Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Mathog 

Dołączył/a: 11 Paź 2008
Posty: 4

Wysłany: 2008-10-11, 16:49   

TIBIA to wogole zal.pl nawet dzwieku nie ma :zdegustowany: lol a gdyby byl to tez jakis badziew :zdegustowany: metin 2 , guild wars czy jakos tak to przynajmniej jakies spox gry :zdegustowany: sory za bledy ale nie chce mi sie tak pisac :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-11, 16:53   

GW jest tak samo dla noobkow jak Tibia, a ''zal.pl'' byl modny, ale rok temu.

moar smiles, moar, smiles is powah!
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-10-11, 17:05   

m@tarci napisał/a:

GW
GW jest akurat dobre.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-10-19, 07:52   

No, przyznam rację panu wyżej - GW jest dobre :P
 
  podziel si� tym postem na:
Alienmaster 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 11 Mar 2011
Posty: 66

Wysłany: 2011-03-28, 09:35   

Grałem w Tibię...
Prawie przez dwa lata :szok:
Cieszę się, że już nie gram bo straszny zjadacz czasu...
Potrafi wciągnąć na naprawdę długo!
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
mascarpone 

Imię: Karina
Wiek: 36
Dołączyła: 25 Lis 2011
Posty: 10
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2011-11-30, 15:10   

To nie chodzi o tę grę konkretnie, ani ogólnie o gry online, które czasem mogą być mega brutalne, tylko o słabą psychikę tych ludzi, którzy nie potrafią odróżnić gry od rzeczywistości. To tak jakby po przeczytaniukryminałów Agathy Christie powiedzieć, że jej książki zabijaja, bo jakiś freak postanowił odzwierciedlić zawarte w książce morderstwa....nie popadajmy w paranoję.
 
  podziel si� tym postem na:
Ox 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 17 Kwi 2012
Posty: 27

Wysłany: 2012-05-11, 20:23   

Hmm Tibia. Sama gra nie jest zła. Jest wręcz bardzo wciągająca, mimo swej prostoty.

Jej problemem jest społeczność, będąca bandą prymitywnych szympansów, bez wykształconego kręgosłupa moralnego, co spowodowane jest albo wiekiem, albo brakiem potrzeby posiadania takowego. Zastanawiałem się kiedyś dlaczego właśnie ta gra przyciąga najgorszy szlam userowy. Być może odpowiadają za to bardzo niskie wymagania sprzętowe gry i jej darmowość a co za tym idzie - mają do niej swobodny dostęp niziny społeczne.

Weźmy taką EVE Online - gracze totalnie inni, w większości dorośli ludzie na poziomie. Ale EVE to gra bardzo skomplikowana, z bardzo wysokimi wymaganiami sprzętowymi i pełno-płatna. Coś w tym jest.
 
  podziel si� tym postem na:
Cigano 
Blogger.Klub

Imię: Amadeurz
Wiek: 41
Dołączył/a: 03 Cze 2012
Posty: 27
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-06-03, 21:30   

Tibia to tak zwany "zabijacz czasu" nie masz co robić pograj w tibie, a przechodząc do rzeczy grałem kilkanaście lat temu, ale przestałem bo nie warto marnować swojego cennego czasu ani życia.
 
  podziel si� tym postem na:
Rutek 
Blogger.Klub

Wiek: 28
Dołączył/a: 29 Cze 2012
Posty: 8

Wysłany: 2012-07-02, 14:27   

Tak zgodzę się z wami, mój kolega grał w "Tibię", na szczęście już nie gra, próbował mnie w to wciągnąć, nie dałem się i nawet dobrze, przy kompie przy tibij potrafił siedzieć 24/7 ;/ Nie szło go nigdzie wyciągnąć na dwór, ledwie wstał już do kompa... przez to 2 lata szkołę powtarzał...
 
  podziel si� tym postem na:
7lukasz7 
Blogger.Klub


Imię: Łukasz
Wiek: 27
Dołączył/a: 15 Lip 2012
Posty: 25
Miasto: Opole

Wysłany: 2012-07-15, 15:15   

nigdy nie widziałem, co jest fajnego w tibi. Grafika beznadziejna, scenariusz gry też. Nigdy nie zrozumiem fenomenu tej gry.
 
  podziel si� tym postem na:
Yep 
Blogger.Klub

Imię: Damian
Dołączył/a: 14 Sty 2013
Posty: 50

Wysłany: 2013-02-25, 19:00   

Tibia - gra z grafiką 1,5D, o niskiej grywalności oraz rewelacyjną muzyką (bo jej nie ma;)
 
  podziel si� tym postem na:
Lis Zwiadowca 


Dołączył/a: 16 Lut 2013
Posty: 41
Miasto: Wojnewidział

Wysłany: 2013-02-26, 00:23   

Nie wiem jak Tibia, ale wiem (z tego co widziałem po znajomych), że mmorpg potrafi nadszarpnąć zdrowia. Mój znajomy przez całe dnie i noce grywał w Lineage, utrzymując swój organizm niemal tylko na coli, przez co zaliczył kilka omdleń na swoich kursach tańca i nie tylko. Można się śmiać, wszystko dla ludzi, ale ciało mamy tylko jedno i supermocarzami nie jesteśmy. Wszystko ma swój wpływ na nasze zdrowie, choćby nie wiem jak kuriozalne wydawało by się.

Mnie osobiście takie gry nie bawią, wręcz nudzą. W rpg zdecydowanie stawiam na "single player". Stawiam na rozbudowaną fabułę, przygodę i klimat. Pomijając z szacunkiem te czy inne serwy, które na takie rzeczy w mmorpg stawiają, jeszcze żadna tego typu gra mi tego nie zaoferowała. Wyjątkiem może są tylko mudy, jak barsawia.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz