wi臋c opis o autorze r贸wnie偶 musia艂by by by膰 taki. Je艣li chodzi o zdj臋cie to na pewno si臋 nie zdecyduje. Ale faktycznie cz臋sto wchodz臋 w te zak艂adk臋 u innych.

msh 

Do艂膮czy艂/a: 05 Lut 2017

Wys艂any: 2017-02-06, 12:01   

kobietachaos napisa艂/a:

Zak艂adka o mnie jest bardzo wa偶na. Czytelnicy s膮 nie tylko ciekawi tematyki bloga, je艣li podoba im si臋 spos贸b prowadzenia bloga, chc膮 wiedzie膰 jak najwi臋cej o autorze ;)

Zgadzam si臋, natomiast bardzo cz臋sto autorzy blog贸w bawi膮 si臋 w bardzo przychylnych autorecenzent贸w, co czyta si臋 bardzo ci臋偶ko. O mnie pisane w trzeciej osobie uwa偶am za niepotrzebne i dziwne.

_linka_ 

Do艂膮czy艂a: 14 Sty 2017

Wys艂any: 2017-02-06, 22:52   

Ano r贸wnie偶 mam wra偶enie, 偶e wiele tego typu zak艂adek jest nieprzemy艣lanych i pisanych na si艂臋. A to zniech臋ca bardziej ni偶 brak takiej adnotacji.

anonimowe
[Usuni臋ty]

Wys艂any: 2017-03-02, 03:24   

Nigdy nie widzia艂am takiej podstrony, kt贸ra by mnie faktycznie zainteresowa艂a.
Jak wpisy mi podchodz膮, to subskrybuj臋, ale ta strona nigdy nie wzbudzi艂a we mnie "艂aaa艂" - to i moja jest raczej marna. Nie wiem, jak powinna wygl膮da膰.

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo縠sz za潮cza plik體 na tym forum
Nie mo縠sz 禼i眊a za潮cznik體 na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: