Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
moron 
Administrator
Forum God


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 714
Miasto: litwini wracali?

Wysłany: 2006-10-17, 00:11   

ehhh
po raz n-ty dzien swira :)
______________________________________________________
jestem moron i uzywam painta :wstyd:
a ty
?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-10-17, 06:46   

Georgiana napisał/a:

Frozen, slyszalam o tym filmie. Kolezanka mowila ze byl niezwykle wzruszajacy, prawda li to ?

Prawda, prawda :) No i co najwiazniejsze - konczy sie szczesliwie :D
Nie lubie filmow, ktore nie konacza sie happy endem :zdziwko:
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-10-17, 15:51   

kilka dni temu rozmawialysmy o tym na forum klasy. wyglada na to, ze happy endy znacznie poprawiaja humor. ja jakos nigdy tego w ten sposob nie odczowalam. nie czesto film jest w stanie zmienic mnie w fontanne lez... no chyba ze filmy dokumentalne mowiace o ofiarach wojennych, wypadkach, maltretowanych dzieciach lub zwierzetach. ale zwykle wzbudzaja raczej we mnie nienawisc do sprawcow tych wszystkich okrucienstw.

wczoraj ogladalam spidermana ( i Htsz tez :P ) film daje rade. O ile dobrze pamietam to jeden z twoich ulubionych Froz, troche sie zdziwilam bo zakonczenie nie jest najweselsze.
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-10-17, 16:08   

Georgiana napisał/a:

O ile dobrze pamietam to jeden z twoich ulubionych Froz, troche sie zdziwilam bo zakonczenie nie jest najweselsze

Nieeee O_o Ogladalam obie czesci, ale kazda tylko raz. Moim ulubionym filmem jest LOTR :padam:
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-10-17, 16:17   

ja nie mam jednego ulubionego. kilka. kilkanascie. trudno sprecyzowac. do tej pory obejrzalam wiele genialnych filmow, ale mam swiadomosc ze jest ich znacznie, znacznie wiecej, dlatego wciaz szukam.
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-10-17, 16:18   

a ja przypomnę, że temat jest o kinie, ale takim z biletami a nie domowym :>

ktoś podpowie na co warto teraz iść ? ale chodzi o wypowiedź osoby, która oglądnęła to co poleca :] - dawno nie byłem w kinie, więc przydałoby się złapać troche kulturalnego życia.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-10-17, 16:41   

Htsz napisał/a:

ale takim z biletami a nie domowym

Nie mam czasu do kina chodzic, wiec sciagam te filmy (nowe) co mnie interesuja, ale podejrzewam, ze ten film ktory opisalam gdzies w jakims kinie zlapiesz :P
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-11-03, 14:28   

ja ostatnio ogladalem A walk to remember genialny film :ok:

A co do kina to w środe ide z klasa na Papież, ktory pozostał człowiekiem. Osobiscie wolabym isc na Statyści ale Pani tak zdecydowala.
 
  podziel si� tym postem na:
bajaderka
[Usunięty]



Wysłany: 2006-11-04, 15:12   

A ja byłam wczoraj na komedii romantycznej "Zostańmy przyjaciółmi" (premiera). Powiem wam, że film taki sobie był. Znaczy typowa amerykańska fabuła- z happy endem, a pozatym taki monotonny troszku:)
chociaz moze moja opinia wynika z tego, ze bylam troche zmeczona, ale mniejsza o to.
 
  podziel si� tym postem na:
bober 


Wiek: 32
Dołączyła: 24 Mar 2006
Posty: 30
Miasto: Toruń

Wysłany: 2006-11-04, 23:55   

"Chocolat", nawet fajny film. Trochę mi się skojarzył z Footloose, tylko że zamiast muzyki wystąpiła tu czekolada i Wielki Post ;d

A obejrzałam ze względu na J. Deppa ;]
 
  podziel si� tym postem na:
Tymbarkens
[Usunięty]



Wysłany: 2007-04-18, 21:27   

Frozen Lust napisał/a:

The Shining z Jackiem Nicholsonem. Akcja rozgrywa sie w nawiedzonym hotelu, gdzies w gorach. Nicholson jako ojciec rodziny przyjezdza ze swoja zona i malym synkiem, ktory ma paranormalne zdolnosci do tego hotelu, jako opiekun na czas poza sezonem.
Okazuje sie, ze w hotelu zostala popelniona zbrodnia - inny facet zabil swoja zone i corki blizniaczki. No i tym razem agresja sie rodzi w glowie glownego bohatera.

Poza tym warto wiedziec - rezyserem jest Stanley Kubrick, a ksiazke na ktorej podstawie nakrecono ten film, napisal Stephen King. Polecam jak ktos lubi oldschoolowe horrory ;)

Podobno między Kubrickiem a Kingiem wybuchła wielka kłótnia z powodu tego filmu. Nie wiem, czy fani Kinga docenią dzieło Kubricka, które dla mnie jest genialne, tak samo jak "A Clockwork Orange", oraz "A Space Odyssey" tego samego reżysera. Obok filmów Burtona nie można również przejść obojętnie. "beetlejuice", "Edward Scissorhands" i inne są jednymi z moich ulubionych filmów.
A ostatnio w kinie byłam na "El Laberinto del Fauno", filmie produkcji hiszpańsko-meksykańskiej, który jest dwupłaszczyznowy i wywarł na mnie ogromnie pozytywne wrażenie. Polecam.
 
  podziel si� tym postem na:
Malinka
[Usunięty]



Wysłany: 2007-07-01, 21:07   

Hmm ja ostatnio oglądalam w kinie ``Piraci z Karaibów: Na krańcu świata`` :D
Świetny film. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz