Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:37

Czy kiedykolwiek kupowałeś/łaś coś w Internecie?
tak i mam zamiar kupować więcej
84%
 84%  [ 44 ]
tak i już nigdy więcej nie będę tego robić
1%
 1%  [ 1 ]
nie, ale mam zamiar coś kupić
9%
 9%  [ 5 ]
nie i nie mam zamiaru
3%
 3%  [ 2 ]
Głosować: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-11-11, 22:59   

m@tarci, no to ja nie wiem jakie Ty zakupy robisz. mi się jeszcze niespodzianki nie trafiły. dostaję towar nowy, z fakturą, gwarancją (która o dziwo działa) i jest wszystko okej.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-11-11, 23:05   

Ale nie tylko o to Amira chodzi.
Jak chce kupic np. dysk twardy, to lepiej jest mi wjesc na komputronik i poszukac sobie, porownac, poczytac opinie/komentarze i zamowic bez stresu.
Na allegro takiego czegos po prostu nie ma, zreszta wyboru tez nie bedzie za duzego, poniewaz malo sklepow zamieszcze towary na allegro, bo po co? jak maja wlasna strone? tak czy inaczej kupisz za taka sama cene i wyjdzieci na to samo.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-11-12, 15:48   

Jakoś czułbym się nie pewnie kupujac dysk twardy na allegro, lepiej zakupić w wirtualnym sklepie (sprawdzonym ; ) )
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-11-12, 17:02   

Krzysiek, wlasnie tak zrobilem i nie dzialal. :P
Jednak poradze sobie sam, bez laski, nie bede wydawal 16 zl i czekal az mi przysla laskawie nowy lub naprawia ten, czyli co by sie nie dzialo, jedynie skelpy, nigdy zadne allegra.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-11-12, 21:20   

Allegro rzeczywiście nie jest do końca pewne, ale możesz sprawdzić też komentarze użytkownika. Jeśli gość sprzedaje tylko gry, to można z komentarzy wyczytać na przykład: "Gra doszła szybko i w idealnym stanie.". Kiedy zobacze kilka takich opinii to już wiem, że facet jest raczej normalny. Pamiętam, że ktoś mi raz przesłał feralną grę, napisałem do niego, a on na własny koszt już przesłał mi dobrą grę i dorzucił jeszcze drugą inną. :P
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-11-14, 19:15   

miglu149 to po prostu miałeś szczęście...
Pamiętam jak jeszcze w gimnazjum dwójka moich kumpli, wystawiali sobie na wzajem komentarze (po fikcyjnej transakcji).
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-11-16, 11:07   

Aha, to rzeczywiście miałem szczęście :P
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-11-16, 12:50   

Dlaczego szczęście? Ja spotkałam się z podobnym przypadkiem. Kiedyś na Allegro kupiłam statyw i okazało się, że nie doszedł. Zresztą nie tylko mój ale również i innych użytkowników. Dostałam wiadomość e-mailem, że cośtam się stało podczas transportu i że niedługo odeślą mi pieniądze. I rzeczywiście tak się stało. Owszem, na Allegro jest mnóstwo oszustów, ale większość to i tak uczciwi ludzie, którzy chcą coś sprzedać.
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-11-16, 16:46   

Z jakiegoś powodu musi być tylu użytkowników i tyle transakcji :) . Miałem szczęście, ale z tym, że dostałem drugą grę gratis.
 
  podziel si� tym postem na:
Cornélia 


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 132
Miasto: Posnania / Bcn

Wysłany: 2009-01-11, 17:03   

Ankieta widzę jednogłośna :) No i ja oryginalna nie będę, również kupowałam przez internet i to duzo i mam zamiar kupowac dalej. Nie kupuję rzeczy po które wystarczy ruszyć cztery litery do sklepu za rogiem, ale raczej to co jest ciężko dostępne i czego nie mogę po prostu kupić sobie w sklepie. A były to przede wszystkim książki (przygotowujące do egzaminów, rózne przedziwaczne słowniki które mi sprowadzali na zamówienie z Hiszpanii xD, róznojęzyczne powieści itd...) i sztuczne włosy do dreadów plus inne drobiazgi użytkowe, któe zawsze docierały bez żadnych problemów. Myślę, że ubran czy butów bym nie kupiła, bo to jednak trzeba przymierzyć, no chyba, że byłoby to coś niedostepnego powszechnie.
 
  podziel si� tym postem na:
huck 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 12 Mar 2009
Posty: 6

Wysłany: 2009-03-12, 21:08   

W ankiecie oczywiście głos na pierwszą opcję. Z allegro korzystam jak kupuję jakieś drobiazgi, ale poważniejsze rzeczy, to już raczej w sklepach internetowych. Chociaż w porównaniu z moimi niektórymi znajomymi to jestem mało "wirtualny". Mam kumpla, który chyba tylko jedzenia nie kupuje przez internet, a tak to wszystko: rtv, agd, ubrania (bo po co mierzyć), płaci rachunki, no i można powiedzieć że net kupuje też przez net, bo neo zamawiał ostatnio przez stronę www. Generalnie zakupy w necie dobra rzecz, ale jakimś fanatykiem nie jestem, czasem przyjemnie jest wyjść sobie z domu na zwykłe zakupy ;)
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Krzychuu 

Dołączył/a: 16 Mar 2009
Posty: 1

Wysłany: 2009-03-16, 17:33   

Zakupy przez internet nie mają sensu ;]
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz