Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
CaCCooking 
WordPress.Klub


Imię: Olka
Wiek: 38
Dołączyła: 16 Wrz 2014
Posty: 11
Miasto: Trzebnica

Wysłany: 2014-09-18, 19:36   

Może się da, tylko ja nie dysponuję tak profesjonalnym sprzętem... sprawa wymaga zgłębienia ;)

[ Dodano: 2014-09-18, 20:37 ]
A jakże: http://onyx-ereader.pl/pl/boox-i62-espr
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

asialm 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 14

Wysłany: 2015-01-08, 14:36   

Czasem zdarza mi się czytać ebooki na tablecie. :)
 
  podziel si� tym postem na:
ZabiegAnna 
Blogger.Klub


Imię: Anna
Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 4
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-01-16, 23:19   

Jeśli chodzi o ebooki i moje podejście do nich to jakiś czas temu przerzuciłam się na tę formę wydawniczą. Nie dlatego, że uważam ją za lepszą. Przeciwnie, nic nie zastąpi kontaktu z "żywą", pachnącą drukiem książką, przewracania stron, walki z pokusą by nie zajrzeć na tę ostatnią (w czytniku ebooków też niby można, ale trzeba się naklikać;)). Co więcej, w samolocie przy starcie/lądowaniu nie można czytać (choć nawet obiło mi się ostatnio o uszy, że ma się coś zmienić odnośnie korzystania z urządzeń elektronicznych w tym środku transportu, ale empirycznie nie doświadczyłam) i... nie ma jak wziąć autografu od autora (chyba że na etui czytnika;)). Ebooki są dla mnie po jednak bardziej praktyczne - bo książki lubię mieć na własność, a na ich przechowywanie mam ograniczoną ilość miejsca (mieszkanie na kredyt, więc raczej małe;)). Czytnik zajmuje miejsca tyle co jedna niezbyt duża książka. I biorąc ze sobą czytnik mam przy sobie zawsze kilka (kilkadziesiąt ;) książek :) A ja już tak mam, że czytam po kilka książek na raz :)
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Seluna 
Blogger.Klub

Imię: Maja Główczewska
Dołączyła: 06 Sty 2016
Posty: 29

Wysłany: 2016-01-29, 15:11   

jezusmaria, ludzie, przecież czytanie na komputerze to nie e-book tylko zwykły pdf. PRAWDZIWE e-booki to tylko czytniki.

Ja nie widzę absolutnie żadnej różnicy pomiędzy tradycyjną książką, a e-bookiem. Czytam dla fabuły, dla bohaterów, dla świata. Czytam dla samego kunsztu autora. Format jest nieważny. Czemu czytanie tradycyjne miało by być lepsze? Aby można było poszpanować "na inteligenta"?

Koniec końców, papierowe książki wyglądają przecież mądrzej.
Ech...
______________________________________________________
http://book-wszechmogacy.blogspot.com <- nie tylko recenzje. Prowadzą cherubini w składzie: Maja, Mati i Twyla.
 
  podziel si� tym postem na:
bulebulerka
[Usunięty]



Wysłany: 2016-02-16, 15:40   

Jak dla mnie nie ma nic przyciągającego w e-bookach, tym bardziej, że ich cena prawie nie różni się od wersji papierowych, a jednak nic nie zastąpi prawdziwego papieru.
 
  podziel si� tym postem na:
Ewenementka 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 07 Maj 2015
Posty: 72
Miasto: Poznań

Wysłany: 2016-02-16, 23:24   

Jak wie się gdzie szukać, to można bardzo wiele książek znaleźć w wersji elektronicznej za darmo - całkowicie legalnie. I chyba o wiele więcej jest różnego rodzaju promocji i wyprzedaży e-bookowych, więc ja na cenę aż tak nie narzekam.
Papier czy nie papier - dla mnie bez różnicy. Nawet z cyfrowymi książkami pracuje mi się lepiej pod względem notatek, mogę zaznaczać fragmenty bezpośrednio w tekście, później szybko je odszukać itp.
Ale największe zalety jak dla mnie - nie muszę targać ze sobą sześćset stronicowych ksiąg i pół minuty po dokonaniu zakupu mogę już czytać.
______________________________________________________
www.rzeczokulturze.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Zygrin 
WordPress.Klub


Imię: Damian
Wiek: 29
Dołączył/a: 17 Sie 2013
Posty: 92
Miasto: internet

Wysłany: 2016-02-19, 00:21   

Ostatnio częściej czytam ebooki ale tylko z jednego powodu, mam lekko pedantyczne podejście do książek, nie lubię gdy mi się rogi zaginają, książka ma być w idealnym stanie i koniec :D a że często czytam w drodze do pracy to zostałem zmuszony do przerzucenia się na ebooki. Żałuje tylko że różnica cenowa między zwykłą książką a ebookiem jest strasznie mała.

Jedyny plus że zacząłem czytać więcej bo jedną książkę w autobusie na kindlu, a drugą zwykłą w domu :D
 
  podziel si� tym postem na:
Wojowniczka 
Blogger.Klub


Dołączyła: 29 Lip 2016
Posty: 27

Wysłany: 2016-08-31, 14:32   

Miałam przez jakiś czas czytnik e-booków i było to bardzo wygodne rozwiązanie, jednak nie zastąpi to książki, jej faktury, koloru, okładki...
 
  podziel si� tym postem na:
Agnieszka-edM 
WordPress.Klub

Imię: Agnieszka
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 12
Miasto: Polska

Wysłany: 2017-02-04, 23:11   

Karmelek napisał/a:

tak e-booki tak mają, ale nie ma to jak odpowiednik papierowy.
osobiście wole to drugie, e-booka używam tylko z konieczności gdy nie moge nigdzie dostać książki.

e-booka stosuję na wyjazdach. Przynajmniej w walizce mam mniej kilogramów :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz