Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-18, 19:40   

Ja mam do najbliższego kina 60km więc bywam baaaardzo rzadko max 2-3razy w roku jeżeli jestem w związku, jeżeli nie to nie bywam wcale.

ostatnio byłam na skyfallu w listopadzie bodajże, a wcześniej chyba na Mrocznych Cieniach. Także szaaaauuu ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 35
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-12-18, 20:23   

I jak te Mroczne Cienie bo słyszałem różne opinie...niby Johnny Depp gra, ale czy film jest epicki?
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-18, 21:47   

hmn... ja jestem kiepskim opiniotwórcą ponieważ nie lubie komedii, to raz... dwa, kompletnie nie rozumiem fenomenu Deppa, trzy nie lubie seksu ani seksopochodnych scen w filmach, a te tam były (moze niezbyt duzo, niezbyt wulgarnie ale i tak film jest skreslony). Ale chyba towarzysz byl zadowolony i cala sala kinowa (prócz mnie) również, wiec chyba mozna obejrzeć i samemu sobie wyrobić zdanie :)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 35
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-12-19, 14:30   

To chyba się pokuszę bo od czasu do czasu lubię sobie zobaczyć odprężającą komedię. Nie rozumiesz fenomenu Deppa? Oj dziewczyno...to szkoda. Wystarczy nawet obejrzeć film ,,Piraci z Karaibów" czy ,,Sekretne okno" i wszystko stanie się łatwiejsze do zrozumienia :)
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-19, 15:42   

StudioSekret napisał/a:

,,Piraci z Karaibów

nie oglądałam ani jednej częsci, tak samo jak gwiezdnych wojen, wladcy pierscieni, misia, samych swoich i innych so hot pozycji kinowych których wiem, że nigdy nie obejrzę "bo nie lubie byc zwyczajna"
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-12-19, 17:10   

Alabastrova napisał/a:

nigdy nie obejrzę bo nie lubie byc zwyczajna
Dziwne pojęcie zwyczajności. Jak obejrzałem z 5 razy Forresta Gumpa i pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę, jak byłem w kinie na Incepcji (podobało mi się) czy też widziałem Jestem Bogiem (limitless, bardzo fajny) to znaczy, że jestem zwyczajny? Misia też widziałem parę razy, mimo, że to czasy naszych rodziców to da się pojąć ten humor i przy okazji zaobserwować paradoksy tamtych lat. Gwiezdne wojny czy władca pierścieni są dla mnie za długie i nudziły mnie prędko, ale widziałem GW na tyle dużo fragmentów, że chętnie połykam wszelkie parodie i kumam o co chodzi, np. ostatnio w Family Guy.

W zwykłym kinie nadal nie byłem, sam lubię chodzić tylko na specyficzne filmy (typu Anioły i Demony) a tak to nie ma z kim/okazji.

Jeżeli chodzi o kino domowe to:

Rikszarz (Amal, 2007) - bardzo fajna opowieść o biednym riksiarzu, który próbuje godnie zarobić na życie i bezpiecznie dowozi klientów do celu. Pewnego razu spotyka na drodze niewygodnego klienta jednak radzi sobie z nim całkiem nieźle czym ten jest zaskoczony. Klient był tym zaskoczony a przy okazji okazuje się, że jest milionerem.

Elitarni (Tropa de Elite, 2008) - o grupie elitarnych komandosów. Brazylia, slumsy, skorumpowana policja, walka z gangami narkotykowymi.

Tydzień z życia mężczyzny, polski 1999 - Jerzy Stuhr - Prokurator, na co dzień nie zna litości podczas rozpraw sądowych - nagle sam musi stawić czoła podobnym problemom co ludzie, dla których domagał się surowych wyroków.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 35
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-12-20, 09:27   

Alabastrova, szczerze to trochę nie rozumiem Twojego podejścia. Film to tylko film. Wszystko jest dla ludzi i każdy ma prawo oglądać to na co ma ochotę. To że np. Kowalski z Jasiem ostatnio oglądali ,,Piratów z Karaibów", ma świadczyć o tym, że jak obejrzę też ten film to będę zwyczajny?

Wiele naprawdę bardzo dobrych produkcji możesz przeoczyć przez swoje podejście. Nie chcę Cię namawiać do tego abyś się przełamała, ale naprawdę warto
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-12-20, 09:50   

StudioSekret napisał/a:

Wiele naprawdę bardzo dobrych produkcji możesz przeoczyć przez swoje podejście.


nie jestem kinomaniakiem ani muzykoholikiem. nie przepadam za filmem czy muzyk.ą. tej to juz nie slucham praktycznie wcale. tylko w faie najgorszej depresji zeby sie dobic do śmierci.

StudioSekret napisał/a:

To że np. Kowalski z Jasiem ostatnio oglądali ,,Piratów z Karaibów, ma świadczyć o tym, że jak obejrzę też ten film to będę zwyczajny?

jak 99% ludzi ma kisiel w gaciach jak mowi o jakims filmie to ja na niego nie pójde. BO NIE. dla zasady.
jestem taka a nie inna. nie wasz problem :)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Tova 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Gru 2012
Posty: 61

Wysłany: 2013-01-13, 23:02   

Zmierzch najnowszą część. Z ciekawości. Na tle innych części nie wypada najgorzej. Cały czas się coś dzieje.
 
  podziel si� tym postem na:
Yep 
Blogger.Klub

Imię: Damian
Dołączył/a: 14 Sty 2013
Posty: 50

Wysłany: 2013-01-14, 13:43   

Ostatnim filmem obejrzanym przeze mnie, był Django reżyserii Quentina Tarantino. Mi osobiście film bardzo się spodobał, mimo że raczej nie jestem fanem westernów. To pewnie dzięki naprawdę dobrej grze DiCarpia i Waltza ;)
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-01-14, 17:02   

God Bless America - olbrzymi przerost treści nad formą.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
inatena 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 61
Miasto: Chełm

Wysłany: 2013-01-14, 21:10   

Ja ostatnio oglądałam August Rush, masakra, mega niesamowity :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz