Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-08, 15:34   

No tak... Wszyscy chcą, żeby było jak najlepiej, ale tylko w nieistotnych kwestiach. To trochę zaburza model idealnej szkoły.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-08, 16:11   

Zzielona napisał/a:

To trochę zaburza model idealnej szkoły.

Nie do konca sie z tym zgodze, idealny modle szkoly zaburza takie cos jak, slabi uczniowie, biedni uczniowie, dzieci z patalogicznych rodzin/otoczen i niepelnosprawni, to oni psuja wszystko i nie jest to moje zdanie, lecz wielu wysoko postawionych ludzi, ktorzy sa m.in. od tego czy polepszy sie cos w tych cholernych polskich szkolach czy nie.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-08, 18:49   

Ja się w sumie cieszę, że już ukończyłam tą chorą placówkę ;) .
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-08, 19:16   

Podstawowka chora? a bylas w gimnazjum? :P

Kiedys slyszalem ze ktos wymysli tak, ze wszystkie szkoly ktore sa razem czyli pod=gim/gim=lo, zostaly podzielone tak, by nie bylo podstawowek razem z liceum w jednym budynku, tylko by bylo tam gimnazjum, to dopiero pomysl.
Raczej wydaje mi sie to az sadystaczne dac dzieci do tych oszolomow z gimnazjum, liceum juz byloby dla nich bezpieczniejsze i taki licealista raczej nie przejalby sie takim dzieciakiem z 4 czy 6 klasy.
Ale to bylo dawno i nieprawda, choc pomysl powalajacy, jak wszystkie inne zreszta, nawet u nas chcieli tak zrobic, tylko dyrektor najwiekszej szkoly, powiedzial ze tam od zawsze bylo lo i podstawowka i tak zostanie, inne szkoly przy tym nie mialmy pola do manewru i jest jak bylo, tyle ze z gimnzjum wywalaja liceum po latach. ...nie zaluje sa jeszcze 2 i 3 klasy, wiec jeszcze nudno w szkole nie bedzie za mojej kadencji P:


nie wiem czy tylko ja tak uwazam, ale temat chyba troche sie juz wyczerpal, choc mzemy popisac jeszcze troche o jablkach i chipsach :yay:
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-09, 07:21   

Ja byłam w gimnazjum, ale za czasów, że jeszcze wtedy nie było tak źle :D . W moim budynku była i podstawówka, i gimnazjum, i rzeczywiście jedno od drugiego było dość wyraźnie oddzielone. Choć w gimnazjum wtedy nie było tych wszystkich oszołomów i można było normalnie chodzić po korytarzach bez strachu, że wyskoczy nagle jakiś potwór i porwie dziecku śniadanie :P .
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-09, 08:17   

Zzielona napisał/a:

że wyskoczy nagle jakiś potwór i porwie dziecku śniadanie

rotfl u nas jest jeden taki, jeden z wiekszych cwaniakow w szkole, chyba tylko ja jem przy nim kanapki, ale pic to juz nie pije, bo jakby sie uwzia to meczylby mnie do konca zycia o te picie.

Jakby nie patrzec, uzywki byly zawsze, nawet za czasow mojego ojca, on sam zreszta palil w wieku 15 lat, tyle ze ludzie mmysleli od czasu do czasu, teraz to przychodzi z trudem, nawet tzw. dobrym i przykladowym uczniom.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
McK8y69 


Wiek: 32
Dołączyła: 02 Kwi 2009
Posty: 71
Miasto: J.G

Wysłany: 2009-04-03, 23:53   

ja osobiście nie kupuje nic w sklepiku szkolnym nie ma tam nawet wody niegazowanej tylko sam gazowany syf który zawiera same barwniki glutaminiany-sra...ny etc. czyli jednym słowem nic zdrowego o jogurtach zapomnijcie w zamian za to dostaniecie jakies chipsy... paranoja dlatego wychodze sobie na przerwie do sklepu tam kupuje troszke owocow, jogurt i cos normalnego do picia np. wode ;)

szczerze szkole sklepiki może i maja jakies plusy ale wiekszosc produktow oferowanych przez szkolne sklepiki to same niezdrowe rzeczy oczywiscie od czasu do czasu mozna sobie pozwolic na cos "niezdrowego" ale codzienne objadanie sie batonami i bułkami słodkimi do niczego nie prowadzi.. pozniej mowia ze polacy zblizaja sie do amerykanow a coraz wiecej dzieci ma otylosc ale jak tu nie miec otylosci skoro na kazdym kroku atakuja nas bomby kaloryczne!? to nie tylko wina dyrektorow placowek ze nie kontroluja co oferuja szkolne sklepiki ale rowiez rodzicow ktorzy coraz czesciej ida na latwizne i przyzwyczajaja dzieci do niezdrowego zarcia np do McDonalds'a...
dobra juz koncze ten swoj wywod, bo na sama mysl o tych wszystkich bombach z opoznionym zaplonem jakie wnosi w nasze zycie np. sklepik szkolny to skacze mi cisnienie, wiec basta!
______________________________________________________
pi***ol kraj, myśl o wszechświecie...
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-04-04, 11:04   

McK8y69 napisał/a:

szczerze szkole sklepiki może i maja jakies plusy ale wiekszosc produktow oferowanych przez szkolne sklepiki to same niezdrowe rzeczy
w moim LO dostaniesz wodę niegazowaną, kubusie, tymbarki i inne soki oraz jabłka i zwykłe bułki (z serem i pomidorem) ;)
 
  podziel si� tym postem na:
sMiley 
Ownlog.Klub
już kierowca


Imię: Katarzyna
Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 458
Miasto: Kraków

Wysłany: 2009-04-04, 11:12   

Krzysiek napisał/a:

w moim LO dostaniesz wodę niegazowaną, kubusie, tymbarki i inne soki oraz jabłka i zwykłe bułki (z serem i pomidorem) ;)
a u mnie oprócz tego są gruszki i sałatki (grecka, włoska). ale oprócz tego są też batony, precelki i lay'sy :) chociaż na te ostatnie nie ma aż takiego zapotrzebowania jak na kubusie, lizaki i sałatki
______________________________________________________
sława przemija, ale internet pozostaje na zawsze
~Ferb
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-04-04, 11:20   

sMiley napisał/a:

ale oprócz tego są też batony, precelki i lay'sy :)
to jest w każdym sklepiku szkolnym

sMiley napisał/a:

a u mnie oprócz tego są gruszki i sałatki (grecka, włoska)
łooo... niektóre dziewczyny miałyby ucztę ;)
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2009-04-04, 11:28   

Krzysiek napisał/a:

sMiley napisał/a:

ale oprócz tego są też batony, precelki i lay'sy :)
to jest w każdym sklepiku szkolnym


o to chodzi, że oprócz zdrowych rzeczy są też te normalne ;>
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2009-04-04, 11:58   

Rok temu u mnie były sałatki, ale teraz "sklepikowa" odeszła i jest inna, więc i asortyment się zminił. Duże zapotrzebowanie jest na kanapki, bo po 5 lekcjach już ich w ogóle nie ma...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz