Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-16, 02:36
Autor Wiadomość
en-songe
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-16, 19:21   

Witam wszystkich. ;)

Jak Frozen napisała, jej szablon nie miał możliwości ujrzeć światła dziennego, ale jest ich więcej. Mam nadzieję, że wkrótce będą na stronie. ;)
Takie szablony o tematyce "pod publikę" to dla mnie też jest trudna sprawa...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-03-16, 20:39   

Mialam juz jeden projekt z w/w zespolem. W weekend postam sie go dopracowac. Bedzie to moj pierwszy szablon ktory zrobie podpisujac sie adresem strony blogowicz.info.

Nawiazujac do tego o czym pisala Izadora, ja robie cos co spodoba sie nie tylko mnie, a przyspozy mi frajde - obcowanie z grafika to czysta przyjemnosc, a obrazki skladowe nie maja najwiekszej wagi, tylko moj wklad w prace.

A bedac przy umiejetnosciach - podobaja mi sie szablony ubierz.sie bo sa proste. Jednak nieswoja grafika + cudze brushe to cios dla mojej ambicji :)
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-03-16, 20:52   

dobrze, że rozmowa się rozkręca, ludzie jak tu poczytaj± dowiedz± sie o czyms co jeszcze nie jest oficjalne :P no ale co tam ;)

najwazniejsze abysmy uczyli się także wzajemnie od siebie i słuchali uwag, czy się potem z nimi zgodzimy to inna sprawa :P

ja w ubierzsie nie lubie ich cietego i zbyt pewnego języke, wcale tak rewolucyjni nie sa, wystarczy poogladac strony za granica ;)

no ale wracajmy do tematu.

ja dobrze wiem, iz sporo jest u nas tych starszych szablonow, nieoniecznie super, ale od pewnego czasu np. Natalia dodaje ladne i brzydko byloby tego nie zauważyć
zwrotu 'pod publike' to nie mozna traktowac dosadnie, bo wkoncu nie tylko dla siebie to robimy ale dla tych, ktorzy odwiedzaja strone, co z tego ze layouty beda dopieszczone jesli nikt ich nie wstawi na bloga ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-03-16, 21:03   

Dyskusja o ich szablonach i charakterku to dwię różne sprawy, no ale... :P
Nie podoba mi sie ich tupet (zawsze chciałam to wykrzyczeć na jakimś forum). Nie są do końca uprzejmi dla swoich userów, robią szablony na zamówienie za kase używając do ich produkcji (robia to masowo, więc ośmielam sie mówić o hurcie) nie swoich grafik i brushy - ciekawe czy swoim surowco-dawcom odpalają kase... śmiem wątpić, tak samo jak w to czy na tego typu biznes z wykorzystaniem czyjejs pracy maja pozwolenia... zenada.

htsz napisał/a:

najwazniejsze abyśmy uczyli się także wzajemnie od siebie i słuchali uwag, czy się potem z nimi zgodzimy to inna sprawa :P

W pełni popieram. Pozatym jeśli ktoś sugeruje jak coś poprawić/zrobić lepiej, to nie dlatego bo chce się przyczepić i żywcem zjeść, ale żeby podnieść poziom szablonów. Możemy korzystać z dobrego serwera i dostaliśmy reklame dla naszych 'dzieł', nie zaczynamy od zera i mamy szanse to wykorzystac. Jeżeli nasze prace podwyzsza standardy, to bezapelacyjnie rzucimy konkurencje na kolana.
Jtsm : w kupie siła :D Are you with me babies :D :D:D???
 
  podziel si� tym postem na:
en-songe
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-16, 21:05   

Tak, Htsz masz rację. Ale ja zawsze staram się najbardziej jak mogę, żeby nie wpadać w skrajności. Czyli nie robię czegoś, co wiem że będzie podobało się tylko i wyłącznie mnie, ale i nie zrobię grafiki, na której będzie miało być coś, czego jestem największym na świecie przeciwnikiem. ;)

Co do tego słuchania uwag, to ja przeważnie biorę do siebie. :P
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-03-16, 21:07   

Blogowicze nie patrza na dopracowanie szablonu tylko na to czy im sie obrazek podoba czy nie i to jest blad dlatego trzeba to zmienic. Jak nie beda chcieli brac tych dopracowanych, to nic innego nei dostana az beda musieli sie przyzwyczaic. Trzeba podniesc standardy polskiego rynku. :zdegustowany:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-03-16, 21:07   

Zauwazylismy najnowsze szablony i rzeczywiscie sa swietne ;) , ale - wiekszosc, niestety, nie jest zbyt dobra. Poza tym sadze, ze jako najwiekszy serwis z szablonami, to by bedziemy tworzyc pewien trend, ktory moze jakos ukreatywni ta Polska rzeczywistosc (przynajmniej na tym polu)

Artur, wyjąłeś mi to z ust ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-03-16, 21:18   

można narzucać co¶ byle nie na siłe, bo jak znam ludzi to będa woleli przeniesc sie tam gdzie bedzie po ichniemu ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Oujejor 
vel. Tyski


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 16 Mar 2006
Posty: 85
Miasto: z łona

Wysłany: 2006-03-16, 21:28   

trzeba stworzyć podstronę na której będzie coś w rodzaju ankiety, lub jakiś sugestii w kwestii szablonów, blogowicze będą wpisywać frazy, bądź tudzież inne rzeczy które chcą zobaczyć na szablonie...

jest jeden mały minus - SPAM
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-03-16, 21:29   

Przerabialiśmy już to ;) ... nikt nie jest w stanie niczego nikomu narzucac. Kazdy z nas inaczej definiuje piekno i stara sie oddac jego wizje w swoich szablonach. Jednak kilka drobnych uwag nikomu nie wyrzadzi krzywdy. A czy projektant sie donich zastosuje...
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
moron 
Administrator
Forum God


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 714
Miasto: litwini wracali?

Wysłany: 2006-03-16, 21:29   

tyski, o spam sie nie martw :]
______________________________________________________
jestem moron i uzywam painta :wstyd:
a ty
?
 
  podziel si� tym postem na:
Oujejor 
vel. Tyski


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 16 Mar 2006
Posty: 85
Miasto: z łona

Wysłany: 2006-03-16, 21:40   

pasowało by coś o tym pomyśleć :)

jak pamiętam to na starym forum, w propozycjach były raczej darmowe zamówienia :D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz