Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
hellbike 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 17 Lut 2013
Posty: 17

Wysłany: 2013-02-25, 20:55   

ja uwielbiam swoje dlugie wlosy.
Kobiety rowniez uwielbiaja moje dlugie wlosy.

^^
______________________________________________________
www.szukajaczycia.blogspot.com - blog o hardkorowych podrozach autostopowych.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Jakub Szczęsny 
WordPress.Klub

Imię: Jakub
Dołączył/a: 27 Lut 2013
Posty: 11
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2013-02-28, 21:40   

No, generalnie to trzeba mieć odpowiednią twarz do długich włosów, jak ktoś takowej nie ma, to niestety długie włosy nie wyglądają dobrze.
______________________________________________________
Poza poprawnością wszelką. Na granicy sztuki i rynsztoku.
 
  podziel si� tym postem na:
Fiołeczek 
Blogger.Klub

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Lut 2013
Posty: 34

Wysłany: 2013-03-02, 02:29   

Ile ludzi, tyle gustów :) Mi osobiście mężczyźni z włosami za ramiona, czy do pasa średnio się widzą :) No ale co kto lubi :]
 
  podziel si� tym postem na:
tmx2 
Blogger.Klub


Dołączyła: 04 Kwi 2013
Posty: 29
Miasto: PL

Wysłany: 2013-04-04, 10:16   

mogą byc, ale muszą pasować co twarzy
 
  podziel si� tym postem na:
diawol
[Usunięty]



Wysłany: 2013-04-07, 00:42   

tmx2 napisał/a:

mogą byc, ale muszą pasować co twarzy

- szkoda że mało komu kto je ma pasują tak naprawdę...
 
  podziel si� tym postem na:
Bardzo_biedny_pisarz 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 15 Kwi 2013
Posty: 23
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-04-15, 16:02   

Mnie znajoma próbuje namawiać do zapuszczenia, ale dzielnie się bronię, nie mam twarzy do długich włosów:)
______________________________________________________
http://nowatir.blogspot.com/
Jeśli interesuje Cię tematyka fantasy to ten blog jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz tam moje autorskie opowiadania, umieszczone w stworzonym przeze mnie świecie i spoza niego, oraz recenzje.
 
  podziel si� tym postem na:
Novy 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 08 Kwi 2013
Posty: 4

Wysłany: 2013-04-21, 11:24   

Ja sam mam długie włosy i szczerze mówiąc nie przeszkadzają mi (widocznie kwestia przyzwyczajenia - 7 lat ;D) Nie mam z nimi za dużego problemu, ponieważ są proste i jedyna forma ich pielęgnacji to codzienne mycie (mam manie na punkcie przetłuszczonych włosów). Większość dziewczyn to lubi, jedyny problem to czasem głupie komentarze typu "o patrz jaka laska idzie" trochę mnie to dziwi bo do tego mam tygodniowy zarost. No ale widocznie niektórym facetom się to podoba ;D
 
  podziel si� tym postem na:
damian1000 
WordPress.Klub

Dołączył/a: 11 Maj 2013
Posty: 22

Wysłany: 2013-05-11, 16:19   

Długie włosy sa fajne jezeli sa zadbane, ot co
 
  podziel si� tym postem na:
Oleandrra 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-07-22, 16:46   

co dziesiąty facet w długich włosach, którego mijam na ulicy wygląda w miarę schludnie. co setny wygląda w takich włosach w miarę atrakcyjnie.
zaprawdę, zdaję sobie sprawę, że facetów z długimi włosami raczej średnio obchodzi fakt, że mogą obrażać swoim wyglądem czyjeś uczucia estetyczne. wiem, że tu zwykle chodzi o pewien styl życia, pokazanie, do jakiej subkultury się przynależy i dbanie o wygląd nie ma większego znaczenia dla tych gości, ale... no właśnie. jeśli nie ma, to nie dogadam się z nimi.
jeśli kogoś nie obchodzi fakt, że ma kołtuny, przepocone stopy od noszenia glanów w środku lata i trzeci raz z rzędu tę samą koszulkę Megadeth, to dla mnie nie ma znaczenia, że może być w gruncie rzeczy interesującym człowiekiem ;)
______________________________________________________
jestem specjalistką od spraw damsko-męskich. jestem perfekcjonistką - w życiu i w kuchni (gdzie odpoczywam). lubię pieprzyć. czytaj mnie więcej tutaj
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-07-22, 18:03   

jask-olka napisał/a:

wiem, że tu zwykle chodzi o pewien styl życia, pokazanie, do jakiej subkultury się przynależy i dbanie o wygląd nie ma większego znaczenia dla tych gości, ale... no właśnie. jeśli nie ma, to nie dogadam się z nimi.
a co mają długie włosy do dbania o siebie? Jak ktoś nie dba o higienę to raczej mało ważne jakie ma w tym czasie włosy, w krótkie też się będą przetłuszczać a niezmieniana bielizna i odzież śmierdzieć tak samo.
Ja nie przynależę do żadnej subkultury i nie wiem też o jaki styl Ci życia chodzi. Jedyne co zmieniłem w życiu od czasu kiedy mam długie to czas ich suszenia i doszło czesanie się szczotką.
Nie uważam, że to jakieś szczególnie atrakcyjne, ale to także swego rodzaju test. Na ile długie włosy są dla kobiety ważne, czego nie przeboleje (np. owłosione klaty, plecy, niski wzrost itd.). Ja mogę je ściąć w każdej chwili, ciekawy byłem czy ona umówi się / pozna bliżej / wejdzie w jakieś głębsze relacje nie wiedząc o tym ;-) Lubię obserwować reakcje ludzi na różne rzeczy.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Oleandrra 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-07-22, 21:00   

Htsz napisał/a:

a co mają długie włosy do dbania o siebie? Jak ktoś nie dba o higienę to raczej mało ważne jakie ma w tym czasie włosy, w krótkie też się będą przetłuszczać a niezmieniana bielizna i odzież śmierdzieć tak samo.


napisałam, że spośród tych długowłosych facetów, których widuję "na mieście" rzadko który jest zadbany (posklejane włosy, kłaki, łupież), a jeszcze rzadziej wygląda choćby dobrze i można na nim oko zawiesić. to daje jasny obraz tego, że większość z nich nie dba o siebie (przynajmniej w moim odczuciu).
zgadzam się, że jeśli ktoś nie dba o higienę, to widać to, słychać i czuć bez względu na długość włosów i nawet śmiem zgadywać, że posiadanie długich włosów nie oznacza od razu, że się nie myjesz. mówię po prostu, że to dość często idzie w parze. może i mam pecha spotykając na swojej drodze tylko takich średnio wyglądających długowłosych mężczyzn.
styl życia o jakim pisałam to sex, drugs & rock'n'roll. muzyka, koncerty, alkohol, kac jako wierny towarzysz życia, te same skarpetki przez tydzień, te klimaty. naprawdę nie trzeba się rozglądać, żeby takie okazy ujrzeć.
także nie bierz tego od razu do siebie, zdaję sobie sprawę z tego że nieco generalizuję.
______________________________________________________
jestem specjalistką od spraw damsko-męskich. jestem perfekcjonistką - w życiu i w kuchni (gdzie odpoczywam). lubię pieprzyć. czytaj mnie więcej tutaj
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-07-22, 21:28   

masz długie włosy i ubierasz się na czarno, na pewno jesteś szatanistą i pijesz krew :D :evil: :rock:

to z ostatnich pogaduch:
Wiadomość (widoczna dla zarejestrowanych)
od pewnego czasu wygalam sobie oba boki, bo mi przeszkadzają.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz